0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bebek pazartesi doğacak demiştim ben ailemin yanında kaliyom annem herşeyi soruyor boğuluyorum mesela akika kesmeyi düşünüyorduk keseriz galiba eşime sorarım dedim(eşim iş başında ilçede ben annemgil yanındayım)  nenene de götürün dedi anne keseceğemiz belli değil dedim. Alındı beni tersliyon diyor. Mesela bu pazar eşim gelecekti geleceği saat belirsizdi kaç kere sordu ne zaman gelecek aman dışarı çıkmayın korona var izin veremem vs. Gelme dedim en sonunda eşime. Eşin yanında kalsın doğumda diyor tamam konuştuk kalacak dedim bir saat geçiyor sorun ederse ben kalım diyo anne sorun etmez diyom birkaç kez diyor hep böyle şeyleri. Mesela Bebek isim koyulduktan sonra bir şeyler dağıtılırmis yemek dagitsak kaynanan gil gelir mi diyor ben bunca şeyi NERDEN BİLEYİM sinirden kafayı yicem. Çocuk pazartesi doğacak cumartesi doğsa kardeşin evde olur hem diyor küçük kardeşim ki lise iki okula gidiyor aklı onda sen onunla kal anne ben doğururum tek dedim tamam tamam diyor. Ya çok panikler ben ailem yüzünden anksiyete oldum beş yıl tedavi gördüm geleceği Allah bilir hep bana bilemeyecegim şeyleri soruyorlar evlendim biraz düzeldi bu huyum. buraya geldim yine içim daraldı :'( ben napacam anneme nasıl davranayim alıngan ve çok karışır her şeye ve çok plan yapar bir şeyler olmadan elli tane olan yapar hayal kurup soru sorar kalbini kırmak istemiyorum napim ben ya

