0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (330 puan) tarafından
Bundan önce oldu zorladım dedim geçince ama yeniden başladı kızlar diz kapağında bir acı varmı dizim katlanmıyor hiç bir şekilde ağrı yok katlarken çok fena acı hissediyorum başına gelen varmı nedir ne değildir bu

3 Cevaplar

0 oy
(4,060 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay çok can yakıcı biis o Bn 6 yaşımdan beri çekiyorum sonunda şişiyor ve hiç kıvırma yapamıyorum şuan var mesela bende romatizma çıktı canım bide meniskus yirtigi vardı ameliyat oldum falan gene ağrılarım başladı bu ara inş kitlenmem comelemem hatta gece uyurken kivirsam acısı ile uyanıyorum yanar şekilde bir acı oluyor kivirinca 
(4,060 puan) tarafından
Çok kötü bir acı canım ben bunu yıllardır çekiyorum şimdi kilo falan alınca ağrıların 2 ye katlandı oturduğum yerden kalkamıyorum falan benimde ağrımı dolorex ve Birtane hap var o kesiyor adı aklıma gelmedi kemik ağrısı için sırtımda ve boynumda duzlesme var ona vermişti içince hepsi geçiyor romatizma olduğu için benim en keskin ağrı kesici pennesilin iğne dahasını tanımam ama oda mübarek felç ediyor ağrısı vurulduktan sonra canm sen Bo doktora danış bide buz koyunca rahatlıyor benim onu demeyi unuttum soğuğa bayılıyor ağrı falan kalmıyor dene bakalım
(330 puan) tarafından
Ya tamam canım çok teşekkür ederim buzda koyucam dediğim gibi ialaçları kimse kullanmasına istemem eşimin beline vermişti doktor içerikte bana duyunca bide mecbur kalınca kullandım iki gündür rahatım şöyle inşallah kısa zamanda gidicem ama derdime ortak olduğun için teşekkür ederim canım sağol Rabbim şifa versin bende kilo aldım ondan şüpheleniyorum
(4,060 puan) tarafından
Kilo yapıyor kuzum herzamn yardımcı olmaya çalışırım canım elimden geldiğince hiç birimiz acı çekmeyelim çok zor gerçekten
(330 puan) tarafından
Allah dermansız dert vermesin işte acı nerde can orda zor gerçekten
(4,060 puan) tarafından
Aynen canm benim
-Reklam-
+1 oy
(571 puan) tarafından
Kirecleme olabilir
(330 puan) tarafından
Oda olabilir tabi
+1 oy
(3,878 puan) tarafından