0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Kızlar önceki konum aşağıda, 

Arkadaşlar beş yıllık evliyim kv ile bir türlü yıldızımız barışmadı onun hal ve hareketi beni sinir ediyor o beni sevmiyor hep bu döngü halbuki kendisi beni o kadar istemiştiki her neyse

Biz aile apt. Oturmuyoruz büyük eltim kv ve kiracı var bizim yerimize eşim orda oturmak istemedi ev aldı ayrı yerdeyiz ama çokta uzak değiliz.

Kaynanm çok ayrımcı bir insan benim eşim saygılı dürüst onu çok sevmez diğer alavereci kaynıma dünyaları verir eşimi yalandan seviyor muş gibi yapıyor ama ayırdığı çok belli. Biz kv ile iki aydır konuşmuyoruz ben tartışmayı başlattım Bi konu yüzünden o gn bugündür konuşmuyorum.. Dedem vefat etti aramadı herkes aradı insan bir arar eşimi arayıp ona soruyor beni aramıyor çok zoruma gitti o o kadar covid oldu hergün aradım ettim bende şuan hastayım ama bir kere aradı kendi kızı az öksürse dakka başı arar sizce ben bu insan ile tamamen iletişimi keseyim mi aramaması normal mi büyük ihtimal annemi aramıştır ama benide araması gerekmez miydi

Yeni, 

Ve bu kadın beni dün yüz yüze gördü yine hiç bir şekilde başsağlığı dilemedi çok sinir oldum sizce bundan sonra nasıl davranmalıyım 

7 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Sen bide bendekini görsen kendine sukredersin..

Mecburen konusuyoruz napalim 
(228 puan) tarafından
Çok sinir oldum bir daha asla aramam
-Reklam-
0 oy
(13,168 puan) tarafından
Canım çok zorda kalmadıkça muhatap olma anneni aramışım mi onu da bir sor ama arasa da aramasa da seni ayrı araması gerekiyor aramamış kendi bilir sen de onlara soğuk davran ne hastalarken ara sor ne normalde yabancı gibi davran merhaba merhaba diyecek kadar bir iletişiminiz olsun yeterli bence fazlasına gerek yok 
(228 puan) tarafından
Annemi arar sık sık ama benide arayabilirdi
(13,168 puan) tarafından
Anneni araması seni aramamasi için sebep değil zaten benim annem ameliyat oldu eşim annem arayamadı anneni eve çıkmasını bekliyor dediğinde keşke önce beni bir geçmiş olsuna arasalardı demiştim önemli olan annemi araması değil beni arayıp kızım geçmiş olsun nasıl oldu demesi lazım demiştim ben içime dert olmasın diye söylüyorum böyle şeyleri ne olursa olsun sen onların gelinisin sana baş sağlığı dilemesi lazım ha onunda öyle kaybı hastalığı oldu mu sen arama
(228 puan) tarafından
Kesinlikle aramam çok zoruma gitti ölüm sonuçta bu
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Hiç bişey bekleme ondan. Onu bu şekilde kabul et. He he de geç. Sana direk bı kötülüğü yok anladığım kadarıyla. Yani eşini doldurmuyor evine baskına karışmıyor. Politik ol. Görüşülmesi gerektiğinde görüş. Çok konuşma konuştuğunda Güler yüzlü ol. Yani gelin şöyle böyle diyemesin bn sevemedim desin en azından. 
(228 puan) tarafından
Artık öyle kabullenicem çünkü hep aynı hiç bir zaman değişmeyecek çok kibirli.. Çok güzel yazmışsınız haklısınız
(1,297 puan) tarafından
Maalesef bazı insanlar bunu hak ediyor. Samimiyet yüz göz olmaya sebep oluyor. O öyle diyip geçtiğinde beklentim olmuyor doğal olarak aramadı etmedi diye üzülmuyorsun. Allah büyük ona da bı yerde bı ders verir merak etme
(228 puan) tarafından
Çok haklısınız beklentiye gitmemek gerekir
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bas sagligi da dilemeyecekse ayip ya arama sen mecburi biseyler olursa gerekirse   gorusursunuz 
(228 puan) tarafından
Aramıyorum aramamda açıp bir başsağlığı dilemedi bile
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım eşinin yani hayat boyu yol arkadaşının annesi. Yani evlilik birlikteliğini sürdürmeyi düşünüyorsan illaki konuşacaksın. Eşin de ömrü boyunca annesi ile eşi arasında kalmak istemez. Ha notunu verirsin o da senin notunu verir. Sonrasında mesafeli olursun iletişimini güçlendirirsin orası sana kalmış. Ama ömür boyunca o senin de annen olacak 
(228 puan) tarafından
Canım çok denedim iyi olalım diye ama çok değişik kibirli bir insan
0 oy
tarafından
Gerekmedikçe konusma hatta gerekse bile konusma. Ölümde doğumda küslük olmaz. Biz öyle öğrendik en azından. 
(228 puan) tarafından
İşte hiç ağzını açıp bişey demedi kibrinden

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 228 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 645 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 232 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 540 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu

380,352 soru

11,388,393 cevap

34,893 kullanıcı

...