0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ikizlerim var.   1 tanesi ne olsa yer masllah hiçbir yemek seçmez diğer oğlum çok seçici hicbirsey yediremiyorum ne yapicam şaştım kaldım valla 

Yediği şeyler 

Yoğurt 

Ekmek 

Muz

Bebek bisküvisi

Çok çok nadir makarna onuda yemiyor artık dün yaptimda 

Kavanoz mama veriyorum 

Peynir 

Bu kadacik napican nasıl yediricem akıl verin bana 

Taneli gıda asla almıyor ağzına geri çıkarıyor yoğurtla karıştırıp veriyorum yoğurdu yiyor tanesini geri çıkarıyor....

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pureye alisan bazi bebekler onu yapiyor kuzu .pureyle basladiysan cene kasi cok gelismeyen bebeklerde oluyor bu.Ama cozumunu bilmiyorim umarim bilen cikar ❤️
tarafından
Çene kaslarında sıkıntı yok çünkü eline ekmek verdiğimde yarım ekmeği bitirir tabi yarım ekemk vermiyorum o ayrı da :) ekmek yiyen bir çocuğun çene kaslarında sıkıntı olduğunu zannetmiyorum canım seçici ağzına yabancı bir madde asla almaz
tarafından
Hee o zaman bilemedim kuzu ❤️ ama kuru ekmege ben de bayilirim  :D sjsjsj arada koparir koparir yerimm
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Ekmeğin arasına sıkıştırıp balık ve tavuk yedirebilirsin ben balığı öylr yediriyorum cici bebe seviyosa evde kendin yap kuruyemişli falan vitamin alsın ve sürekli farklı tarif dene yemediği bişeyi başka bişeyin içine koy bebekler için biçok güzel tarif var
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Kaç saatte bir yediriorsun canm hiçe acıkıyor mu . Sen diğer bebeğinle  kiyasliyorsun çünkü. O yiyorsa diğerininde yemesini bekliyorsun.  Ona biraz daha geç ver

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 64 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 154 göst.
0 oy
4 cevap 79 göst.
7 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Linasu (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 227 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu