+1 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Oğlumun sonuçlarını beklerken 20 li yaşlarda bi bayanın aglaması koridoru iletiyodu. Eşi sabah kalp krizi geçirmiş. Şeker hastası oldugunu ve ilaçlarını bir haftadır düzenli kullanmadığını anlatıyordu arayanlara. Yanında da bi adam vardı akrabası büyük ihtimalle. O kadar çaresizce o kapıların açılmasını bekliyordu ki en son doktor geldı ve olmuyor dedı 2 saattır kalp masajı yapıyoruz hasta dönmüyor dedi.10 dakika stabil olsa başka hastaneye sevk edıcez ama asla yanıt vermiyor dedı. Kadın şokta kabul edemiyor başka başka şeyler söylüyo öyle bir içim yandı ki ben naparım çocuklarıma ne derim dıye mahfettı kendını. Bunları kafamdan çıkaramıyorum sabahtan beri başım çatlıyor stresten acaba noldu merak etmekten çok üzülüyorum doktorun en acı cümlesi yavaş yavaş umudumu kaybediyorum dedi. Zaten bu kadar ciddi bi krizi atlatırsa bile hasarları ve kayıpları neler olur tahmin edemiyorum dedı ben bıle agladım Rabbım sevdiklerimizle imtihan etmesin. Çook zormuş çok :(

26 Cevaplar

0 oy
(13,111 puan) tarafından
Off off rabbim sevdiklerimizle imtihan etmesin 
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Rabbim sabır versin o anaya sağlık sıhhat verir inşallah o babaya çocuklarının yüzü suyu hürmetine sağlığına kavuşur inşallah 
0 oy
tarafından
Allah'ım dermensiz dert vermesin gerçekten çok üzücü insAllah birşey olmaz rabbim evlatlarına bağışlasın gerçekten çok üzücü ve çok gençler daha neye stres yaptı okadaar şekeri çıktı adamın çünkü bu tansiyon şeker hep üzüntü stresten olan birşey  geçim derdi hep insanlarda hastalıklar yapmaya başladı rabbim eşine çoluk çocuğuna bağışlasın Allah'tan ümit kesilmez :(
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Rabbim yardımcıları olsun okurken icim acıdı
0 oy
tarafından
Ay anneminde geçen 500 oldu ya . oda kötü em en korktum şey kalp krizi
0 oy
tarafından

Allah yardımcısı olsun çok üzücü gerçekten:'(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 442 göst.