0 oy
920 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Öyle hastayım annemide özledim esim bırakmıyor gideyim annesi gönderme fiyo.kaynanam ikimizde hastayız annesi beni çalıştırıyor oğlum ölürüm sana diyo ben annemi çok özledim 1 ay oldu görmeyeli en çok  hastayım bir kere başını dizine koysam yeter bana.cok birşey istemiyorum beni tehdit ediyor evladimla

17 Cevaplar

0 oy
(838 puan) tarafından
Allah ıslah etsin kendisi niye anasının yanında ozaman .. Çok kızıyorum böyle erkeklere
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
İlla bi sebebi vardir yani niye böyle yapsin ki  
tarafından
Bide annem esim hastalandi 1 gün boyunca başındaydı ben doğum yaptım  doğumdan önce hastanedeydim ondan sonra annemde 25gun boyunca bir kere aramadi
(683 puan) tarafından
Biz doguluyuz doğu kadinlari yani yaşlı eski kadinlari çok cahildir eşime soyledim onlarin ağzının payini verdi çok şükür o arkamda
(683 puan) tarafından
Peki eşin demi anneni sevmiyor
tarafından
Seviyor annesinin kuklası olmus
(683 puan) tarafından
Ooo allah sana sabir versin
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Allah akıl versin ya benimki de öyle götürmez kalmama izin vermez ama ailen ne yapmış sanki annesine uyuyor aynı bizimki
(381 puan) tarafından
Ondan bi tanede bende var  sırf bu yüzden neler neler düsündüm bir bilsen allah bunu yapanlara akıl fikir vicdan versin
0 oy
tarafından
Bazılarına ölüm haktir. Ara aileni gelsin alsinlar seni ya da onlar dönsün. Evladin tek se bu şerefsizlere baska cocuk yapma
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Alalh yardımcın iyi etsin inşallah canım 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ne hakla karisiyor o ya, oda bir anne merhametsiz kadin! Ezdirme kendini, baban yokmu canim arasin biz kizimizi ozledik gönderin desin ya da gelip alsinlar
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin canm ne diyeyim
0 oy
(75 puan) tarafından
Oyle seymi olur cnm benim gorumcem evli 3 yildir esi hic yere birakmiyor kocam da onu hic sevmiyor inana biliyormusun qaynanamgile bile birakmiyor ben anlamıyorum insan neden karisini annesinden qorusun yani korusun diyil de yanina birakmasin ama o onun annesi 
0 oy
tarafından
Kuran-i kerim biliyorsan bakara süresini oku cnm eşine dua et geceleri teheccüd  namazı kıl  evlilik  zaten zor  birde vicdansız insanlar  daha da zorlastiriyo   bol bol dua et  
(28 puan) tarafından
Bunları yapinca iyi mi geliyor kardesim bakarayi uzerine mi okuyalım
tarafından
Evinde oku bak bir video gördüm  kadının kocasına büyü yapıyor oglan tarafı anladin mi kadınla sürekli kavga ediyo  kadın oyle sabırlı oyle  masum ki balatayı her gün okuyor ve eşi düzeliyor anladin mi oku 54 sayfa ama sabret oku onları yaşamaya sabrettigin gibu rabbine sığın bende cok okudum
(28 puan) tarafından
Peki sen de faydasını gordun mu kardesim
tarafından
Gördüm evet
tarafından
Esim  ailesinden  ayrılmıyordu şimdi evimiz isatta
0 oy
(119,067 puan) tarafından
Valla ben kaynanasini seven bi yamuru biliyom bide seloyu baskada seven gormedim
(16,489 puan) tarafından
Bende varım seven kız :)))
(119,067 puan) tarafından
Yuuh sendemi seviyon
(16,489 puan) tarafından
Tabı seviom :)) ama harbi melek kadın sevdoş. Varlığı yokluğu bellı değil. Üstüne evıme geldiğinde benı oturtur o iş yemek vs yapar. Evıne ben gidince yıne aynı
Anlayacağın Melek kadım
(6,203 puan) tarafından
Bende varım :D
(16,489 puan) tarafından
Hahaa ben aydan selin sevıoz sadece :)
0 oy
tarafından
Demiyo musun eşine sen niye ananın dizinin dibinden ayrilmiyosun diye 

Kaynanan ne karisiyo senin annen tabikide görcen ona neymis 

Eşine söyle hakkımı sana helal etmiyorum de sen anne hasreti giderirken ben annem için gözyaşı döküyorum de 
0 oy
tarafından
Anneye hasret bırakanlar annesıne hasret kalsın da gorsun dunya kaç bucak. Allah yanlarına koymaz canm. Annen gelsın yanına
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Boşa adiyi ozaman seni esirmi almis kusura bakma yaa cok.sinirlendim valla anasindanda oglundanda sana bisey olmaz ilerde.cok pişman olursun en basindan köy tavrini azcik sesiniz ciksin yaaa sinir oluyorum böyle pısırık insanlara nedemek ailene goturmuyo erkeklikmi yapiyo başka.seylerde denesin o erkekliğini salkk
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kocanın izin vermesine gerek yok al çocuğunu git anneni gormeye
0 oy
tarafından
O anasına anası olacak kadında ogluna hasret kalsın ınsallahh
0 oy
(274 puan) tarafından
Nefret ediyorum böyle insanlardan bi anneyi evladıyla tehdit edecek kadar aşağılıklar... Allah misliyle hesabini sorsun onlara 
0 oy
tarafından
Allah islah etsin onlari ailenin seni alma durumu varsa cagir gelip alsimlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 489 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 597 göst.
13 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,451 göst.
15 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Ayşeefeali (84 puan) tarafından soruldu

377,957 soru

11,312,953 cevap

34,747 kullanıcı

...