+2 oy
2,044 göst.
Aile kategorisinde (2,699 puan) tarafından

Evimde pek eşya yok benim bir abla vardı bana yardım eden dedi kızım evi değiştiriyorum biraz eşya var ALIRMISIN tamam abla olur dedim Nakliyecinin parasını bile ödemiş getirdiler adamlar mutfağa bi cam vitrin ayakkabılık mini bir yolluk birde çekyat geldi zaten birisi gelse yatacak bişeyimiz yokdu  bugün canım çıkdı onları düzene koyana kadar eve geldi Allah dan bulasıca bunları bu evde görmek istemiyorum dedi üzerime yürüdü tek kelime etmeden odaya geçdim sessiz sessiz ağlıyorum kimin duası kabul olur bilinmez banada duanızda yer verin kızlar dayanamıyorum ruhum daralıyo başıma bela olmayacağını bilsem bir dakka sabretmem bu ayyaş berduşu :'(

46 Cevaplar

+8 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
 rabbim o rakı bardağında bogulmayi nasip etsin o kocan olacak öküz e iki ayağı bı çukura girsin de çıkamasin inşallah yağmurlu havada şimşek çaksin da kafasına yıldırım düşsün AMİN 
(2,699 puan) tarafından
Amin inşallah Allah büyük bu göz yaşlarımın hesabı sorulacak elbette
(2,803 puan) tarafından
Hulya +
(935 puan) tarafından
Beddua etmek yerine neden dua edip rabbim ıslah etsin demiyoruz ki oku canm cami hocasına git sana ayet yazsn suya koy içir ... Benm eşim neler kullanıyordu ben braktrdim rabbimin yardımıyla snde destek olabilirsn pasif olma
(9,626 puan) tarafından
Rahime ablanın zor gününde ihtiyacı olduğunda o yardımcı olmadı ki o yüzden kendi pisliğin de boğulsun
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Neden öyle dediki
tarafından
Ya canım ben bilmiydium diyorum ya bilsem böyle iyi niyetli konusmamki
(2,699 puan) tarafından
Ahh Neslihan bi anlatsam oturur da ağlarsın inan çok içim dolu ama sadece Allah a yalvarıyorum
tarafından
Ya kıyamam abla be . Insan hayatında bir kere evlenip mutlu yuva kurmak istiyo ama böyle pis insanlara denk gelen o akdar çok kadınlarımız varki
(2,699 puan) tarafından
Ne diyeyim gülüm Allah elbette onunda defterini dürer rabbim büyük ahım yerde kalmaz
tarafından
Öyle tabi ama ınsallah rabbim ıslah eder içen insanın evinde bereket de olmaz keske bunu algılasa herkez sana ve çocuklarına yazik
+1 oy
(7,377 puan) tarafından
bosan bence cekılmez
(2,699 puan) tarafından
Bıraksa zaten durmam canım herkes bişeyler yaşıyo işde
(2 puan) tarafından
O bırakmasın sen bırak. İçinde bir şeyler bitmişse. Tedbir kararı alınırsa yanına yaklaşamaz. Hapis cezası var kararlara uyumayanlara
(2,699 puan) tarafından
Evet daha önce çok aldım hiç bişey olmadı polis de çok kaydım var benim cezası vardı üstelik yatmadı parayı ödedi çıkdı
(7,377 puan) tarafından
bence durma yanında yazık sanada ya bısey olursa kendı hayatını kura bılırsın gec olmadan
0 oy
(6 puan) tarafından
Ailen arkanda durmuyormu balım bugün üstüne yürüyen yarın seni döver sureklimi içiyor boyle
(2,699 puan) tarafından
Ailem dediğim bir annem var 3 çocuk var üstelik 14 yıllık evliyiz biz bide
(6 puan) tarafından
14 yıl ömrünü yemiş zaten bundan sonra izin verme biz kadınız her zorluğun üstünden geliriz sende 14 yıl katlanmışsin gençliğine yazık eğer yurutemiyorsan daha beter olmadan çocuklarınin piskolojileri bozulmadan uzaklaş ondan kuzum bende tabi senin hayatın yaşamadan bilinmez bazılarımız için basit olan şeyler herkes için kolay olmaz kendini heba etme derim çalış çabala gerekiyorsa çöp topla ama minnet etme canından kıymetli değil kuzum çocuklarının piskolojisini düşün
(2,699 puan) tarafından
Beni bırakmaz canım başıma bela olur bundan her kötülük beklenir çünkü Allah korkusu yok bunda
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Döndü mü o gıcık 
(2,699 puan) tarafından
Geberesice döndü dönmez olasıca aslı hiç iyii değilim
(13,202 puan) tarafından
İki ucu pis değnek kuzum ne olsa olmaz sanki
(2,699 puan) tarafından
Biliyon işde bi dakka dururmuyum yoksa
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Madem o kadar erkekse kendi alacak çalışıp en iyisini yapacak artislik yapmakla olmuyo o işler 
(2,699 puan) tarafından
Gece gece nasıl da üzüldüm eğer başıma bela olmayacağını bileyim yemin olsun bir dakka durdurmam yanımda ama işde çekene sor
(17,720 puan) tarafından
Ney bunun derdi ay manyakmı ne bela olup duruyo
(2,699 puan) tarafından
Bilmiyorum kız içmiş içmiş gelmiş kombiyi falanda kısdı diyo ben ödüyorum bunu
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Nie istemiomş eskimi buldu acep bu arada nasıl oldun iyilştin mi azcık
(2,699 puan) tarafından
İyi olsam nolcak ki görüyon işde eski falan da değil gayet güzel kız
(3,388 puan) tarafından
E daha ne otursun şükretsin onu çeken bi karısı var  valla artık kimse kimseyi çekmiyo inş rabbim hidayete getirir canım sağlığınada dikkat et önce sağlık
(2,699 puan) tarafından
Öyle zaten de bol dua etmekden başka çarem yok
0 oy
(261 puan) tarafından
Neden esyalari kabul etmeden önce esine danisip görüsünü almadin?
(1,766 puan) tarafından
Ya ne kocası ALLAH aşkına ortada kocamı varki izin alsın erkekse gidip çalışsın alsın o çocuklardan utansın.rahime  sende eltimi gördüm bi eltim var kaynımda eşin gibi içmez ama çalışıyor parasını kumara veriyor.6 erkek kardeşler içlerinden en pisliği o çıktı eltim 4 çocuğunu bırakıp çalışıyor.
(261 puan) tarafından
Izin almak degil bu danismak karsilikli gecerli. Esimin bana danismadan eve mobilya getirmesini bende istemezdim getirtiyosada haber etmeli
(2,699 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tabikide sordum yaa sende sormadan yapmam zaten nasıl bir yorum bu sen benim neler yaşadığımı biliyon mu bilmiyorsun neredeyse beni suçlu çıkaracaksın pes
(261 puan) tarafından
Ben senin yasadiklarini yargilamadim suclusunda demedim. Sormadan veya haber vermeden getirdigini sandim
(2,699 puan) tarafından
Ama söyledim işde
0 oy
(897 puan) tarafından
Bazı erkekler gururuna yediremiyor cnm 
(2,699 puan) tarafından
Gurur yokki onda
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Rabbim hidayet versin ya neden istemiyormuş ki bu erkeklere yaranılmaz zaten aldırsaydın eşyaları sıfır ödeseydi eşşek gibi 
(2,699 puan) tarafından
Almaz da ödemezde canım benim devletten yardım alıyorum zaten bu sadece içki içki ayık olduğu zamanı hatırlamıyorum çok acı ama böyle
(4,089 puan) tarafından
Sen ve çocukların daha fazla yıpranmadan doğru yola getirsin Allah
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Seninde benim de bir dj durmamız bile hata ama işte çocuklar .

