0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar bebegime her annenil oldugu gibi cok duskunum ilk anneligim ve 22 yasindayim. Herkes diyor cocugunu kimseden esirgeme eger esirgersen bebegine bisey olur falan diyorlar korkutuyormar yani demek istedigim gorumcelerim bazen evine goturmek istiyorlar ve cocuklari simarik birazda kiskanclar kizimi sevdiklerinde kizama sinirleniyorlar bisey olur diye bende kimseye birakamiyorum. Kimseye guvenmiyorum hatami yapiyorum bilmiyorum. 

32 Cevaplar

+2 oy
(7,208 puan) tarafından
Saçmalıyorlar çocuğunu zarar gelecek her yerden sakinman lazım . 
(26 puan) tarafından
Demi bende oyle dusunuyorum ama kimse anlamiyor iste beni
(7,208 puan) tarafından
Önemli olan senin çocuğun ve onun maddi manevi sağlığı .  Boşver kulak asma
-Reklam-
0 oy
(1,703 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun tabi ki
(26 puan) tarafından
7 aylik birde korkuyorum ister istemez ona bisey olsa Allah korusun keske demektense en iyisi demi
0 oy
(929 puan) tarafından
Bebek sonuçta annesiyle gider annesiyle gelir sevmek isteyen böylede sever 
(26 puan) tarafından
7 aylik oldu
(929 puan) tarafından
Allah bağışlasın ama gözünden ayırma
(26 puan) tarafından
Rabbim omur verdikce cocugumun yanindayim. Rabbim hic bir bebegi annesiz hic bir anneyi evlatsiz birakmasin
tarafından
Şaka gibi 7 aylık bebeği mi götürmek istediler annesiz kafayı mı yemişler
(26 puan) tarafından
Malesef dusuncesiz davraniyorlar elimden geldigi kadar  reddediyorum
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Tövbe yarabbim bu dünyada çocuğumu korumazsam kimi koruyacağım acaba kocamımı deli bu millet ya herkes kendi çocuğuna baksın kimse kimsenin çocuğunu bi yere götürmesin valla akıl yok kendi evladıma zor yetiştiriyorum bi de milletin bebesini alıp evime getireceğim görümcelerin bi tuhaf galiba verme çocuğunu Allah sana emanet etmiş onu neler duyuyoruz 
(26 puan) tarafından
Hastalik falan olmadigi surece kimseye birakmam. Annesi benim sonucta
0 oy
tarafından
Yoo bnde sakıniuorum.ben olmadigim yere göndermem..çocuğumuda kimseye bırakmam..bırakmadım da hiç..
(26 puan) tarafından
Ister istemez sakiniyorum aklim kaliyor bisey olur endisesi. Birde gurbetteyim ailem yanimda olmadigi icin dahada baglandim kizima
tarafından
K.bakmasinlar ama ben art niyet ararım..niye tek götürmek isterki bebeği sevmek isteyen yanında sevsin..evinde yatırmak isteyen annesiyle babasıyla davet eder..niye bir insan annesinden ayırmak ister ki
(26 puan) tarafından
O yuzden kizim nereye ben oraya
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Tobe yaa annesiz bebeği tek evine nasıl götürmeye kalkıyorlar gidecekse senle gitsin senle gelsin kız çocuğu yeni doğmuş olsa dahil kimseye emanet edilmez 
(26 puan) tarafından
Haklisin ben nereye kizim oraya bu konuda kimseye guvenemem ki
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Senin olmadığın yerde çocuğunun ne işi var hadi çalışıyor olsan o zaman mecbur bırakıcaksında çalışmıyorsan niye bırakasın çocuğunu durduk yere.
(26 puan) tarafından
Esimde diyor ki onlarda cocuk buyutmus bizim kizimizami bakamicaklar neden guvenmiyorsun. Ama onun annesi benim diyorum onu ben buyutuyorum
0 oy
(619 puan) tarafından
Bizde annesiz çocuk kabul bile edilmez. Allah korusun bisey olsa dert yani. Zorunlu bi durum olmadikca bırakmazdım bende
(26 puan) tarafından
Birakmadim kimseye 1 kez zorunda oldugum icin sinav icin birakmistim onda da aklim hep kizimda idi
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Tabikide güvenmediğin zarar gelebilecek yere bırakma ama ara sıra annen kayınvaliden falan bakarsa hem sana iyi gelir hemde bebeğin sensiz durmayı öğrenir
