0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,368 puan) tarafından
İyi geceler. Kızım 5 yaşında saçında 1 tel beyaz var ortaya kadar beyaz altları siyah. Baya stres yaptım İnternete yazdığımda bikac yorum gördüm böyle olan. Çoğalır mi acaba var mı çocuğunda olan bi tuhaf oldum görünce. 1 tel vardı sonra kayboldu gitti demis çoğu insallah bizim de öyle olur

7 Cevaplar

0 oy
(10,026 puan) tarafından
Benim oglumdada var. Sagligi olsunda varsin sacinda beyaz olsun. 32 yasindayim saclarim bembeyaz
(1,368 puan) tarafından
Kac yaşında oğlun canim. Sağlıkla ilgili mi acaba diye korktum bi de arkadaş zorbalığı oluyo çocuklarda malum çoğalırsa kızım üzülür mü diye taktim kafaya
(10,026 puan) tarafından
Oglum 3.5 yasinda bile degil canim :) cogalacagini sanmiyorum ama. Boyadik der bisey olmaz daha cool olur :)
(1,368 puan) tarafından
Ben abarttım sanırım  :)  neler kurdum kafamda.
-Reklam-
0 oy
(6,220 puan) tarafından

Benim 6 yaşındaki kızımda da geçen yıl fark ettim Hatta o ara kaynanam da oradaydı görümcelerin dedim ki çocuk bile mutsuz buraya doğduğu için:D

Neyse ki kızım Üzülme baban çok iyi demiştim:D

Ama tek bir tane beyaz saç telinin sorunlu olacağını düşünmüyorum internete bakarsan baş ağrısı bile Kanser diyorlar bazen ırsi de olabiliyor Çünkü eşimin ailesinde var öyle bir şey daha 20'sine gelmemiş çocukların kafası yarası beyaz

(1,368 puan) tarafından
Benim tarafımda erken beyazlama var ama çoğaldı mi peki kızında.  Ne güzel tepki vermişsin benim tepkimi gorseydin  :))
(6,220 puan) tarafından
Yok canım çoğalmadı Hatta ben onu kopardım:)
(1,368 puan) tarafından
Kiz ne güzel valla ben de senin gibi olsam  :D  koparirsan çoğalır derler ya dokunurken bile bi görsen beni hahha
(6,220 puan) tarafından
Allah seni iyi etsin kız ne var onlar çoğalırsa da çoğalsın Allah kalıcı dert vermesin kuzum dert ettiğin şeye bak☺️

Ol yavrum ol kimseden sakınma sözünü
0 oy
(6,981 puan) tarafından
Öyle deme canım ne dertler var ya kaybolur ya da ilerde durmaz zaten kız çocuğu illaki boyayacak Berfin bu olsun ne dertler var Allah hastane kapılarında bekletmeyin hiç kimseyi benim de beyazım çok 26 yaşındayım 
(1,368 puan) tarafından
Öyle düşündüm ben de sonra. Rabbım başka dert vermesin evlatlarimiza.  28 yaşındayım bende de çok.
(6,981 puan) tarafından
Ya işte sagligi yerinde olsun da hepsinin
0 oy
(283 puan) tarafından
Oğlumun ön saçları arasında 15 20ye yakın beyaz var arka tepe kısmında da 5-6 tel öyle bende de var saçlarımın araları full beyaz dolu internete bakılırsa baş ağrısına kanser belirtisi koyuyor
(1,368 puan) tarafından
Demi. Ben bi benim kızda sandım buraya yazınca rahatladım valla
0 oy
tarafından

Ben de 3 tel beyaz saçla doğmuşum bir sorunum yok suan :) 

(1,368 puan) tarafından
Çocukken cogalmis miydi peki  :)
tarafından
Yok hala 3 tane
(1,368 puan) tarafından
Tesekkur ederim  :) iyi ki yazmışım buraya normal demek ki
0 oy
(896 puan) tarafından
Bendede tek bir tel açık sarı saç telim var tepemde tamda normalde kendi saçlarım kestane rengi annem bana hamileyken birtane üzüm filizi koparıp yemiş ve ben saçlı bir bebekmişim ama o tepemdeki bir tek sarı saç teliyle doğmuşum hâlâ durur o kendi saçlarımda hiç beyaz yok yaşım 30
(1,368 puan) tarafından
Ne güzel ben 28 yaşındayım var 10-15 tane
0 oy
(32 puan) tarafından
Benim kızımdada var tek 1 tel 3 yaşında
(1,368 puan) tarafından
Normal bisey demek ki  :) korkmuştum gorunce
(32 puan) tarafından
Benim kardeşimdede vardı ama onun 10 15 tel felan aynı bölgede onun çoğalmadığını görünce endişelenmedim. Korkmayın sizde:))
(1,368 puan) tarafından
Teşekkür ederim  :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 96 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 153 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,617 soru

11,364,021 cevap

34,841 kullanıcı

...