6 Cevaplar

0 oy
(3,480 puan) tarafından
Annen alttan kaynıyor resmen 
tarafından
Ağlıyorum şimdi akikayi sordum getirme artık geçti diyor ben kötü bişey demedim ki
(3,480 puan) tarafından
Üzülme amaan ben üzüntüden bebeğimi kaybettim kimse için ağlamaya değmiyor
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından
Kayınvalidenin yanında doğursaydın keşke öyle bi imkanın yokmuydu annen ama bazı şeylerde mesafe gerekiyo demekki sizin yanınıza annen gelseydi en azından belki bu kadar karisamazdi
tarafından
Ben ilcedeyim ya kadın doğum yok orda mecbur merkeze geldim kayın validemleayni ilçede oturuyoz annem merkezde bende geldim ama gelmez olaydım akika nenede goturek keserseniz dedi keseceğemiz belli değil dedim diye simdi diyor ki kesince getirmeyin istemem geçti artık diyor ağlıyorum şuan hep böyle her şeye alınıyor ben binlerce yemin ediyom kaygılarım depresti şimdi
(247 puan) tarafından
Kıyamam bak daha lohusalık olcak sen napcan bence doğur bi iki gün sonra al çocuğunu git kayınvalidenin yanına esin de gelsin yanına lohusalık hiç kolay değil
0 oy
(276 puan) tarafından
Benimkide aynı bunun tersi soru sormaz merak etmez ilgilenmez plan program yapmaz soru sorsam kızar ne bilim der sen annemsin yahu sana sormicam da kime soracam ne sorsam ben ne bileyim der keşke benim annemde böyle ilgili olsa sorsa daha ne zaman doğurcam bilmez eşim ne zaman gelecek daha bir kez sormadı akşama ne yemek yapalım desen akşam olsun bakarız der hiç bir soruya cevap vermez bende bu durumdan şikayetçiyim beni sevmiyor gibi o yüzden annene kızma üzerine titriyor ne güzel 
tarafından
İste  bende az önce bunu anlattim kadın ilgili ondan bencede ama anlayanaaaa hamileya alınganlık yapiyo galibaaa
tarafından
Ağlıyorum şimdi akikayi sordum getirme artık geçti diyor ben kötü niyetle bişe demedim kesip kesmeyecegimiz belli değil dedim diye güya onu terslemisim
(276 puan) tarafından
Bence ikisi de çok alıngan ondan böyle oluyor. Allah başka dert vermesin
tarafından
Ağlamayaaaaa ilk hamilelik senin sanırsam git sarıl anne ben biraz gerginim korkuyorum filan de yaa yap bı kahve al karşına amann sende al golünü dayanamaz sarılır öper boş şeyler için üzmeyelim anne kendimizi dee ilişkiniz nasıl bilmiyoruz kii yaaa benim annem bı kahveye tav olurdu vallahi öldü 3 sene içmedim kahve o dereceee yaniii
0 oy
tarafından
Annen bı terslikl çıkmasın diye uğraşıyor az çok başına gelecekleri biliyo bence sen fazla alingansin kadın plan yapiyo eksiksiz olsun diye sen çok rahat davranıyorsun galibaaa bencede herşey olacağına varır ama anneni bilmiyomusun yani sen canimm takılma benceee senin için uğraşıyor kadinnn
tarafından
Emin ol annem benden daha alıngan kötü bişe demedim ki akika isinde keserseniz nenene de götür dedi bende belli değil dedim niye tersliyon ki dedi ben de terslemiyom ki dedim m az önce de kesersek getiririz dedim geçti artık getirmeyin diyor kötü bide demedim ben dediysem ölüm çıksın
tarafından
Neyse işte falan oldu filan oldu . Boşver canını sıkma yaa tartistigin kim annen annen senin o seni çok iyi taniyo neyi nasıl dediğini senden iyi biliyo neyi kime anlatıyon sennn sarıl op az öncede yazdım yap bı kahve için karşılıklı o kadar bak bende anneyim 39 yaşındayım 3 yavrumunda af edersin sictigi boku bilirim kırma anneniiiii sana tavsiyemmm
tarafından
Siz siz olun evlatlarinizin üstüne bu kadar titremeyin kaygı bozukluğu olan asalakk olurlar benim gibi kardeşlerim de öyle kendi kendine karar verme yetidi olmaz
tarafından
Olur canım olur nasıl olmaz bende üstüne düşülen bı evlattim sorumsuz bı annenin babanın eline düşeceğine böyle bı annen var otur şükret yani büyük evladım 20 yaşında hiçte dediğin gibi deyil valla gayet aklı başında bı çocuk insan  şu dünyada annesinden ilgi gormucekte kimden görcek neyse anne olunca anlarsın bence sonuna kadar haklı bu konuda ama sen benim evladım olsan böyle düşünsen bir dakika  ilgilenmem senle pes vallahiiii pessssss
tarafından
ilgilenmesine bir şey demiyorum ki çok alıngan ben doğum yapacam o kadar alıngan değilim yaşadığımı ben bilirim annelik penceresinden bakınca bana yaptıkları size normal geliyor xzten ben hep Allah razı olsun diyen biriyim evde boş durmam bulasigina koşarım evi toplarim buhalde haftaya doğumum var ve ben riskli gebelik geçiriyorum her dk helallik isterim filan ama annem eskiden ben asi bir çocuktum ona baka beni yargılıyor eskiden bunudemistin ondan böyle düşünüyorum dedi ben anne olunca büyüdüm beni eski cahil sözlerimle yargılayıp kalbimi kırıyor yasyaan bilir dedim ya
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Annende vesveseliymiş kız.Ama düşünceli ilgili bir anne .Ama karar verme yetisi iyi çalışmadığı için sizi iyi yönetememiş olabilir.Bence sen ne yapmayı düşünüyorsan annene net bi şekilde söyle onunda kendnden emin kararlarını uygula oda mutlu olsun
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ay insan hamileyken zaten agresif oluyo bide insanın üstüne üstüne gelmiyoalrmi 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 710 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 619 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,599 cevap

34,887 kullanıcı

...