0 oy
852 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından

Gerçekten seviyor musunuz?

Neden sevmiyorsunuz yada. Ben benimkini çok seviyorum valla Allah başımdan eksik etmesin ilk kaynanam büyü falan ne varsa yaptiydi ama başkalarının yanında sarılır 3 oglandan sonra kızım oldu sonunda derdi ama eski eşimi çağırır doldurur zorla biseyler yedirir icirir gönderirdi yanıma. Allahim ikinciden yana yüzüme güldü çok şükür. Kavga da ederiz özür de dileriz tam ana kız ilişkimiz var. Kocamı cekistiririm akıl verir çok şükür valla. Babam da yok. Var ama olmayan cinsten.. son 8 yıldır ne gordum ne duydum öz babamı. Kayinbabamda kendi babamdan öte babalık yapar. Kaynanam öğretmen emeklisi kayinbabam öğretmen devam çalışmaya. Onun etkisidir dicem ama öz babamda öğretmen sjshjxjsj 2.kariyi aldıktan sonra kardeşimle beni iyice görmez oldu. Beni zaten en son 18imde gorduydu. 

Bi tane de fotoğraf atam dedim kız kaynanam gorumcemin kızı ve oğlum. Kıskanmasın diye yeğenime de yapar. 

Bu arada kardeş kıskançlığını çok güzel atlattık çok şükür yeğenim harika bir abla oldu ben alt temizlerken çorap getirir bez getirir şu getirir ben demeden hemde kendi isteğiyle yaptı Bi gün şok oldum hep yapar. Uyansın oynayalım diye başında bekler. :D tam çocuksu kıskançlıklar yapar. Kaynanam oğlumla ilgilenirken genelde kaynanami çok seviyor da kendi anasını babasını kıskanmıyor oglumdan kaynanami kıskanıyor Bi shhsjxjs 

image

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nefret ediyorum kaynanamdan annemin eline su dökemez simsin karı 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kendi annemden çok değil ama kendi annem kadar severim Rabbım başımızdan eksik etmesin ponçiğimi <3

0 oy
tarafından
Geçen gün Instagram'da okudum,

KAYNANA MELEK OLSA KANADIYLA ÇARPAR yazıyordu :D 

Anne her zaman ayrıdır ya ben kimseyle kiyaslayamam canım annemi ❤️❤️ kayinvalidem iyidir çok da severim ama annemin yerini alabilir mi ya mümkün mü böyle bişey abartmayın 
0 oy
tarafından
İkisini de çok severim. Ama annemin yerini asla kimse tutamaz. İkisinin yeri de ayrıdır fakat annem 40 kaynanaya bedel sevgide benim icin
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim k.v öz teyzem olur teyze anne yarısı derler bizimki yılanın başı bana dünyaları serseler su kadını azıcık sev die ona olan nefretim daha da çoğalır ne sevgisi ölse gram göz yaşım dökülmez o derece benim başıma bişey gelse oda halay çeker 

( Annem benim dünyada tek sırdaşım eşimden bile çok seviyorum eşin mi annen mi deseler kısa koşa giderim eşimle dertlesemedigim beni dinlemedigi ne varsa annem dinler sırdaş olur bana bende annemin sirdasiyim 
0 oy
(150 puan) tarafından
kaynanam annemi sevmez bende kaynanamı sevmem kendide beni seviyomuş gibi yapar 
(1,439 puan) tarafından
Kaynanalar hep oğlunun yanjnda seviyormuş gibi yapiyor zaten
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ben kaynanamı severdim ama bazı yaptığı şeyleri gördükten sonra asla ısınamıyorum kaale bile almıyorım çoğu zaman
0 oy
(181 puan) tarafından

80 yaşında 8 kuruşluk aklı yok beraber oturuyoruz sağlıklı ayakta saygıda kusur etmem ama bir gram sevmem ağzından devamlı beddua çıkar hiç bişeyi beğenmez hâline şükür etmeyi bilmiyor hep şikayetçi.32 yaşındayım  beni çocuk gibi  hep aşağılar çekişir ben hiç bişeyi bilmiyorum ondan izin almam lazım.Eşim 45 yaşında tam bir ana kuzusu annesi için ölür annesi hep oğlunu kötüler.37 haftalık hamileyim benimle ilgilenmez ayağıma giren kramplar taş gibi oldu 5 yaşındaki oğluma ovalatırıyorum eşim oralı bile değil anası için can atar belim ağrıyor desin hemen ovalar ilgilenir.Hizmet etmekten annesinin odasından çıkmaz titrer anne diye.Tamam annesi için yapar ileride benim oğullarımda yapsın inşallah.Ama insanoğlu senin hanım hamile karnı burnunda neden onun ağrılarını görmezden geliyorsun madem böyle hem annenle hem eşinle ilgilenemiyceksan  neden evlendin otur annenle diye çekip gidesim var yetimim kimsem yok.

3 oğlum var 4.yolda büyük konuşmak değil sadece içimden geçen niyet istek inşallah ben gelinlerimle oturmam hiçbirine karışmam kimsenin kızını ezmeye hakkım yok o kızda Allahın emaneti.
0 oy
tarafından
Ayrılık durumu olsa çok sevdiğin kaynana görümce vs. yedi  kat yabancı olur. senin yanında değil oğlunun  yanında  olur istisnalar elbet var ama kaide değişmez gerçek bu. Kendi annemizse iyi günde kötü günde yanımızda olur bunun da istisnası vardır elbet yanımızda durmayan anneler vardır ama bu azınlık kaideyi değistirmez kendi annemiz baskadır.
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kayınvalidemi severim ama annemle kıyaslamam mümkün değil.  
0 oy
(581 puan) tarafından
Bende kayınvalidemi çok seviyorum ama annemin değerinde olamaz
0 oy
(2,697 puan) tarafından
Ben annem gibi sevemem ama nedeni kaynanam kötü değil iyidir sağolsun ama aileme düşkünüm annem yerime koymam yani. 31 yaşındayım hep ayrı idik uzaktaydik çokta benimseyemedim ya ama dersen iyi olmaları için elimden geleni yaparım hürmet ederim Fazlası gönül işine mudehale olur :)
0 oy
tarafından
Ben nötr üm bana zarari olmadigi surece sıkıntı yok ama bi laf edince pençelerimi cikariyorum mecbur baska turlu baş edilmiyo.
0 oy
(966 puan) tarafından
Allah bozmasın cnm.merak ettim kaç çocuğun var şuan ilk ve ikinci evlilik dahil
(86 puan) tarafından
Ilkten yok ikincide 4.5 aylık oğlum var suan
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Yorumları okumaya geldim:D

(86 puan) tarafından
Hoş geldin :D
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Asla annemin yerini hic kimse alamaz seviyorum annemden diyen birinin dl evlatligindan şüphe duyarim net..
0 oy
(895 puan) tarafından
Kac yillik evlisin
(86 puan) tarafından
Şuan 4 oldu canim
0 oy
tarafından
Ben annemden hiç sevgi görmedim hayalimdi kayinvaldemle anne kız gibi olmak ama maalesef hayal kırıklığı bendeki
0 oy
tarafından
Annem gibi olmasada severim kaynanamı 
0 oy
tarafından
Kaynanamı çok severim Allah var ama annem kadar değil 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 707 göst.
26 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 924 göst.