+1 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben çocuğu yeni uyuttum zor bihal azcik telde takilcam diyom sabah nasıl kalkcam of 

27 Cevaplar

+1 oy
(2,375 puan) tarafından

Bebik sallıyıgh :D

tarafından
Yaa ben ben de yeni duzeldim gibi ama sen buseden sonra biraz ara verince rahatlığa alıştın ya daha zor olur☺️
(2,375 puan) tarafından
Aynen oyle valla rahata alışmışım  :)
tarafından
O yüzden diyorlar arayi fazla acammak gerek diye demekki ama bende açacam biraz bir 4 5 yaşına gelsin o zaman düşünürüm belki ☺️
(2,375 puan) tarafından
5 i geçirme yıldız böylede zor oluyo benim Asel 3 aylikti buse okula başladı git gel yollarda mahvolduk gece uykusuz kal sabahın köründe kalk yola düş emzir altını değiştir ikisinide giydir kendim giyin çok zorlandim  tuğra okula başladiginda en az 2 yaşında olsun ufagi   :)
tarafından
Ya öyle mi diyorsun kuşum hmm mantıklı öylede zor okul işi falan 5 yaşını bulur ozamana denk getirem bari ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Mihriye doyamıyorum ki 
tarafından
Sen sen beni beni yıldızını yazık günah ve☺️
tarafından
Ahaha suan firdevs hanim gibiyim ahhahah
tarafından
Oyle oldu biraz mihricim ☺️☺️
tarafından
Gelmedi bu ya ozledim ☹️
(1,862 puan) tarafından
Kimiozledin bakayım
0 oy
(17,891 puan) tarafından
Oğluşum akşam üstü uyudu şuan tepemde uyumuyo bende onu bekliyorum işte :(
tarafından
Yaa işte bir kere öyle olunca devamı kötü oluyor benimkide şimdi yaptı sabahta geç kalkar gündüz de geç uyuyunca gece de bu saatlere kalıyor işte napacam ki sabah erkenden kaldıramam düzene girer mi acaba napiyor şuan seninki ☺️
(17,891 puan) tarafından
Zor girer biraz ibi izliyo ayak ayak üstüne attı hiç uyumaya niyeti yok yaaa :)
tarafından
Of insanın sinir olacagi yerde yiyesi gelir şimdi o ayakalri☺️
(17,891 puan) tarafından
Kız benim çocuum diye demiyorum çooook tatlı ya bu :)
tarafından
Haha anliyorum seni askommm bende diyom içimden bazen benmi doğurdum benden nasıl çıktı bu ☺️☺️
0 oy
tarafından
Wala bacım şuan senle aynı durumdayız
tarafından
Uyumamak yada uyumamak tek sorun bu canım ☺️☺️
0 oy
tarafından
Burda takilmaca yalduzcum:)))
tarafından
Kız ne yalduzu doğru konuş ağzını koparirim☺️
tarafından
Ahahha tmm tmm kzma yıldızcım
tarafından
Haha aferin böyle ol canimmmm☺️☺️❤️
tarafından
:)))❤️
0 oy
tarafından
Kızımı uyutmaya calisiyorum
tarafından
Kolay gelsin insalalh uyur hemencecik bütün çocuklar kaç aylik
tarafından
3 aylık henüz
0 oy
(312 puan) tarafından
Sipariş yetiştirmeye çalıyorum bebeler uyudu bende birazdan uyuyacağım sigara keyfi yaparken gireyim bir dedim
(312 puan) tarafından
Ne yok ki cnm bende iğne oyası var  elimde 10 tane dahs var 5 takım lif 2 amigurami bebek 4 tane etamin havlu 1 tanede etamin saccade
tarafından
Massallah kuzu keşke bende biksemde eve katkım olsa ya özeniyorum seninn gibilere
(312 puan) tarafından
Ya öğrenirsin karaya koyunca bende annemin karnında öğrenemedim öyle oluyor cnm kızlarima elbise veya mutfağıma eksiklerimi sigara parami pazar paramı oradan kazanıyorum elimde de kalırsa kumbaramiz var oraya birakiyirum şu zmanda ilaç gibi geliyor gercekten
tarafından
Ya örgü ogrenmeyi denedim olmadı daha doğrusu çocuk var tlfna dikkatle bakmak gerekiyor sürekli az başlıyorum yapamayınca pes ediyorum
(312 puan) tarafından
Ya bende var uyudukca oyuna daldikca geceleri çoğunlukla yapıyorum işte
0 oy
(119,530 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
sjsjsjsjsjssjjsjjjsjsj
tarafından
Kuzu onuda burda kötü diyen oldu da valal sancı olmadan nasıl ikincan diyorlar bende arada kaldım ha benimde aklıma o geldi o ebeler baksın yada kreşe goturseniz orda oyun ablaları varya ayarlasaniz olmaz mi
kresi haftada 1 gun kiz o gune nasi denk getirim dogumu dr dogum sonu aksam 8 kadar hast.kalabilir dedi sabah 8 de gelecek tekrar o arada beni cok arar aglar hastanede 1 gece kalmaya mecburmusum yaa imzada atsam cikarmazlarmis
tarafından
Ah keşke yakın olsak valla bakardım seve seve tugrayla oynarlardi ya inslalah Rabbim yardım eder
gordunmu teyzos
tarafından
Gördüm kuzum özelden yazdım ☺️
0 oy
tarafından
Takiliyorremmm 
tarafından
Nasıl yaptin taktik ver bizimkiler yaşıt diye biliyorum 27 Ekim 2018 doğumlu benimki
tarafından
2019 benimki aşkim odasini ayirdim taktik yok yola dewam :D
tarafından
Odasının ayırmasın ben daha ya alistimi hemen gece uyanıp korkup yanıma falanngelir benimki
tarafından
Beraber mi uyuyorsunuz yavrum
tarafından
Evet kuzum yanımda ama bir sebebu daha var ev merkezi sistem olduğu için gece sabaha doğru soğuyor üstünü falan açıp üşüyor diye yaz olsa gene aynı odada ayrı yatırım da
0 oy
tarafından

Sehoyka kopamadik <3

tarafından
O kim kuzum❤️
tarafından
Ustteki yorum sehom ☺️
tarafından
Kuzeyim mi
tarafından
Evet kusum❤️
0 oy
tarafından
Hiç valla kandill gecesi burda kaldım yaaa  
tarafından
Ekrana baktıkça uykusu geleceğine hep kaçıyor insnain yarın oruç tutacak misin
0 oy
(29 puan) tarafından
Kopuyoruz bu gece
tarafından
Ne nerde nasıl☺️
0 oy
(661 puan) tarafından
Eşimi bekliyim kız çok yorgunum salonu temziledim bı uyursam  zor kalakrim uyananmam falan adam gelsinde kapıda kalmasın anahtarinida alamamis
(661 puan) tarafından
Yok makina açmadım sildim heryeri zaten toz bile yoktu 1 saate hallettim hafif seste olsuysa affolaa zaten seste yapmasam alt komşu sıkıntılı hep ses yapiyosun diyo bende yapimde bari yalan soylemmis olsun dimi ama nsndjs:)
tarafından
Oda mantıki boşuna dememiş olur hahaa bizim ev çok toz oluyor ne hikmetse eşimde bu saatte temizlik yapsam bana kızar kesin
(661 puan) tarafından
Eşim gece çalışmasaboda kızar bazen tabak çanak yikyorum ona bile yapma sabah yap der
tarafından
Aynen benimkide şaşırır birde alışkın değil şöyleki birde oturma odasında ytiyorz daha sıcak diye yatk odası olaydı mutfaktakta çay kahve yapıp kafama göre yapardım ☺️
(661 puan) tarafından
Valla cnm çocuk oldu mu insanın düzeni müzenin kalmıyor yapacak bişey yok onalarin canı sağolsun bize yeter
0 oy
tarafından
Kizi uyuttum ders çalışıyorum simdi az mola verdim  devam az daha ....
tarafından
Ne dersi kpss mi canim
tarafından
Yok son 1 senem.kaldi çocuk gelişimi okuyorum.istanbul üniversitesi açıktan haftayada sınavlarım var çalışamıyorum  bebekten bu saaten sonrada anlarsam  Allah kerim.
tarafından
Allah yardımcın olsun valla helal olsun bı arada inşallah istediğin yerlere gelirisn bence bölüm güzel
tarafından
Amin canım Allah hepimizin gönlüne göre versin .iyi geceler
tarafından
Amin kuşum iyi geceler ❤️
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Herkes uyuyor ben uyuyamıyorum cok duygusalım bu gece:(
tarafından
Canım zaten askere gidemez ki şehitlik olmasın zaten Rabbim daha güzel günler gostersun buda snein bir imtihanın işte biliyorsun sabret hiç isyan etme ve Rabbimden işte Rabbim gönülden isteyen hiçbir kulu boş göndermez mis bende edicem oğlun için bu mübarek günlerin suyu hürmetine
(1,035 puan) tarafından
Allah razı olsun sabrımız şükrümüz sonsuz elhamdülillah okadar güzel gönlünüz varki bi cok kişi duasına kattı bizi inşallah mutlu haberle geleceğim olmazsa da canı sagolsun daha güzelini verecektir rabbim canımsınız ne sıkıntınız varsa gidersin rabbim cocugunu sana hayırlı evlat kılsın Allahım:((
(1,035 puan) tarafından
İyi geceler yıldız cım dersini çektiğimiz hocamızın adı yıldız adını sevdiğim şarjım bitiyor Allaha emanetsin
tarafından
Amin Allah razı olsun sende çok guzel yürekli bir annesin kuzum inşallah bende dua edeceğim hayırlısi olsun diye inşallah hayirlisi olur evladın için  ❤️❤️❤️
tarafından
İyi gecelr canım sen benim adımı biljyirusn ben seninki bilmiyorum ama sende Allaha emanet ol dualarimdasiniz❤️❤️❤️
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Oğlum uyumuyo beni de uyumuyo 
tarafından
Kıyamam ya ne kadar zor analik
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Sinirliyim.   
tarafından
AA neden bebeğim
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Benim matmazel de uyudu boyun tutulması var kac gündür rahatsız ediyor :'(

