0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (7,793 puan) tarafından
2,5 yaşında oğlum var evimizi taşıdık doğalgazda sorunlar çıktı 20 gün annemlerde kaldık babam çok şımarttı inanılmaz değişti bize bapırıyo vuruyo ısırıyo kapıları şak şak kapatıyo yıldım artık nasıl yola gelecek bu çocuk birşey yemiyo babam sürekli abur cubur aldı ne yapıcam şaştım artık 

7 Cevaplar

0 oy
(515 puan) tarafından

Canım sürekli konuşsan uyarsa bir ceza köşesi falan yapsan durulmazmi :(

(7,793 puan) tarafından
Yapma oğlum desem bile bağırıyo vuruyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah bu büyükler ıyılık yapıyor zannediyorlar bıze kötülük yapıuolar 2-3 haftada duzelır canım, böyle şeyler yaparken hıc oralı olma, bakma bıle bağırsın ağlasın ısırsın sankı o yokmuş gıbı davran
(7,793 puan) tarafından
Bide yeni taşındık alt katımdakiler üst katımdakiler illalah edecek bismillah demeden insanları rahatsız ediyoruz inşallah dediklerin işe yarar bak sabahtan beri aç duruyo birşey yemedi pilavı çk severd veriyorm ağzından çıkarıyo
tarafından
16 aylık kızım bızde memlekete gıttık geldık annem saçma sapak şeyler öğretmiş elını kafasına vuruyor elım acıdı dıyo annemde öpüyor buraya geldık elını duvara vuruyor duvara kafa atıyor sonra acıdı dıyor bende hıc oralı olmuyorum gözüme baka baka yapıyor ama noldu kı dıyorum görmezden gelıyorum, bu ağızdan çıkartma da var bızde gözüme bakarak püskürtüyor afıyet olsun kızım dıyoru kaldırıyorum sakın zorlama hadı hadı deme bızım doktorunuz derdı açlıktan ölmez merak etme cocuk açılırsa yer derdı korkma bırak kendı ıstesın
(7,793 puan) tarafından
Hep büyüklerden yüzünden gerçekten sevdiklerinden yapıyorlar ama çocuğun huyu suyu değişiyor ama 12 saatten beri aç durulur mu pilavı çk severdi ya pilav diye tuttururdu şimdi ağzından çıkarıyo
0 oy
(120,733 puan) tarafından
2 yas sendromu var  indanda olabilir
(7,793 puan) tarafından
Yaramazdı ama bu kdr değildi kuzum bu başka bir şey oldu babam aşırı şımarttı
(120,733 puan) tarafından
belkide dede evini ozluyodur
(7,793 puan) tarafından
Daha dün geldik kuzum babamlarda çk yakın annemlerde de böyle yaptı biz kızında babam ben varm korkma gel bnm yanıma diye diye böyle oldu biz istediğini yapmayınca babam gitti yaptı şımardı
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Abur cubur asla verme ağlasa da sizlasa da. İlla verecek dayanamam diyorsan yemeğini yedikten sonra veririm de yemeği yesin ver bı tane bişey. Kapıları çarptığında ya da bagirdiginda isirdiginda asla tepki verme ilgilenme onla. Ama en ufak güzel bı hareketinde hemen git sarıl. Bı sure yapar sonra unutur sonra bıraz daha yapar eğer aynı şekilde davranirsan tamamen düzelir. 
(7,793 puan) tarafından
Kuzum asla abur cubur vermiyorum sabah az bi patates yedi daha birşey yemedi yoruldm artık bide küçük bebeğim var hangisine koşcam şaşırdım yaramaz bi çocuktu ztn ama asla bu kdr değildi insanlarda rahatsız olacaklar yeni geldiler yaptıklarına bak dicekler insanlardan ar ediyorum
(1,297 puan) tarafından
Sen bosved insanları. Küçük iki çocuğun var..abur cubur vermiyorsan merak etme açlıktan mecbur yer bı sure sonra o şuan seni deniyor. Verecek mi diye
(7,793 puan) tarafından
Doğru diyosun olabilir inşallah yer valla içim gidiyo yaa eşimde vardiyalı çalışıyor şimdi uyuyor 1 saat snrada işe gidecek kendim zorlanıyorm
0 oy
tarafından
Çocuktan önce büyükleri uyaracaksın. Senin istemediğin şeyleri yapmamaları yönünde. Çocuk bu haddinden fazla şımartılırsa o da gerekeni yapar. Kurallarınızı çocuktan önce dediğim gibi büyüklere kabul ettirmek lazım. 
(7,793 puan) tarafından
Ah babam anlasa keşe kıyamıyo iyilik yapıyorum sanıyo
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Büyükler çok simartiyo çocukları 
(7,793 puan) tarafından
Gerçekten öyle aslında babam bizide çok şımarttı ama hiç böyle olmadık annem babama hep kızardı anneme şimdi hak veriyorum
(3,600 puan) tarafından
Şimdiki çocuklar bizim gibi mi kız biz sekiz kardeştik  büyüklerin yanında saygı duruşunda duruyoduk ☺️
(7,793 puan) tarafından
Valla öyle bizde korkumuza yerimizden kalkamazdık :D
(3,600 puan) tarafından
Dimi yaaa

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Annesiseverkizini (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy