+1 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar en son 1 yaşında oldu şimdi ise aşısı var direk gitsem yaparlar mı yoksa arayalım mi yarın aşimiz var gelelim mi diye ?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
 Niye ariycan varsa git canım aşımız vardı diye
tarafından
Ay ne bilim kaç ay oldu ya bu sefer niye geldin haber verseydin derlerse diye bi sorim dedim
tarafından
Haber vermeye gerek yok sonuçta asi gününü karta yazmış biz bir gün geciksek kendisi arar ebemiz
tarafından
Bizmki aramiyo diyorum niye aramadıniz bende sizi merak ettim diyo ara o zman alla alla
tarafından
Bazıları çok kötü canım haklısın valla ama sen git asi günü geçmesin aşımız vardı de biseyde dese. Ağzının payını ver
tarafından
Allah'tan bişe  demiyo gidince de çok güzel ilgileniyo ama arayıp bilgilendirme yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arama direk git onların arayıp hatırlatmaları lazım tam tersi
tarafından
Ben ankaradayim kaç asi oldu bı kere bile aramadilar hatta şehir dışına çıkmak zorunda kaldım 3 gün geçti gene aramadilar ben aradım başka şehirde vurdursam olur mu diye
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Arayıp git canım 
tarafından
Tamam kuzu sağlama alim isi
0 oy
(15,240 puan) tarafından
Bence haberli gidin . Bazen randevusuz almıyorlar sanırım. Hatta bazen grev yapıp o gün sağlık ocağıni kapatıyorlar.
tarafından
Ya hiç denk gelmedim aslında ama kaç ay geçince acaba arasam mi diyorum gidersek bu seferde niye aramadın derse diye merak ettim
(15,240 puan) tarafından
Valla ben ebemizi hep gitmeden ararım. O da bana en müsait zamanı söyler öyle giderim. Hem yoğun olmadıkları zaman daha iyi ilgilenirler. Soracağım bişey varsa sorarsin
tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(619 puan) tarafından
Bizim hemsiremiz ariyor uygun zamana randevu veriyor ama sen yine ara canim belki izinde olabilirler yada aşı hazirda olmayabilir. Soğukta bosuna vakit kaybetmemis olursun
tarafından
Bizimki asi kartında yazıyor ve her zaman sabah erken gideriz hep öyle gel demişti ama şimdi kac ay geçti acaba diye düşünüyorum
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim mutlaka koldan yaptır 
tarafından
Bize soruyorlar mi ? Kaç tane asi oluyo kuzum
(9,626 puan) tarafından
Sormayabilir ama sen koldan yapılmasını iste yürüyen cocuk için bacaktan cok zor olur  3 tane oluyo biri damla ikisi aşı şeklinde yapiyolar
tarafından
Himm doğru ben söyleyim benim kız 5 dk oturmaz yoksa kucakta gezdir der beni . Çok teşekkürler
(9,626 puan) tarafından
Rica ederim canım bizimki bize sormadı bende bilmiyodum ben koldan vurunca koldan vuruluyo zannettim,normalde bacaktan yapılıyo ama gezen cocuk için zor oluyo o yüzden koldan yapıyoruz dedi
tarafından
Ay iyi bari öğrendiğim  ben de kan verim diyordum da şimdi eşim girerse kadın direk vurur o yüzden ben girerim sonra kanı veririm
0 oy
(87 puan) tarafından
Ben her aşıdan önce arar öyle giderim belki aşı ellerinde yoktur ara öğren bence canım 
tarafından
İşte bende o yüzden merak ettim asi az geldi veya yok derler diye boşu boşuna gitmeyim dedim
0 oy
(1,595 puan) tarafından
1 yas asisina gittiğinde sana randevu vermediler mi bize öyle yapıyorlar bi daha ne zaman gideceğimi kağıda yazıp aşı defterine yapistiriyorlar aramadan direk gidiyorum 
tarafından
Verdiler kuzum da kaç ay gecince acaba haber vermem gerekir mi diye merak ettim
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Gitmeden önce ara canım. Ama normalde 1 gün önceden haber vermeleri lazım cimere şikayet edebilirsin. Sonucta arayıp haber vermesi 2 saniye. Ellerinde hergün liste var ne olacağına dair.
tarafından
Aslında doğru şikayet etmem lazm çünkü hiç aramadilar bu zmaana kadar şehir dışında olmak zorunda kalmıştım 2 gün geçti aramadilar ben aradım bana diyo bende seni bekliyorum niye gelmedin . Şehir dışında vurdurdum halbuki
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Onlar size o ayında gelin demediler mi canm bizimki 1 yaş aşısı ni yapınca 18 Mart'ta getircen demişti asi kartına not düşüyorlar 
tarafından
Evet kuzum asi kartında var zaten de üzerinden baya geçince atlarlarmi diye merak ettim
(3,419 puan) tarafından
Yok canm saabh git hemen yaparlar
tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Ben direk gidiyorum yazdıkları tarihte 
tarafından
Bende direk giderim heralde çünkü ulaşamıyorum
0 oy
(159 puan) tarafından
Bizim sağlık ocağında bu takip ediliyor bir kaç gün önce haber veriliyor aşı olacak su müsait misiniz şu gün kalabalık oluyor öğün gelmenizi tavsiye etmem falan diyor hani onlar aramazsa gider yaptırırsın numarası varsa haber verirsin aşı yaptiracagini
tarafından
Hiç aramadilar bu zmaana kadar ki siz takip edeceksiniz sizin cocugunuz diyorlar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 324 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 379 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 291 göst.