0 oy
116 göst.
Aile kategorisinde (2,561 puan) tarafından

Bazıları anlatıyor mesela, bigün bi baktım mutfağa gelmiş yürüyor falan. Ondan önce 1-2 adım atıyormuş. Ya hani sanki kesin bi çizgisi varmış gibi yürümeye başlamanın. 11ay 3 günlükken aylıkken akşam üstü yürümeye başlamıştı falan demek mesela:blink:

Benimki yaşını 10 gün geçmişti birden elimi bırakıp 6 adım atmıştı. Ama hiç diyemem şu gün tam yürüdü diye. 15 güne eğilmeli kalkmalı ufak yükseltileri geçip yürümeli yürüyordu yani. Net bi tarihi yok.

Böyle bi netlik var mı ne zaman yürüdü sayılıyor?

Bebeğiniz ne zaman yürüdü demiyorum da mesela 10 aylık yürüdü diyorsanız mesela nasıl, 10 aylıkken ilk adımlarını mı attı yoksa 10 aylıkken evin içinde hiç düşmeden tur mu atıyordu? 

11 Cevaplar

0 oy
(119,461 puan) tarafından
tam 10 aylik oldugunda yurudu
(2,561 puan) tarafından
İlk adımlarını mı attı yoksa tam gezmeye mi başladı
(119,461 puan) tarafından
tam yurudu
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Benimki 14 aylık yürüdü 
(2,561 puan) tarafından
İlk adımlarını mı attı
(2,196 puan) tarafından
Yok öncesinde ayakta kısa süreli tutunarak durdu sonra yürüdü
0 oy
tarafından
Benimki 10 aylik olacak daha emeklemiyor bile canım vallahi bilmiyorum 
(2,561 puan) tarafından
Yakındır inşallah
tarafından
Sağlık olsun canım inşallah
0 oy
(44,744 puan) tarafından
13 aylıkken yürüdü oglum kızım 11 aylıkken yurumustu
0 oy
(5 puan) tarafından

Cocuktan cocuga fark gösteriyor bence:)

0 oy
tarafından

10 aylikken yurudu ama onun oncesi kalkip bir iki adim atmisligi var bir iki adim atmadan birden tum odayi gezmis olamazlar:D birden yurudu demek cok emeklemedi emeklemeyi sevmedi olarak goruyorum ben.. ama hrr cocuk da farkli ilerler

(2,561 puan) tarafından
İşte anlatan bi iki adım atıyordu diyor sonra yürümeye başlamış:)))
Ne bileyim 1-2 adım yavaş yavaş artar di mi?:)
tarafından
aynen oyle cnm
0 oy
(2,719 puan) tarafından

Ne zaman yürüdü diye sormuyorum demişsin ama herkes onu söylemiş :D Yani şöyle bizimki 13.5 aylıkken adım atmaya başladı 15 gün içinde tam anlamıyla yürüdü :) 

0 oy
(465 puan) tarafından
Benim kiz 10 aylik 7 aylikken emeklemeye basladi 8 de tutunup kalkmaya basladi simdi de yuruyo ama kendi basina degil ben felan yurutuyorum
0 oy
tarafından
Bnm oğlum altı aylık emekledi 

Yedi aylık koltuk kenarı kakmaya başladı 

8 aylık iki üç adım attı sonrada yürüdü Bir ay falan düşe kalka sonrada tam 10 aylık yürüdü
0 oy
tarafından
Şuan kızım 13 aylık  1 yaşındayken koltuklara tutunarak yürüyordu şimdi ellerini bırakıp ayakta duruyor denge sağlama çalışması daha sonra birkeç adım atmaya başlayacak ondan sonra yavaş yavaş yürümeye öyle tam yürüyüp  koşması içinde 2 3 hafta geçmesi gerekiyormuş gelişim kitabında okumuştum yürüme aşaması bu şekilde 
0 oy
tarafından
Yürümesi illa dusmeden yürümek anlamına gelmiyo..kızım 9 aylıkken tutunarak yürümeye başladı..10 aylıkken bir adım atıp düşüyordu..smdi 11 aylık hiç emeklemiyo dusuyo kalkıp yuruyo..geçen parka gittik abisinin pesindnd hep yürüdü..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 236 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde unzile98 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 207 göst.