0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Ya hastayım gece çocuğa kalkıyorum sabah ta 7 de kalkıyo çocuk eşime diyorum az oyala bak ben kalkarım geri yok diyo 5 dakka uzansam hadi kalk aciktim diyor ev ,yemek temizlik ,bebek işi bende valla delircem artık

23 Cevaplar

0 oy
(44,724 puan) tarafından
Geçen bende üç gün baya kötü düştüm isten  gelmesini iple çektim geldi o baktı bende uyudum biraz bakar Allah razı olsun helede hastaysam 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bakması için hasta olmama gerek yok o çocuk tek benim olmadığına göre tabiki babalık yapıp bakacak hep bakar
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hasta olmasamda bakıyo canim görev değil sonuçta onunda çocuğu 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Benimki de bakar hasta olmasam da bakar bende işimi yaparım.
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Korona oldum 4 gun yataktan hic cikmadim 3 kizimada baktii sagolsun
0 oy
(2,826 puan) tarafından
O konuda çok şanslıyım çok şükür bulaşıkları yıkar evi gırgırlar siler süpürür çocuğumuza bakar Allah razı olsun bin defa 
0 oy
(143 puan) tarafından
Cnm hasta olsamda olmasamda bakar çok şükür 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Alır bir kaç dk oynar sıkılır bana verir 
0 oy
tarafından
Bakar neden bakmasın gün boyu bile bakar ben uyurum 
0 oy
tarafından
Hasta olmama gerek yok evde olduğu her zaman ilgilenir. Bunu lüks gibi söylemiyorum olması gereken bu zaten.
0 oy
(116 puan) tarafından
Bakcak tabi ben o çocuğu babamın evinden getirmedim kuaföre biyere çıkarım eşime bırakıp yada uyurum bi saat eşim ilgilenir kızımın karnını doyurup altını değiştiririm bakar yani 
0 oy
tarafından

Büyük konuşmak istemiyorum ama sinir oluyorum böyle erkeklere  konuşarak çözmeye çalışsan cnm belki imana gelir 

İsten geldikten sonra  yedirir değişir uyutur   gece 1 gere ben karkarsam 3 kere eşim kalkar  gündüz yoruluyor sun yat der    

0 oy
(1,580 puan) tarafından
Hayat müşterek ikimiz de çalışıyoruz tabiki bakacak.
0 oy
tarafından
Bakar canm , biz covittik kızıma eşim baktı bayağı ağır atlattm
0 oy
(802 puan) tarafından
Benimde bakmaz baktimi da 2.dk sonra.gelur çocuk durmuyir der uyandırır
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bunun için hasta olmama gerek yok hasta olmasam da bakar hastayken işe bile gitmez çocuklar ilgisiz kalmasın diye
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Onunda cocugu o nıye bakmıyor.eline alısmış o senin
0 oy
(119,441 puan) tarafından
evede bakar kuzeyede banada
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bakar sabahları erken kalkar yine bakar kız uyanırsa ben az da uyuyayım diye çok şükür
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hasta olsam da olmasam da ilgilenir cocuklarla dinleneyim diye. Hasta olsam hepimize birden bakar :) Adamın dibidir canımın içi.

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 851 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
13 cevap 141 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu

380,718 soru

11,398,882 cevap

34,923 kullanıcı

...