0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (191 puan) tarafından

Güzel anneler bebek bölümde pek cevap alamadım ondan burdan yazıyor daha tecrübeliler var burda  bebeğim 66 günlük dün akşamdan beri sürekli ağlıyor durmadan şaşkın şaşkın tavana bakıp ağlıyor göz teması hiç etmiyor uyudugunda çığlık atıp ağlıyor biri korkutmuş gibi neden böyle anlamadım kucağına alıyorum gazını çıkartıyorum susmuyor aç değil kendi sütümü veriyorum oturup ağlıyorum neresi ağrıyor bilmiyorum keşke ağrısı bana gelse ya:((

7 Cevaplar

0 oy
(661 puan) tarafından
Duş aldırdım mı cnm hicmi susmuyo emnin misin gazdan olmadigina
(661 puan) tarafından
Sen stres yapma cnm bide dua aç internetten vakıa suresi olur bak birsuru var çok iyi geliyo gazı sıkışmış olabilir sancısı olabilir ama susmassa bı dokroa götür  kulank ağrısı da olabilir bebek bu ya üzülme geçer inşallah
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim mutlaka açarım zaten randevu aldık gidecez biraz olsa bile içim rahatlandi
(661 puan) tarafından
Korkma cnm küçük bebeklerde böyle normal stres yaparsan sütünden geçer bebeğin daha huzursuz olur olabildiğince sakin kalmaya calis
(191 puan) tarafından
Çok sağol şuan uyudu azda olsa geçti gibi Allah sizlerden razı olsun insan biriyle konuşunca rahatlaniyor
(661 puan) tarafından
Ne demek cnm taş attım da kolum mu yoruldu iyi olur inşallah kuzucuk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım banyo yaptır sakin ol ağlama sende güzelce masaj yap bol bol oku korkmuştur belki 
(191 puan) tarafından
Nas Felak ayete kursu hepsini okudum bir çok kez duş dün yaptırdım o ağlayınca bende ağlıyorum
tarafından
Ağlama canım sakin ol gazı vardır belki gaz damlası kulmaniyor musun
(191 puan) tarafından
Evet kullanıyorum
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Usumustir belki duştan sonra bazen yapiyolar öyle sancısı vardır kakasını yapiyomu benimki genelde omzaman yapiyo
(191 puan) tarafından
3 günde bir yapıyor kakasını usutmuste olabir
(4,431 puan) tarafından
O zorluyordu bide usumusse aşırı gaz oluyordur ne kadar cikarsada rahatlamiyolar bazen ov göbeğini biz öyle duruyoruz valla icmedigim ot çöp kalmadı papatya rezene çörek otu bizde hemen hemen o kadarligiz böyle çözümler bulduk pehlivan gibi yagliyorum her açtıkça karnını ayak altlarını gaz damlası zira ayrilamiyoruz b
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabınız için bizde göbeğini ovuyoruz gaz çıkartıyorum işte nekadar yaparsan gene rahatlamiyorlar bu bebisler şuan uykuda azda olsa durdu gibi inşallah sağlıkla  buyuturuz bebisler
(4,431 puan) tarafından
İnşallah canım rica ederim vallahi zor büyüyorlar ama napalim canları sağolsun
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Boyle olunca bebegi yika ve oku bol bol atesine filan bak dis cikartabilir bazen erken cikartiyorlar
0 oy
tarafından
Cnm ya gazı vardır ya da karnı doymuyordur büyük ihtimal. Genelde buyuzden agliyorlar
0 oy
tarafından
Canım yorumlarına baktımda banyo yaptırmışsın bebeğin üşütmüş sar sarmala karnına ılık zeytinyağı sür ov bir güzel havlu sar
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet usutmus olabilir şuan uyuyor biraz daha iyi karnına havlu ısıtıp koydum insallh geçer cnm
tarafından
Bu gece uyumayabilir ama uzun sürmüyor bol bol emzir
0 oy
(119,251 puan) tarafından
gazdir bacim kolikdir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu