0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Kizlar ben 1.5 senelil evlym kaynanamlar otryom esime evlenmeden once soz verdm 3 seneye kdr oturcm ddm kaynnamn akrabasi öldu annemler dun bas sagligna gelckti biyere gtmek zorunda kaldilar gelemediler . Bugunde aradi gelcez dedi. Herneyse esimde isten cikti aradi beni bugun abimlere gtcem biseyler monte etcz dedi bende annemler gelck dedim oda bigelcez bi gelmcz diyolar dalga gecer gibi dedi sonra gelme huseyn hic gelme dedim tamam abimlerde kalcm dedi . Ya sanki hergun annemler bizde ya cok sinir oldm dun eltimde burdaydi fazla samimi dyo eltime hic tatli yapmyosn artk fln bende atladm dedim niye karin yapmyomu sana dedm fln dedi kiskandnmi bilmm ne hernese konu iste boyle . Bende bugun dusundm abisiyle ortak bi evi var oraya cikalm dicem esim istemyor orayi ama artk cikalm dicem madem oyle bende boyle davrancm artk

2 Cevaplar

0 oy
(638 puan) tarafından
Kıyaslama ile hiç bi şeyi yoluna koyamazsın. Annenlerin geleceğini gün içinde eşine haber verdin mi? Adam abisiyle plan yapmış, işlerş varmış ya da gezmek istemişler her neyse, bunu haber vermek için aradığında annemler gelcek dersen o da planını iptal etmeyebilir. 
(1,310 puan) tarafından
Asli hanimcim yorumlarinizi begenerek okuyorum cok adil ve olumlu yaklasiyorsunuz :D esiniz cook sansli farkindadir umarimmm
KATILIYORUMMMM
(638 puan) tarafından
Aaa çok teşekkür ederim ilk defa böyle bi tepki aldım :) normalde pek sevmeler beni onlar gibi kayınvalideme hakaret etmediğim, eşimin de bi insan olduğunu unutmadığım için galiba :) ben olabildiğince olumlu yaklaşmak istiyorum hep ama sivri dilim yüzünden işte yanlış anlaşılıyorum :) eşim fazlasıyla farkında :) çok teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annemler gelceklermiş sabhtn söylemedimi yada bir gün önceden söyleseydi eşine haber verirsin plan yapmazdı. Ama ani çıkış yapma tartsma lara yol açar 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 266 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 472 göst.
10 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 410 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,153 soru

11,287,195 cevap

34,692 kullanıcı

...