0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Merhaba kızlar. Ben annemlere gelince getir uygulamasından sipariş veriyorum. Benim oturduğum bölgeye hizmet vermiyor bende ne zaman annemlere gelsem mutlaka indirimlerimi değerlendirip erzak gerekli eşyaları falan alıyorum ama indirimler genelde gece geç saatlerde tanımlanıyor bende o saatte kullanıyorum. Ama ne zaman kullansam babam laf ediyor yazık insanları bu saatte yorma diye. Bende bu onların işi baba sipariş verince aksine seviniyor onlar diyorum ama her seferinde millete zahmet veriyorsun diyor. Allah aşkına getirde yakını çalışan varsa söylesin babama okuyacak. Onlar şikayetçi mi bu durumda durumdannn 

11 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Klavye mağduru oldum şuan karmakarışık yazmış hep nsjdjdj
-Reklam-
0 oy
tarafından
vardiyalı çalışıyorlardır
0 oy
(53 puan) tarafından
Bacım benim eşim getirde kurye geç saatlerde gelen sipariş lere bide yağmurlu karlı havalarda gelen n siparişlere kızıyor
0 oy
(395 puan) tarafından

Eşim trendyol da kurye oradan sipariş ver mümkünse yagmursuz bir gün olsun uzak sipariş var ise daha çok para alıyor km başına 

Amca ya mesaj;

Amca sipariş verin bebeler mama bekliyor 

Bahşişi de es geçmeyin 3 TL de olsa bebeklerin kumbarasına giriyor :D

0 oy
(119,331 puan) tarafından

hacı abiye selamlar saygilar ellerinden öperim :) haci abim onlarin isi meslegi o zahmet olmuyo hatta gececi gunduzcu vardiya sistemiyle calisiyolar

0 oy
(113 puan) tarafından

Eşim trendyol da çalışıyor ve siparişe cok mutlu gidiyor yeterli sipariş olsun diyor inanın amca bol bol trendyoldan sipariş lütfen :angel: getir yemek sepeti gibi uygulamalar paket başına almadığı icin söylenebilir ama zaten bu işi bile isteye yapıyorlar 

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Belliki babaniz kalbi güzel bı insan 

Ama herkesin bı işi yapmasu gerekeni vardır onlarında işi bu eminim sıkılmadan yaoiyolar dir kimiside mecburidir ama hayat şartları işte herkes biseyin zorluğunu yaşamak zorunda ekmek parası☺️
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Yok canım sadece cok yagmur filan varsa sipariş verme sabah bende dışarı bakmadan sipariş vermistim sonra baktım yagmur yagiyo pisman oldum tabiki Allah yardim etsin iki teker ustundeler cogu normal zamanda sıkıntı olmaz çünkü onlar her sipariş basinada para alıyorlar ve her siparis onlara ek gelir
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Dünyanın kanunu bu  birileri isticek birileri getircek biri para kazancak biri yicek zaman o zaman indirim kovalamak herkes bütçesine bakıyor 

Dip not.. söyleyen kuryelerde yaomasn o işi herkesin işi kendine zor 
0 oy
(519 puan) tarafından
Hayırlı günler amca benim eşim getir kuryesi valla zaten havalar çok kötü olunca duruyorlar yani sen hiç merak etme ekmek parası kolay değil sen ver onlar mutlu olurlar paket başına para alıyorlar iki bebeğim var ellerinizden öper :)
0 oy
(13,016 puan) tarafından
Şikayetçi olsa niye çalışsınlar ki 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 835 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mercimek tanesi (1,659 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 472 göst.
0 oy
14 cevap 456 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
26 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,896 cevap

34,855 kullanıcı

...