0 oy
309 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (573 puan) tarafından

image

image

ikisini de mi alsam yoksa bir tanesi yeterli mi hangisi daha iyi olur 

19 Cevaplar

+1 oy
(44,696 puan) tarafından
Üsttekini al bence. 
-Reklam-
0 oy
(2,790 puan) tarafından
1. Olanı al bnce canım salaniyo galiba o
0 oy
(2,718 puan) tarafından
Ana kucağı kurtarıcı oluyor daha uzun süre kulkanırsın. Bazen bunda uyutuyordum ben :) 
0 oy
tarafından
Yani tabiki sallanan daha kullanışlı. Hem sallarsin hem böyle koyarsın. Bende ikisinde de vardı. Sallanan kızım asla binmek istemedi . Baby nestede oturma odasında fln uyurken çok koyduum. Sonra anne yani yatagimjz vardi. Kenarı aşağı acilandan. Bebek düşmesin diye beşiğine yerleştirdim öyle yatirdum
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Usttekii. 3 kizimdada cok kullandim oturdugu zamnda kullanabikirsin digeri gereksiz
0 oy
tarafından
Üstesini al bence
0 oy
tarafından
Üsteki gibi al ama demirleri kalın olsun Bebek büyüdükçe yamuluyo cnm ☺️ benim oğlum 5 ay uyudu hem sallanıyo hem heryere goturebiliyosun iyi oluyo.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İkincisi bildiğin yere battaniye şer aynı islevde. Üstteki de yatarsa eğer elbebek gayet kullanışlı. Bende var yatmıyor benimki
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Anakucagi al ama daha sağlam bişey al üsttekimin demirleri ince geldi bana anne yani olan inanki gereksiz ana kucağı kurtarıcı resmen
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ikiside var bi ise yaramiyo illa birinu alcam dersen usttekini al
0 oy
(7,618 puan) tarafından
İkisi farklı amaca hizmet ediyor ikincisi alt açma diğeri oyalanması için uyurda o üsttekinde 
0 oy
tarafından
Alttaki acayip gereksiz bişey 
0 oy
tarafından

Canim telli olan ana kucaginin  bacak kısımları çok ince büyüdükçe problem yaşarsın. 

Ben e bebek aldim fisher price anakucagi cokda güzel  tavsiye ederim 

image

0 oy
(780 puan) tarafından
Birinci olanı al.bence yada kendiliğinden sallanan Ana kucaklarindan al oğlumda onu kullandim kolik bı bebekti çok faydası oluyordu 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ana kucağı ilk zamanlar çok iyi oluyor ama babynesti inan hala kullanıyorum 11 gün sonra 20 aylık olacak uyuturken onunla sallıyorum sığmıyor tabi ama yastıkla sallamakdan daha rahat oluyor e bebekten almıştım ben reflü yatağı gibi de aynı zamanda
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Üstte ki daha iyi uzun zaman kullanılıyor 
0 oy
(2,501 puan) tarafından
1nci daha kullanışlı yanına alıp sallarsin yemek falan yerken yaparken iyi oluyor 2nci biraz kullanıp kaldırirsn yani eğer bebek dosegin varsa 2ye gerek bile yok 
0 oy
(940 puan) tarafından
1.canim cok isini gorur  yemek yaparken otururuken falan  digerini 2 ay kullairsin anca
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Babynestt kesinlikle zarar ziyan. Ordaduryo 5 ayda bir kez kullanmadim ustekini al.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 320 göst.
2 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.
0 oy
6 cevap 326 göst.

380,125 soru