0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar 6 aylik oldu karni tok alti temiz zaten  2 saatte bir emmeye uyaniyo 3 te bi uyandi hala uyutamadim sallıyorum  wallahk yoruldum bacaklarimda derman kalmadi off uykuduzluk her gece her gece :((

10 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Sabret isyan etme 
tarafından
1 yasinda kac kere kalkti saayamadim gercekden artik sinirleniyorum resmen memede uyuyor yaniiuuuu
(7,654 puan) tarafından
Valla bende bebegin aglamasina kalktım uykusuzluk hat safhada oluyor ama şükrediyorum  
Allah yardımcın olsun büyüyünce uyursun bol bol
Sabah 6 da kalkmak da nedir uyku düzenini degistirmeye çalış
(1,243 puan) tarafından
Oyy Allah yardimcimiz olsunnn  canım  walla  benimki memede asla uyumaz ayagimda bile zir uyuyo
tarafından
Eemerek uyuyor benimki kollarim.kopuyor valla
(1,243 puan) tarafından
Hml cok haklisin amin cümlemizin  iste insana tatli geliyo ya uyku ondan sanirim büyüğü  kışın hava karanlik oluyo ya 8 de kalkardi hava aydınlanınca buda hemen uyaniyo canim aksam 9 da yatar öğlen  2 saat  uyur
-Reklam-
+1 oy
(102 puan) tarafından
Benim bebeğim 24 günlük geceleri 3 te kalkıyor 6 ya kadar uyumuyor altını değiştiriyorum sallıyorum yediriyorum ağlayıp duruyor şuan emzige alistirdim 3. Te uyandı şimdi uyuttum onu
(1,243 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın kuzum benimki emmedi emzik ya :(
+1 oy
tarafından
Dünde benim ki ya pti oyle 4 aylik cok zor yaaa
tarafından
Cumlemizin canim annelik cok sabir istiyor. Birsey sorarcagim. Bu tarz durumlarda eşime bazen söyleniyorzm yorumdum diye biirde bir kiizim daha var. Bana senin kadar sikayet eden anne duymadim dedi. Cok kırıldım ve suclu hissettim.. Sizde de olmuyor mu cok yoruluyorum sürekli sallama ister gunduzde hic uyumaz birde benim sut problemim var yetti yetmedi kizim cok istahli ve baska bir seyle besleydmedim kabul etmedi. Oyle iste merak ediyorum sizde olmuyor mu?
(1,243 puan) tarafından
Canım benim esim de ilk zamanlsr oyleydi sürekli calisiyo evde ne olduğundan haberi yok sadece yarim gun evde durdu kafayi yicem bune dedi sonra bi daha oyle bisey demedi ama destek olmaz fazla sadece seni anlıyorum der  o kadar benim  de 4 aylik olduğundan beri kilo almiyo sütüm yetmiyo yani azaldi strestwn sanırım bende devam sutune basladim aptamil icmedi birde kilo verdi üstüne sonra bebelac aldim onu simdi severek iciyo kili almaya basladi sebzelerden tadimlik veriyorim ama sevmedi benimki de ama kasik mamasi falan verince seviyo uyanik :)
tarafından
Bende denesem mi acaba diger marka devam sutlerini ben similac denedim birdd benimki asla biberonla birsey icmiyor. Kasik mamasinida zor veriyorum. Bende yavas yavas ek birseyler veriyorum ama cok yemiyor. Sut olsun diye yemekten oyle kilo aldim ki o da ayri bir stes konusu artik hareketlerimi kısıtlıyor. 6 aylik olmasini bekliyorum bir olsa diyetede baslicam. Sagol canim.
(1,243 puan) tarafından
Benimkide tutmuyodu biberoon canim mamayi sevince tuttu sanırım yoksa tutmadi bende o yuzfen cok kilo aldim ama süt olmadi hicbiri ayni seyleri yasamisiz canını sikma ben 1 hafta dikkat ettim hemen 3 kilo verdim nerdeyse emzirince veriliyo yavas yavas insallah seninkide sever yemegi canım rica ederim
tarafından
Sagol canim. Cok motive oldum bir kac gundur cok stresliydim. Insallah daha iyi olacak herseyy
+1 oy
tarafından
Uyumuyosa sallama canm bırak yazık kendine uykusu gelince mecbur uyucak
(1,243 puan) tarafından
Kiz yok bu kiz cadi bagiriyo uyutmazsam oyun istiyo ablasini uyandiriyo :)
+1 oy
(818 puan) tarafından
Sallayipta kendini yorma cnm aglamiyosa koy beşigine sen uyu onun uykusu gelince uyur zaten illa o uyusun oyle uyuyim deme karni tok alti temiz uykusu yoktur biraz kendi haline birak 
(1,243 puan) tarafından
Iste bitek onu yapamiyom kendi haline birakamiyom canım  belki biraksam uyuyacak bide bagiriyo bana görseniz bilmiş sey ya
(818 puan) tarafından
Kız birak alısacaksin bende oyleydim benim oğlan erkenden uyanirdi tabi o zaman 1 yaş filan bi kalkip karnini doyururdm altini temizlerdim koyardim yanima o kendi kendine oynar uyurdu bende uyurdm boyle kendine yazik edersin dermanin kalmaz
(1,243 puan) tarafından
Hakikaten cok dermansiz düştüm iyice kuzumm görsen halimi bide oyle deneyeyim bakalım  en azindan ben yorulmam walla
(818 puan) tarafından
Eee tabiki cnm burada tecrube konusuyo kız :) tabi işin şakasi bu hic bir anne yecrubeli degildir her gun yeni şeyler ogrenir ogrenmeye calisir annelikte tecrube diye bisy yoktur bence sende zamanla ogrenicek hem de her gun yeni şeyler birak agalamadigi surece tedbirini al yan yatir besikte yatiyosa arkasini onunu yastikla destekle donmeye filan çalisirsa diye uyu biraz
(1,243 puan) tarafından
Cok  tesekkur ederim canimm
+1 oy
tarafından
Canm benimkide oyle sicaktan uyuyamiyolar gece bende dogru duzgun uyumadm surekli aglarak uyandi uyuttm. birazda bebegine sen ayak uydur cabm perişan olursun yoksa ben mesela uyudukca bende uyuyorm uykusuzluga dayanamiuorm artk 6 aydan beri uykusuzm. Simdi saat 8de aksam uykusuna yatiyo saat 2 ye kadar kesintisizz uyur egerki karni acukirsa uyanir bende 10 da bi yatiyorm mama saatune kadar cok iyi geliyo sende oyle yap yapabilirsen
(1,243 puan) tarafından
Bende uyumustum ne guzel hende kizlarin ikisini de uyutup canim esim isten geldi zorla uyandirdi cay yap diye halden anlamiyo zorla kalktim yaptım geri yatamadim sabah da brn ona kahvalti hazirlamadim napim sagol tavsiyen icin kuzum
tarafından
Zaten bu eşlern anlayissizliguni anlamiyorm ben allah yardmcin olsn canm
(1,243 puan) tarafından
Sorma canim aminn cümlemizin
+1 oy
tarafından
Kiz sikiayet.etme allah vermiş.kiymetini bil Rabbım bizede nasip etsin oyle ufak tefek şeylere ağlanmaz sanki gündüz işe gidiceksin
(1,243 puan) tarafından
Doğru diyon canim  ya bide asi oldum her yerim ağrıdı  iki kucuk bebek halsiz düştüm sanirim ondan boyle oldu :( Rabnim en yakin zamanda hayirlisiyla size de nasip etsin walla  hep dua ediyorum burda gördükçe iyiki gitmiyom ise walla haklisin yoksa biterdim sanirim
tarafından
Oyle annelerde var gece çocuğu uyutmuyor sabah bırakıp gidiyor akşam.eve gelip yemek yapanlar o sebeple bebektir elbet agliycak hasta olcak hep severek bak kıymetini bil allah sana bagislasin
(1,243 puan) tarafından
Haklisin canim aminn cumlemizinkini cokk teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benimki 8 aylıkken saat gece  1.30da bir uyanırdı sabah 07.30da yatardı. Sabaha kadar salla emzir yok fayda etmiyordu uyumazdı. Baktım yapacak bişey yok bende ona uydum Bi film actım yanıma aldım abur cubır meyve artık neyse. O ortalıkta yürütecle dolandı ben filmimi izler keyif yapardım. Toplanacak yerler varsa topladım. .sabah da babayı gönderip beraber uyurduk. 
(1,243 puan) tarafından
Oo senin isin daha zormus kuzum ya nasil dayandin ki oyle
tarafından
Hep o bize uyacak değil ya. Ben ona uydum bu sefer. 1 ay kadar sürdü gecti kendiliğinden
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Niye salliyon canm bırak bı ikinizde dinlenin senuzan film izle veya uyu oda dalar nasılsa yani bukadarstres yapmayın ya:( 
(1,243 puan) tarafından
Yok kuzum asiri stres yaptim ya görsen benimde uykum var diye iste cok halsizdim ondan sanırım
0 oy
(4,067 puan) tarafından
5 buçk aylık kızm 2.30 da uyandı 3.07 ye kdar salladım tam uyudu dedim bıraktım bnde ya na yattm 3.46 da yine uyandı 4.30 a kdar salladım 5 30 da uyandı yine Bi ara saate baktım 7.16 idi uyandı en son 8. 12 de uyandı şmdi yatk keyfi yapıyonz tabi benm gözler uykusuzluktan açılmyo o ayrı
(1,243 puan) tarafından
Kiyamam ya Sürekli uyanmış  Allah yardimcimiz olsun canım walla ama sabah cok enerjik kalkiyolar uyumasalar bile olan bize oluyo :)
(4,067 puan) tarafından
Bende ona hayret ediyorum ya baklm uyuttum şmdi yne :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 388 göst.
27 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 473 göst.
10 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 371 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...