0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar 07.02 de normal kontrol için hastaneye geldim hiç birşeyi yokdu eve döndüm saat 2 gibi sancilarim başladı ve akşam 7.8 e kadar çektim eşimin zoru ile geldim ve sancılarım çok yüksek çıkıyordu serim vs işe yaramadı ikinci kez sezeryanla doğum yaptım ama covid testim pozitif çıktı 1 yaşında ki oğlumun da covid şüphesi var lütfen dua ederin bize

11 Cevaplar

0 oy
(942 puan) tarafından
Allah sifalik versin inşallah canım bende covidliyim şuan valla çoğaldı nedir bu ua
(139 puan) tarafından
Amin cnm hepimize ben bebeğinden çok korkuyorum kuzum kızımı hiç görmedim covidim diye oğlum ateş içinde yanio
(942 puan) tarafından
Bende hamileyim oğlum var bide canım 17 aylık muhtelemen oda covid. Hastayız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah acil şifalar nasip etsin sanada bebeğinede afiyet nasip etsin inşallah tez zamanda gecirirsiniz
(139 puan) tarafından
İnşallah cnm bnm
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kurban olduğum RABBİM şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa nasip eylesin ve gözünüz aydın hayırlı sağlıklı Salih bir şekilde büyütmeniz duasıyla yavrularımızı
(139 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ederim
0 oy
(416 puan) tarafından
Rabbim şifa versin sanada evladinada bende bugün gün almaya gidecem eşim geceden beri hasta umarım covid değildir haftaya sezeryanim var 
0 oy
(119,150 puan) tarafından
allah sifa versin 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin İnşaAllah size ve oğlunuza en kısa sürede bebeğinizle evinize dönersiniz İnşaAllah 
0 oy
(220 puan) tarafından
Öncelikle Hayırlı Olsun Allah Analı Babalı Büyütsün ❤️ 

Geçmiş Olsun Biran Önce İyilesirsiniz Safi ismiyle Şifa versin Rabbim.
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Gecmıs olsun. Hayırlı evlat olsun brbegın. Bende covıtlı dogum yaptım. Bebegı emzırırken 2 maske taktım fazla temas halınde olmadım benım bebegıme gecmedı. Allah sıfa versın. 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Keşke bekleseydiniz açılma tamamlanmasini . Ne diye hemen suni veriyorlar ki ne saçma hemen kesip biçiyorlar . 

Rabbim sana da evlatlarına da şifa versin inşallah
(139 puan) tarafından
Benim ilk de sezeryan di cnm
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bende doğuma girdiğimde koronaydım. Bebeğimi yanıma verdiler hemen ama kendimi iyi hissediyordum, 5.günümdü. Siz beslenmenize dikkat edin, dua edin. İnşallah 1 haftada. Hiçbişeyiniz kalmaz, evinizde çocuklarınızla haşır neşir olursunuz. 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Allah şifa versin inşaAllah bebeğin için gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 331 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
20 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
9 cevap 149 göst.

378,350 soru

11,324,653 cevap

34,776 kullanıcı

...