Evde kaldı Corona oldu diye yemediğim küfür beduaa kalmadı 

Üstüne üstlük 

Dediği laf Allah kahretsin onu dediği laf tam da şu 

Sen yerini bilmiyorsun kadın değilsin .

Kendisi çok adam ya .aynen öyle Allah sahir evde eşya Yok 

Yicek yemek yok .

Oğlum yırtık pantolon la gidiyor ise .

Ama gel gör biz nankör insanlarız 
(12,264 puan) tarafından
Evet yaaa o kadar çocuk verdin ona büyük ameliyat geçirdin ulan komşun olsa kaç defa arar sorarsın yazılar olsun senin kocana da insanlıktan nasibini almamış
(2,699 puan) tarafından
Seninle ben aynıyız aslında kendime çok kızıyorum tamam 3 üncü çocuk isteyerek olmadı ama diyorum yani dikkat etseydim olmasaydı günah yazık çocuklara da buda geçer be ama işde bizden neler gider onu bilmiyorum
(12,264 puan) tarafından
Götürmeye başladı bile den ameliyat oldun
Ben yuruyemiyorum
Üstüne üstlük mennan dedi bana ölsem unutmam .yopalliyarak yürüdüğüm için Allah hakkından gelsin onun başka bir şey demiyorum
(2,699 puan) tarafından
Rabbim ikimizinde yardımcısı olsun inşallah
(12,264 puan) tarafından
Amin ecmain ♥️
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Al desen almaz para ver desen çıkarıp vermez bi işe yaramaz ama gelen yardıma erkeklik yapıp kabul etmez böyle tipler Allah yardımcın olsun cnm eşine de hidayet versin sana da bol bol sabır. Ayrıl boşa gitsin dicem ama böylesi insanın başına boşansa da bela olur. Ne diyim Rabbim evine huzur versin şu 3 ayların hürmetine
(2,699 puan) tarafından
Hergün içiyo hiç ayık bir günü yok çok üzgünüm keşke benim eşimde normal birisi olsaydı çok isterdim boşansa bir dakka durmam bununla ama sahip çıkacak bir annem var onuda rahat bırakmaz bela olur
(1,389 puan) tarafından
Aynen cnm o yüzden diyorum ztn byle tipler boşanınca da brakmaz peşini bilmeyene koly gelir boşa gtsin dmk ne diyim üzüldüm grçkten bi desteğin olsydı arknda iyi olurdu
(2,699 puan) tarafından
Kimsem yok rabbim den başka
(1,389 puan) tarafından
En güçlüsü de Rabbim sen dua et ümidini kesme umarım bigün yüzün güler
0 oy
(2,405 puan) tarafından
ALLAH hidayet versin sanada sabır ihsan eylesin 

