0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,374 puan) tarafından
Dün elinde lamba patlayan eşimin diğer kolunda da doku zedelenmesi var demişti ler ama bugün kırık ya da çıkık tam anlamadım da öyle bir durum varmış kırık çıkık ciddi bir şey mi süreç nasıl ilerliyor 2 bebeğim olduğu için ben de gidemiyorum çok korkuyorum ya. Şimdi emar çekip net bilgi verecekmiş doktor

6 Cevaplar

0 oy
(119,875 puan) tarafından
allah sifa versin alciya alinir heralde
(1,374 puan) tarafından
Amin. Heralde
-Reklam-
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Alçıya alırlar çok geçmiş olsun inşallah önemli bı şey değildir 
(1,374 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Çıkık kolay yerine oturtuyorlar ama kırık da alçıya alıyorlar kemiğin içerden kırıldığını düşün bol bol kemik suyu çorbası yap benim oğlanın ayağı kırılmıştı bu sayede toparlandık 
(1,374 puan) tarafından
Kemik suyu çorbası hı. Bu dondurucuya konanlar da işe yarar dimi
(1,185 puan) tarafından
Yarar canım yada kasaotan iki üç kemik al kaynat iyce şifa olır
(1,374 puan) tarafından
Tamam kuzum çok sağol
(1,185 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Kırık çıkık bilmiyorum da bileğimi catlatmistim ben bana göre çok ağrısı falan olmadı hatta perşembe catlatip cumartesi alçıya aldırdım anlamadım o güne kadar catladigini ama kırık nasıldır bilemiyorum korkma sende kuzum inşallah çabuk geçer gider alçıya alınca 
(1,374 puan) tarafından
İnşallah ya çok kötü bi duruma yanına gidememek
0 oy
(16,238 puan) tarafından
Vallah benim daha ben 6 yaşında iken bileğim kırılmıştı omuzum da yerinden çıkmıştı. Tek hatırladığım sey o an bilegimle omuzum cok ağrımıştı. Su an bile ağrısını hissettim ya. Geçmiş olsun. InseAllah önemli bir seyi yoktur 
0 oy
(11,587 puan) tarafından
Kırık varsa filmde görürler ona göre alçıya alırlar canım çıkığı bilemiyorlar onun için bi çıkıkçı bulup halletmeniz lazım yoksa ağrır şişer morarir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
0 oy
2 cevap 171 göst.
2 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yengin (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 2,271 göst.
16 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu

383,563 soru

11,477,714 cevap

35,092 kullanıcı

...