0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde (1,983 puan) tarafından
"Annemin yüzüne ne kadar az baktığımı farkettim .

Bu apaçık bir gaflet kendimce 

Allah affetsin. .

Sonra dikkatle izledim yüzünü geçen yılları zamanı izledim yani 

Evlat ilgi isterde Ana istemezmi! 

Utandım kalbim ağrıdı  şimdilerde  ise dahada güzel bakıyorum yüzüne zaman geçmesin Annem hiç gitmesin diye ❤❤❤

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de yarin kavuscam insaallah dogum ugnum diye annem gelecek . Ona uzuun uzunn bakcam sarilcam masajlar yacam insaallah
(1,983 puan) tarafından
İnsallh canım benim gercekten kizsakta etsekte bizi büyüten aç kalip bu günlere kadar getiren onlar iyiki varlar rabbim başımızdan eksik etmesin sıkı sıkı sarıl canım rabbim yokluğunu aratmasın
tarafından
Aminnn .. sarilcam kuzum cok ozledimm
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Annem benım nefesım hastalandım amelıyat oldum hep basımdaydı bı dogumuma gelemedı bende o hasta oldu amelıyat oldu koltuk deynegı ıle basınfa bekledim  annemı ozledım ben ya 17 saat uzakta gelemez ha deyınce ama ınsallah gelecek aralıkta esım goreve gıdecek  o zaman
(1,983 puan) tarafından
Rabbim yokluğunu aratmasın canım en kısa zamanda kavuştursun
(659 puan) tarafından
Amın canım amın
0 oy
tarafından
Annem benim herseyim şimdi onun yanındayım o kadar güzel bakıyorum ki ona oda bana aynı şekil sanki beni yeni doğurmuş gibi ben evlendikten sonra annemin kıymetini daha çok anladım bı yerim ağrıyo dediği zaman yüreğim kopuyo bişey olucak diye rsbbim onları başımizda eksik etmesin ❤️❤️❤️
(1,983 puan) tarafından
Amin canım iňsalh gercekten onların özlemi insnin icinde bambaşka rabbim yokluklarini aratmasın
tarafından
Amin kuzum❤️❤️❤️❤️
0 oy
(658 puan) tarafından
Ay haklısın bu aralar kendi sıkıntımdan annemi ihmal ettim yazıklar olsun bana kadın telefonu kullanamıyor aramazmı kaç gün olmuş sabah arayım gönlünüalayım
(1,983 puan) tarafından
Ara gönlünü al canım onlar bizim gercekten canımız
(658 puan) tarafından
Kız halimi biliyor kızmaz ama işte ana yani evladını merak etmezmi hiç nasıl unuttum ben yaa
0 oy
tarafından
O kadar güzel yazmışsın ki gözlerimden yaşlar suzuluverdi ,annemle once anlasamzdik evlendim şimdi konuatuklarim dediklerim çok zoruma gidiyo anne yaboyle denirmi yapilirmk diyorum annem hakkını helal eylesin inşallah ,artık anneyle ilgili bişey geçince içim burkuluyo gençlik döneminde olanlr oldu ,ama ufak kelimeler de olsa anne ya anne nasıl kiyup ufak bişey derim ki diyorum ,ama şimdi çok şükür iyiyiz ** kendime çok kızıyorum
0 oy
(912 puan) tarafından
Odenirmi hic onlarin hakkı. Yurtdisinda yasiyorum dogumum cok yakin cikti geldi 3000 km yoldan canim anam. Gözümün icine bakiyor agzimdan ne ciksa yapiyor bebek gibi bakiyor hala bana Rabbim basimizdan eksik etmesin. Yoklugunu gostermesin.
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Çok güzel yazmişsin yeni geldim annemin yanindaydim.:'(cocuklar gibi sarilip agladik kurban olurum ben anneme cok baska bisey o sevgi<3Rabbim yokluklarini göstermesin saglik.sihhat versin annelerimize

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 235 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 409 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 228 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 534 göst.