+1 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Anneciğim sağolsun bana robot süpürgesini verdi. Bebeğim supurgeden korkuyo eşim de akşamları evde oluyo sık sık supuremiyorum bebek emekliyo diye al götür dedi sağolsun. Büyük rahatlikmis salon kendi kendine temizlendi ben oğlumla oynarken :)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ohhh ne güzel anneciginden Allah razı olsun gerçekten analarımız da olmasa varya. Benim annemde öyledir saolsun ❤️
tarafından
Aynen sağolsun ben gidince ne vereceğini şaşırır
tarafından
Aynen valla yanıma gelse de ben oaraya gotsemde hep
tarafından
Nasıl haklarını öderiz bilmem
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Cenneg annelrrin ayaklarinin altindadir anne yüregi işte
tarafından
Aynen ya üzüldü halime verdi
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Içine sindi mi temizliği nasıl?
tarafından
Yani günlük supurebilir haftalık da ben supurdem yeter. Kanepeleri altını halıyı falan her yeri dolaşmış yeterli bence süpürülmemesinden iyidir
0 oy
tarafından
Yüreği güzel kadın ne güzel 
tarafından
Aynen canım çok mutlu etti beni :)
0 oy
tarafından
Ameliyattan çıktım. 30 yaşında kadınım ANNNEEAAA diye bağırarak çıktım :D bi başımda ağlayan anam vardı o gün anladım ben de koşulsuz sevgi aldığımız tek insan annemiz :)
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ufak tefek borçlarım bitsin bende alicam valla anca uyurken fırsat bulabiliyorm ozaman da süpürge sesinden uyanır diye açamıyorum
tarafından
Aynen bende öyleydim çok üzülüyordum şükür annem verdi artık şarj bitene kadar salarim eve
0 oy
(119,017 puan) tarafından
allah basimizdan eksik etmesin
tarafından
Amiiin inşallah
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kızzz ellerini öp annenin bende eşimi ikna ettim aldıracaktim annem boşver alma ne yapacaniz dedi caydırdı adamı ya sanane demi ama işte naparsın
tarafından
Evime gelirken öptüm canım. Ay senin annenin ki de iş mi! Tabikide çok işe yarıyor
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Gece bebege uyandığımda ilk zamanlar cok aglamıştım benim annem 17sınde ewde kaynana kaynata ve iflah olmaz kötülükteler  gündüz bitmek bilmeyen misafirler gece avlayan bebek.nasıl yaptın nasıl ugrastın diye oturup cok göz yası döktüm. 

Gene geldi aklıma bak şimdi canım annem
tarafından
Hem bebek hem onca iş nasıl yapmış bende aynen sorgularim bide bezler bile elde. Çok çekmiş analarımız
(9,247 puan) tarafından
Benim hortlayasıca babannem elde yıkatırmıs malına varken
tarafından
Allah öyle kaynanalarin şerrinden korusun benim annemde birlikmis çok çekmiş bı sabun bile aldirmazlarmis bez yıkamaya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 407 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 446 göst.
29 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Happymommy (1,872 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 947 göst.
5 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nese&Lorin Eva Lolom (1,449 puan) tarafından soruldu

377,380 soru

11,293,270 cevap

34,711 kullanıcı

...