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kendinin olmadığı bir yere asla çocuğunu gönderme .Asıl o zaman çocuğuna zarar gelir.Her ne kadar halası olsa da içinde kötü bir şey olmasa da bir annenin evladını düşündüğü kadar kimse düşünemez.Mesela burdan düşmez der mesela kanepeye koyar , bebek bi şekilde kıpırdar yuvarlanır döner kanepeden düşer.
(26 puan) tarafından
O kadar haklisiniz ki ne kadar sevsede halasi olsada kimse bir bebege annesi kadar bakamaz. Ben bu dusuncedeyim. Sevmek isteyen gelsin benim evimde sevsin gormek isteyen yanimda gorsun
0 oy
tarafından
Asla kimseye verme senden başkan kimse anlamaz onu
(26 puan) tarafından
Aynen canim haklisin
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kııız oglumu bırakıp yan odaya bile gitmem oneydiiiii gıııız. Tabiki sen nerdeysen evladın orda. Asla ayırma dibinden.
(26 puan) tarafından
Beni en iyi anlayanlar burdaki anneler
(1,007 puan) tarafından
Cocugum isterse 12-13 yaşında olsun. Asla benim olmadığım yerde kalamaz. Keşke demektense ayırmam dibimden kız. Bakma kimsenin lafına.
(26 puan) tarafından
Neler goruyoruz haberlerde cevremizde Allahim tum evlatlari korusun vallah. Ben nereye yavrum oraya
(1,007 puan) tarafından
Aynen öyle hurafe laflara kulak asma kimseye de güvenme bacım. Evlat bu sonucta yani.
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Tabiki vermem babasiyla gidrrse gider yoksa yok benim goruncemin kucugude skstrdgi yerde dover o yuzden asla.izin vermem 
(26 puan) tarafından
Hehehheh ayni benim gorumceleriminkilerde kiskaniyor. Biseyler yedirmek istiyorlar icirmek istiyorlar cips vermeye calisiyorlar. Bunlari dusundukce deli oluyorum o yuzden kimseye gondermem
(1,663 puan) tarafından
Ben baska seylerden dolayida guvenmiyorum gorumcemde zaten bakmaz sigarayi alir telefonu alir oturur bos ver kotu olsunlar konusmasinlar
(26 puan) tarafından
Aynen kotu olan ben olayim ama evladim yanimda olsun
(1,663 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(48,735 puan) tarafından
Annemde beni korurmus kuzenlerimden hep kucağimda tutardım ezmesinler seni diye anlatır. Kuzenlerimde.der yengem seni bırakmıyordu diye. Görüyorsan tehlikeyi neden bile bile icine birakasin ki bisey olsa senin icin yanar koru tabikide
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben sadece kayınvalideme gönderiyorum onlarda da karnım var ve nişanlı yaşı baya büyük sagolsunlar güzel bakıyorlar sabah alıp akşam birakirlar onun haricinde de işim olunca kendi annem bakar onun yanında 3 yeğenim ve ablam var ama sakinmiyorum yani tabi anne olarak yanlz başına bende izin vermem biyerde kalmasına 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Sen gitmedigin yere birakma en fazla annene ve kayinvalidene biraabilirsin
0 oy
(665 puan) tarafından
Annenin olmadığı yerde cocukda olmaz istisnalar hariç...
(26 puan) tarafından
Dogru
0 oy
tarafından
Ben annem dışında kimseye bırakmıyorum bırakmam da benim bebeğim gözümün önünde olmalı 
(26 puan) tarafından
Aynen sonucta benim bebegim
0 oy
(297 puan) tarafından
Kız erkek farketmiyo devir çok kötü günümüz babana bile güvenmemeyi öğretti kız çocuğu bide boşver başında sen yokken kimseye bırakma kırılsınlar küssünler bize onlar lazım değil 
(26 puan) tarafından
Cok dogru evlat can
0 oy
(9 puan) tarafından
Ne alaka yani niye veresin bebeği çok sevmek istiyorsa ilgilensin sen varken
(26 puan) tarafından
Bebegim oyuncak degil ki zaten cok öpülünce kucaktan kucaga gidince daraliyor bagiriyor
(9 puan) tarafından
İlgiden kastım öpmek kucağa gitmek değil ki ben çocuğunuz oyuncak mi dedim ? Onun çocuğu alıp götürmesi saçma zaten daha küçücük

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 397 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 580 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Dilanra (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.