0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (5,953 puan) tarafından

image

hamileligimi özledim su gibi zaman❣

14 Cevaplar

0 oy
(119,521 puan) tarafından
kasilmma var laa  ozlemeyin
(5,953 puan) tarafından
Ahh sevdom diren dayan bebegimm  benim sorunum yokdu guzeldi hamileligim bol kahkahalı gunler geçirdim çok şükür :)
(5,004 puan) tarafından
Bnm son   ayda oldu kasilmam ama çok özlüyorum ;)  çok rahattım hamileyken  sonra zaten dayanamadı patladı suyum ;)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahhh o saclar ne guzel :) 
(5,953 puan) tarafından
Simdi yeniden yaptircam eser kalmadi simdi ☺ haftaya inşallah  :)
tarafından
Benim de direkt güzel saçlar dikkatimi çekti  :D
(5,953 puan) tarafından
Sagol canım☺
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Özledim valla
(5,953 puan) tarafından
Aynen bende canım❣
0 oy
(7,458 puan) tarafından
özledım suan uykusuzluktan ölüyom
(7,458 puan) tarafından
bende istemiyordum salamaya alıstırmayı salamıyem zor olcak bıraz uyor koydugum an yerıne hemen ağlıyor
(5,953 puan) tarafından
Tamam ama normal bu donem de anne karninda güvendeydi yeni bir hayata dunyaya geldi kokunu ariyo oglumda öyleydi düzelcek merak etme ama ne alisirsa oyle gider bu evre uykusuzluk zor annem vardi yanimda sagolsun uyu derdi bana o ilgilenirdi uykumu aliddim yaninda biri olsa zorlanmazdin bukadar
(7,458 puan) tarafından
annem varda babamın ayagı kırıldı annem onunla ılgılenıyo hergun anneme gıtmekte zor oluyo
(5,953 puan) tarafından
Allah  yardımcın olsun canım gecmis olsun babana da
(7,458 puan) tarafından
sagol
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hic özlemiyorum 

9 ay 20 gün istifra ettim 

Bas donmesi bulantı cektim 

Nefes alamadim yalanci sanci cektim  

Genelde zorluğunu cektim yani mide eksimeleri... Vs vs 
(7,791 puan) tarafından
3 ay kolik surdu sonrası da huysuzluk surdu sonra diş sonra o bu su 15 aydir gün yüzü görmedim :D yemez icmez durmaz dibimden ayrilmaz benden baskasina gitmez uyumaz uyusa da cok sık uyanır... Kolik donem 5 saat surerdi aglama nobeti 1-2 saati asiri yogun gecerdi ne etsem asla susmazdi. Zaten dogmadi mecburi sezeryan oldum. 1 aya anca topladim ona da toplanmak denirse :D daha ueni yeni duzelcez inşallah
(5,953 puan) tarafından
Gece 11 gece 3 arasi kabusumdu susmazdi dedigin gibi cok agladim onunla üzülürdüm gecdi şükür  her cocuk farkli yaşayarak gorucem bende inşallah☺
(7,791 puan) tarafından
Biz gece uyumazdik ji sabah ezanindan sonra uyurduk 3 ay ve asil kolik saat 5-11 arasiydi :) gecede ayri tempo yasarsik.
Kolik bitti bi ara emmiyidu ayakta gezerek emzirirdim falan. Canim bastan belki oluyi bizim kokik bitti ama sanki hic bitmedi oyke diyim. Simdi sakinse oyke gider genelde.
Gelinimiz hamileliktede dogumdan sonra da benden rahatti yegenimde oyke masallah pek uskuydu uste nasip... Yine de zorlasa da canim benim yaa iyi ki varlar
(5,953 puan) tarafından
Aynen iyiki varlae canım allah acılarıni göstermesin buyucekler inşallah her evresinu yasicaz inşallah sağlıkla büyüsünler
(7,791 puan) tarafından
Öyle kizum öyle aminn
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Özlemedim daha bebeğim 1 yaşında, oğlum da 4 yaşında. Ama eşim 3.isriyor yaş farkı olmasın bu sefer diyor öf of
(5,953 puan) tarafından
Mahsallah esin 3 de istiyor benik 6 ay olucak oglum suan düşünüyorum kazayla olursa yoksa tek çocuk düşünüyorum allah bağışlasin evlatlarinizi
(5,132 puan) tarafından
Hayırlısı
Aminn
0 oy
(145 puan) tarafından
Ay valla bir an önce günüm gelse de dogursam daha 6 ayımız var bulantılar mahfetti beni 
(5,953 puan) tarafından
Zor gecince öyle canım allah saglkkla kucagina almayi nasip etsin❣
(145 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
3gebelik yaşadım hayatımda geçirdiğim en güzel dönemler zor ama güzel ben çok severim hamiş keyfini yaaaa
(5,953 puan) tarafından
Evet ya her evresi guzeldi yatmam karnimdan bir canlı tekmesi herseyy guzeldi simdi yanimda canim oglum iyiki gelmiş dünyama ama 2 düşünmüyorum :)
tarafından
Acele etme bende öyle diyodum sonra istoyo insan ben beş yaş var arasinda  diyeri 15 yaş varrr düşün yanii
(5,953 puan) tarafından
Yoo canım  ben 2 dusuk yasadim zaten nornal kaliyordum kalbi duruyordu yada kansmam olup düşüyordu genetik de pıhtılaşma cikdi  2 xi kurtajdan snr 10 ay kalamadim hamile  rahim filimi vektiesik 2 ci.kurtajda vakumla nasil cekmislerse  tüplerimde yapisma olusmus enfeksiyon geçirmişim o donem aletlerinden sanırım  corona doneminin en zor aniydi dr gittim dedi amaliyat olucaksin 6 ay iliski yasak snr serbest ama bazende tüpler yeniden yapışıyor uff bakdim sıkıldım 2 kurtajdan snr kafam almadi birakdim  tup bebege karar verdim ignelerle geldim 9 ay maddi durumum iyi ama maneven zor süreçden gecdim korkularla kalbi dururmu kanamam.olurmu kanamam oldu nefesim kesildi korkudan  kan sulandırıcı igne saatini geçirirdim uyuya kalırım korkardim ogluma birsey olucakmi diye  inan doguma gittim acilmam olmadi suni.aldim olmadi sezeryene aldilar 2 gun snr  dogumdan cikdim kendime geldim nasıl agliyordum oglum nerde iyimi orda herkes bebegij cok guzel saglikli dediler taki odaya indim kucağıma getirdiler 1 saat sarilip kokladim agladim  o süreç yordu beni onun icin yas gelmis 36 daha düşünmuyorum allah isteyene versin bu durumda kalirmiyim bilmem ama kalirsam mucize olur ama ben hemen kalar dus alirim ne oluf ne olmaz rabbim ol der olur diye kalkar dus alirim hemen   gözümün onune geldi hersey olsun oglum yanimda rabbim acisini göstermesin❣❣
tarafından
Amin yaşın ve soruların varmış boşver o zaman Allah olan yavrunn ömür versin inşallah
(5,953 puan) tarafından
Amin canım cümlemizin evladini bağışlasın
0 oy
tarafından
cocugumun olmasi disinsa bu hamilelik durumunu sevemedim ve hic de ozlemedim..
(5,953 puan) tarafından
Anladim canim:)
0 oy
tarafından
Hiç özlemedim öyle iyiyim
(5,953 puan) tarafından
Allah rahatini bozmasın canım
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Hiç ozlemedim :D.   
(5,953 puan) tarafından
Anladim canım
0 oy
(385 puan) tarafından
Özledim özledim ikinciyi doğurdum geceleri hep disko parti modundagız şimdi kızımla sabaha kadar dans, çok özlemek de uykusuzluk yapıyor
(5,953 puan) tarafından
Ahahahahha
0 oy
tarafından
Yaşadığım sıkıntılar 

Hastanede yatmalarim vs vs vs hiçbirini özlemedim 

Oğlumun tekmelerni özledim ama smdide atıyor zaten smdi yanımda yatıyor 3 buçuk aylik
(5,953 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Ayy vala hiç.özlemedim aklıma gelince o neydi öyle diyorum 
(5,953 puan) tarafından
Zordu demek canım
(1,451 puan) tarafından
Zordu vala aglamıştım artık doguruyum diye

İlgili bir soru bulunamadı

381,376 soru

11,417,762 cevap