Nasıl oldun bu arada toparlana bildin mi
(2,699 puan) tarafından
Toparlandım ama gel gör ki bu gidişle mezara sokar bu beni dayanacak gücüm kalmadı
(2,405 puan) tarafından
ALLAH korusun kendi pisliginde kendisi bogulsun
(2,699 puan) tarafından
İnşallah çok amin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Demekki alkoli agziyla degil g.tuyle içiyor  çekme siz birde amaliyat geçirdiniz kesinle 40 yilda evli olsan cekmek zorunda degilsin canım vur tekmeyi gitsin cekilmez icip delikanlılık sergileyen  den cacık olmaz
(2,699 puan) tarafından
Ahh kuzum 14 yılımı yedi benim keşke bir celsede bırakacak birisi olsa ama peşimi asla bırakmaz asla diyorum çünkü bunun Allah dan korkusu yok Allah dan korkmayandan korkarım ben 3  evladım var anneme gitsem onada huzur vermez
(5,953 puan) tarafından
Üzüldum allah yardımcın olsun kuzumm
(2,699 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ne denir ki
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Valla kuzum anamın duasıyla dua edeyim Rabbim el kınamaz ayrılığı versin senin yakandan düşünsün o adamı..

Yengemi abimden seni de bu adamdan kurtarsın Rabbim..
(2,699 puan) tarafından
İnşallah biran önce kurtulabilirim bacım ben böyle bişey görmedim cidden
(1,414 puan) tarafından
Ya sen yeni ameliyat olmadın mı.? Nazlayacağına birde böyle yapıyo böyle adamlara acımak içimden bile gelmiyo varya sürünseler cız bile etmem yani..
(2,699 puan) tarafından
Bir görsen yüzünü nuru olur ya hani bir insanın o hiç kalmamış böyle çok çirkin bişey olmuş gözleri dönmüş üstelik tövbe haşa kitabını s.... M diyo yaa daha ne diyeyim ki Allah bunu yanına bırakmaz
(1,414 puan) tarafından
Tövbe haşa ya ahlaksız..
Teyzemin kocası böyleydi içer içer gelir eve sataşırdı karı kız kumar dayak hepsi vardı tabi onda akciğer kanserinden öldü gitti şimdi teyzem arkasından hatim indiriyor..
(2,699 puan) tarafından
Büyük demeyim okumam da okutmamda
0 oy
(695 puan) tarafından
Sarhoş işte saracak yer ariyor kendisi getirtmiş ayılınca aklı basina gelir Allah yardmcın olsun
(2,699 puan) tarafından
Atılınca herşeyi unutuyo hiç hatırlamaz babası geberdi gitti içkiden 55 inde öldü dilerim rabbim den bana çekdirdiklerinin bedelini rabbim canıyla ödetsin
0 oy
tarafından
Bu güzel ayların hatirina rabbim yar ve yardımcın olsun  rabbim eşine Hidayet versin canım 
(2,699 puan) tarafından
Allah onu bu mübarek günde nasıl biliyosa öyle yapsın çok üzgünüm
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insallah
(1,368 puan) tarafından
Rabbim öyle bisey yaşatsın ki herşeye tövbe etsin. Mutlu huzurlu bi yuvanız olsun inşallah. Gerçekten gönülden dua ettim.
(2,699 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ancak benim ona artık hiç bir sevgim saygım kalmadı bunun farkında ama kabul etmek istemiyo bunu
(1,368 puan) tarafından
Bir ömür bu şekilde geçer mi.
(2,699 puan) tarafından
Ameliyat sürecim vardı ne olduysa ondan sonra oldu bana bir nefret bir tiksinti geldi bana yüzünde bir gram nur içinde ise ne merhamet nede acıma duygusu var
(1,368 puan) tarafından
Öncesinde nasıldı peki. Tam tersi asıl bu zamanlarında yanında olması gerekiyo
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim
(2,699 puan) tarafından
Amin canım çok zor bir imtihan
(3,599 puan) tarafından
Sabırlı ol canım bol bol dua et rabbim eşine de hidayet versin doğru yolu gostersin
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Rabbim sabır versin sana, eşine de merhamet ve hidayet versin inşalalh 
(2,699 puan) tarafından
Amin canım o yönünü kaybetmiş battıkça batıyo
(3,887 puan) tarafından
Yinede çocuklarının babasıdır Allah yardımcın olsun, babasız kalmasın o yavrucaklar rabbim huzur versin yuvana.

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 462 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 410 göst.
0 oy
7 cevap 408 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde .Leman. (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 986 göst.
29 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu