+3 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Hastasıyım ben ya :)acayip bir kokusu var heleki qyaklari terleyince sirke gibi kokuyor ama sirke değil hoş bi koku oluyor :)

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sevilmez mi evlat ya ☺️ uyusana kız sen 
(1,946 puan) tarafından
Şuan fıldır fıldır bir göz var yanımda:)uyusa uyucam sen niden ayaktasinnn
tarafından
Niyetlencem canım sahura kalktım ☺️
Op yerime bu saatte neyine uyaniklarsa ☺️
-Reklam-
+1 oy
(268 puan) tarafından

Sevmek mi ölünür ya o kokuyaaa <3

0 oy
(119,153 puan) tarafından

ter kokusu ayak kokusu *** kokusu herseyine asigim daha dun aksam gaz cikartti senin oooo gaziniiii yerriiiimmm diye kovaladim evde esimde sen iyimisin diyo :D

0 oy
(3,034 puan) tarafından
Bayılıyorum oğlumun ter kokusuna. Hatta bazen sırf o koku gidecek diye yıkamak istemediğim oluyor. Ama benim oğlum her türlü mis gibi kokuyor zaten:) 
0 oy
(3,221 puan) tarafından

Oğlum uyurken emerken yaramazlık yaparken çok yerler eşim veya ben hemen boynuna yumuluruz. Uyurken terleyen kıyafetlerini koklarız. Çoraptan çıkan ayaklarını öper koklarız ekşi ekşi kokar cennet kokusu o dur bize göre<3 Rabbim isteyen layık olan herkese evlat versin inşallah 

0 oy
tarafından
Her türlü kokusunu seviyorum kurban olurum onun kokusuna
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Valla millete gore ter bize gore cennet.kokusu oyle guzel kokuyor ki kendine has bi kokusu var icime cek cek doyamiyorum. 
0 oy
tarafından
Hemde nasıl o koku miss gibi geliyor burnuma 

Canlar onlar can ❤️❤️❤️
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Esim cok seviyo hatta banyo yaptirmayalim o koku gidiyo diyor :)))
0 oy
(12,930 puan) tarafından

Parfümü yapılsa yaptıracağım o derece :angel:

0 oy
(4,403 puan) tarafından

Her aksam yatmadan yarim saat ayak kokluyorum desem:D

0 oy
(1,145 puan) tarafından

Onun herşeyini seviyorum <3 Rabbim onlarla sınamasın bizi

0 oy
tarafından
Yaa saçma gelebilir ama oğlum 3 gün banyo yaptirmayayim vanilyalı kurabiye gibi kokuyor eşim de aynısını söylüyor hastasıyım o kokunun 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Her gün bana ayağını koklatiyor sırf ben koklayıp,püf püf yapayım diye :D parfüm kokuları ağır geliyor artık o kadar ayak kokladım ki
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Bo.k kokusunu bile seviyom:D 

0 oy
(3,503 puan) tarafından

Demek ki tek ayağı kokan benim kızım değilmiş:D hastayım o kokuya ya 

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Terlemiyor ki seveyim herşeyini seviyorum Minnoş kızımın ♥️☺️
0 oy
(780 puan) tarafından

Ah keşke bi şişeye doldurulsada üzerime sıksam dişlerimi sıkmaktan dişlerim kırılacak birgün :)

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 646 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bademira (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...