+1 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kizlar 2gundur sag bobregim agriyor. bu gun daha agrili oldu. Yarin idrar testi yaptiricam sorun ne bilmek icin. Oldumu sizdede boyle? Su an ani sanci geliyor geciyor. Dayanilmayacakbkadar siddetli degil ama acitiyor canimi sanci gelince. Umarm bebegime korkusu yoktur

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Taş olabilir mi veya kum ?
(174 puan) tarafından
Bilmiyorum ki yarin oyrenicem. Ama idrarda yanma yada agri felan yok. Sadece bobregimde var sanci sag tarafta
tarafından
Benimde oluyor arada. Sağ tarafta taş çıktı. Erteleme git hemen
(174 puan) tarafından
Insallah yarin gidicem canm
-Reklam-
0 oy
(2,583 puan) tarafından

Bebeğime 6 aylık hamileyken bende yaşadım.Böbregim iltihaptan büyümüş taş oluşmuş ve bebeği sıkıstırıyo dedi.O kdr şiddetli sancilardiki doğumu başlatmıştı.Ilac verdi geçmezse erken doğum olacak dedi.Ck şükür ilaclarla serumlarla 9 u tamamladik.Ama benden mi geçti anlamadik.Kizim 4 aylıkken böbreğinde taş var dendi : (

(174 puan) tarafından
Ayyy kiyamam gecmis olsun canm. Yarin bende idrar tahlili yaptiricam anlasilir sanirim yarin. Insallah ciddi diyildir. Minnosada sanada gecmis olsun tatlim
(2,583 puan) tarafından
Evet canım çıkar idrar ve kam testinde.Bide ultrasonla bakiyolar.Tesekkurler sanada geçmiş olsun.Sag salım kucağına almayı nasip etsin mevlam❤
0 oy
(784 puan) tarafından
Enfeksiyon olunca da ağrı yapiuor kuzum 
(174 puan) tarafından
Ama idrarda yanma yada acitma yok.. kasinmamda yok. Yarin oyrenirim nedenini artik canm
0 oy
(1,785 puan) tarafından
5 buçuk aylıktı yanlıs hatirlamiyosam 1 hafta sol böbreğim agrimisti doktora gitmedim parol kullandım anca öyle geçiyordu tekrar başlıyordu
0 oy
(27,531 puan) tarafından

Taş fln olabilir üstünde durup muayene ol geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,534 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
3 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokce09 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,010 soru

11,464,800 cevap

35,063 kullanıcı

...