0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Eşim burundan eti aldırdı ameliyatla bugün 4.gun oldu kanama var günde 4kez sargı bezini değiştiriyoruz çok ağrı yapiyir diyor doktor bir hafta SONRA kontrole daha gün vermiş olan varmı bu ameliyatı böyle ağrı ve kanama normal mi yardımcı olur musunuz

5 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Korkmayın aşırı normal zamanla azalacak
(1,465 puan) tarafından
Ya çok sağol canım çok canı yanıyor durduğu yerde bile gözyaşları akıyor kendi kendine
Ağrıdan yatamiyor
(13,202 puan) tarafından
Ağrı kesici içebilir kuzum Allah şifa versin 10 güne hiçbir şeyi kalmaz
(1,465 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekür ederim
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kardeşimin eşi oldu ama lazer ile oldu canım 
(1,465 puan) tarafından
Eşim normal ameliyat canım ağrısı çok var ya bende hamıleyım çok ağrım var inan kendimi unuttum artık gözyaşları akıyor durup dururken
(12,856 puan) tarafından
Hastaneye gidip ağrı kesici serum taktırın canım
(1,465 puan) tarafından
Ya bende söylüyorum ama biraz uzak hastane aracı daha bir aydır sattık dışarısı soğuk o soğuk vurunca dahada ağrı yapıyor diyor doktorda daha bir hafta sonra kontrole gel demiş canim
(12,856 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun canım yaa çok zor diyorlar burun ameliyatına
(1,465 puan) tarafından
Valla öyleymiş canım adam eridi dört günde.cok teşekkür ederim canim  arada ❤️
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Eşim iki defa oldu ama hiç öyle şey gelmedi başımıza şükür
(1,465 puan) tarafından
Burun eti mi aldırdı canım hiç ağrısı kanaması yokmmuydu peki bizde çok ağrı kanama var
(2,493 puan) tarafından
Ağrı oldu kanama da biraz oldu ama o kadar değil canım. Önce o et aldırdı. İkincide et aldırdı kemik düzelttirdi bir de küçük dilini küçülttürdü
(1,465 puan) tarafından
Ya çok gecmis olsun
Bizimki çok ağrısi var niye bilmiyorum canı yandıkça benimde içim gidiyor hamileyim o kanı görünce mahfoluyom
(2,493 puan) tarafından
Muayene gününü beklemeyip gitseniz
(1,465 puan) tarafından
Öyle yapacaz artk canım
0 oy
(78 puan) tarafından
4 günden sonraki yoğun kanama normal değildir bende oldum 2011 yılında ilk tamponlar çıkarken kanama oldu sonrasında olmadı ağrı normal bir kaç gün ama kanama normal değil temizlenmesi için hatta sprey veriliyor burnun kuru kalmaması için bakımı için falan bence acile gidin burun hassas bölge zordur yaniii önlem alırlar muhakkak
(1,465 puan) tarafından
Yok canım sprey hiç vermediler bı enfeksiyon hapı vermisler
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eşim hem burun hende bademcik ameliyatını aynı anda oldu çok zor Bi süreçti hem eşim için hande benim için hiç bisey yiyemiyordu ilaç içtiğinden miğdesi ağrıyordu Rabbım Bi daha yaşatmasın insaallah sen elinden geldiğince destek ol başka Bi Dr ada görüşmesinde fayda var 
(1,465 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım sizede
Bizdede durum dediğin gibi bişey yemiyor doktor ilaç da vermemiş bı enfeksiyon hapı vermis sadede

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 131 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merwee (22 puan) tarafından soruldu

379,839 soru

11,370,294 cevap

34,853 kullanıcı

...