Gerçi aklım bebeğim de kaldığı için de uyuyamıyorum 

:(

tarafından
Aklın neden bebeğinde yanında değil mi canım geçmiş olsun bu arada
(2,405 puan) tarafından
Teşekkür ederim bi ara burun tıkanıklığı oldu nefes almak da zorlanıyordu şimdi boynum böyle diye aspiratör ile temizleyeniyorum kaç gündür bide enfeksiyon kapmış kiyamadigim gözler gidebe kadar bekliyorum başında kurban olduğum RABBİM bana emanet etti ağzı var dili yok mini minnacık analık ic güdüsü :(((
tarafından
Ay evet kıyamam ya gerçekten analık çok değişik uyurken bile nefes alıyor mu diye kontrol ediyorum bende eşin işte mi canım o yardım etseydi keşke
(2,405 puan) tarafından
Eşime ben kıyamıyorum çok yoruluyor iş yerinde şükür burun tıkanıklığı geçti ama yinede aklım kalıyor dediginiz gibi yatana kadar defalarca kontrol ediyorum nefes alış verişini
tarafından
Kaç aylikti kuzum şey yap yan yatır yanına soğanı bol ikiye koy icin rahat etmesee
0 oy
(108 puan) tarafından
Dun sezeryan oldum ve bebegimi kuvezde bırakıp eve geldim sezeryanin agrisi beni uyutmuyor :) aklim yavrumda :)
tarafından
Erken doğum mu canim Allah analı babalı büyütsun seseryan ağrısı çok mu kötü ya bende onu olmayı düşünüyordum bir daha çocuk olursa
(108 puan) tarafından
ALLAH razi olsun kordon dolanmasindan dolayi yatiyor yavrum spinal oldum pek abartilacak bir agrisi yok sadece yatakta dönerken zorlaniyorsun birde dikişler baski yapiyor ondan rahat yatamiyorum :)
tarafından
Ciddi bir sıkıntısı yoktur umarım bebeğinde sende hemen iyilesirsiniz mübarek günde doğmuş yawrum Rabbim yar ve yardimcniz olsun
(108 puan) tarafından
ALLAH  razi olsun ❤❤
tarafından
Sendende kuzum❤️❤️❤️❤️
0 oy
(867 puan) tarafından
Ben de bugün covid testi verdim. Hâlâ sonuç çıkmadı. Başım ağrıyor boğazım tahris gibi. Burnun da tıkandı. Bebem uyandı maskeyle onu sallıyorum. Çok zor bi açıklansa da maske ile nefes alamıyorum 
tarafından
Kuzu ne biçim yazmışım ben zor okudum k.bakma düzenledim ☺️☺️☺️
(867 puan) tarafından
Aaaaaa oluyor mu öyle. Tatlı seniiiiiiiiii
tarafından
Oluyor tabiki tatlım sen yenisin galiba hahaa teşekkür ederim bebeğim iyileştin mi biraz☺️
(867 puan) tarafından
Vallahi iyi geldi heeeeeee. Allah tekrardan razı olsun. Muccikk
tarafından
Ayh ne demek kuzum sevindim valla iyisin iyi hep iyi ol inşallah bende muckkk☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 153 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Defne21 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 133 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 120 göst.