0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Arkadaşlar kaynanam bızde kalıyor. Kanser hastası, doktor dıyet vermış et balik tavuk ye diye  dıger kagıdındada yeme yazıyor.bende sordum yıycem et balık dedı Neyse bugün yaprak sarması pişirdim kemik koydum guzel tat veriyor diye neymiş ben bunu yemem dedi sebebini sordum et varmıs da ona yasakmış anne hani yıyorum dedınya dedım neymiş yok sımdılık yemıycekmış Allah askına ben napıyım bu kadına ya kocama da dedım annenı yarın gotur kendı evine orda ne yerse yesin dedım haksızmıyım 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaslandikca cocuklasiyorlr cnm alttan al ne olcak bizm ne olcgmz belli degil al gotur ne demek oglunun evi 
(252 puan) tarafından
50 yaşında ve benden saglam
tarafından
Yasi var cnm genede olsun bosver sen iyilik et sen kazan
tarafından
Kanser hastası diyorsun benden saglam diyorsun
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Der.t ye dicen olmuyor iste kir yumurta yesin
(252 puan) tarafından
Aman ya 50 yasında yaslı degil hem gayet saglıklı
0 oy
tarafından
Tavrın yanlış olmus canim..kanser hastası birde diyorsun onun istediklerini pisir. Kemoterapi zamanları hiç birsey yiyemiyorlar inan ki. 

O ev senin olduğu kadar oglunun evidr unutma bugun sen onu atarsan yarın başına Allah bir iş verir nerden geldiğini bilemezsin.ayni durumda annen olsa ne yaparsın diye düşün. Oglu aliuor ediyor evi geçişdiriyor netice anasi ne isterse alsin getirsin sende pisir. 

Sevaptir
(252 puan) tarafından
Kemoterapi falan alalı cok oldu 2 yılı gectı kontrol altına sadece
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Valla k. Bakmasinds hem yiycem demiş hem yapınca yok yemem demiş yemesin o zman aç dursun öle saçma seymi olur 
(252 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Kaynanaci degilimdir ama burda dur al götür demek yanlış empati yap anneni düşün hos olmaz.. birde kanser diyorsun  ne ekersen bicersin hepimiz evlat yetiştiriyoruz..
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kanser hastası diyorsun bu kadar sert olma yani
0 oy
tarafından
Oda kemiksiz yerinden yesin
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Yaptığın yanlış hasta biri ve kağıdında yasak yazıyormuş kağıda inanarak yemek yapabilirsib
0 oy
(281 puan) tarafından
Madem yemiyor niye yicem diyor Allahim ya 

En baştan et yemem de madem de ona göre yapilsin yemek amaci ugrastirmak falan mi ne yeni
(252 puan) tarafından
Ya en başta yerim demesi sonra yemiyorum dıyo esımde duydu yerim dedıgını
(281 puan) tarafından
Valla ne diyim canim Allah kolaylik versin zor  ama kendi evinde bakacak birisi varsa gonder yada yakinsan falan
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Normalde kaynanalara hak vermem ama bu ağır olmuş. 
0 oy
tarafından
Yemek yemedi diye kendi evine götür dediysen tabiki haksizsin. Tartışmaya bile kapalı 
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Kanser hastası insana biraz daha ılımlı davransan. O hastalık piskolojisi çok kötü. Kaynanan normalde nasıl biridir bilemem ama bu hastalık insanın dengesini alt üst ediyo benim babamda kanserdi bazen hiç kizmayaxagi şeye kızar bazen kizacagi şeylere bile kizmazdi. Rabbim şifa versin. İnşallah sana eziyet etmek için öyle dememistir de gerçekten dengesi sastigi için demiştir
0 oy
(9,645 puan) tarafından
Cevap veriyorum ....

Haksızsın 
0 oy
(35 puan) tarafından
Kanser tedavisi sırasında akıl karışıklığı oluyo maalesef. Biliyorum çok zor ama alttan almaya çalışın. Çok geçmiş olsun..
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Çok gaddarsınız yazık!

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 293 göst.
0 oy
0 cevap 90 göst.
11 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride98 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
0 oy
2 cevap 124 göst.
24 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,982 soru

11,405,819 cevap

34,944 kullanıcı

...