0 oy
309 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
kizlar merhaba,

bir konuda gercekten cileden cikmak uzereyim. 

esim normalde iyidir ancak bir huyu var ki gercekten cok rahatsiz oluyorum. bir sey diyecek olsa hemen bagiriyor. diyorum ki bagirmadan guzellikle soyleyebilirsin anlarim ben diyorum bu sefer de ben bagirmiyorum ki diyor konuyu uzattikca uzatiyor bendeki de sabir tasi yani bu sefer ben gercekten cileden cikiyorum sonra da bana konuyu uzatiyorsun ne var bunda diyor. yani gel de isin icinden cik. ben durduk yere bir kavganin icinde buluveriyorum kendimi ve bazen gercekten cekilmez oluyor. bu durum ara sira olsa kabul herkesin kotu huyu var ama bu her seferinde boyle. yani ornegin birsey dokulebilir diyelimki onu niye oraya koydun dokulur diye derken bagirma durumu var, guzellikle demiyor bu sadece basit bir ornek cogu sey sayabilirim bu sekilde. bir de bebegin yaninda bagirmasini da istemiyorum aksine daha da bagiriyor. bu durumlarda ne yapmami onerirsiniz var mi benzer seyleri yasayan arkadaslar. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben yaşıyorum malesef birtek bağırmıyor tabi ama çözümü yok yani ne yapsanda yok değişmiyolar
tarafından
Yanlış yazmışım düzeltim
tarafından
Tamam :)
-Reklam-
0 oy
(878 puan) tarafından
Evet benim eşimde öyle en ufak konu da bile bağırır bende diyorum bak bana bağırma çocuğun değilim senin bağırınca daha sinir oluyorum diyorum tamam diyor sonra yine aynı bende artık hiç cevap vermiyorum o deli oluyor arkamı dönüp işime bakıyorum o yok gibi
0 oy
(515 puan) tarafından
Benim eşim de ben bağırınca bana kızar sakince söylediğinde de anlıyoruz diye. Ama zor ya hele erkek bağırıp çağıracak...
0 oy
(707 puan) tarafından
Psikiyatriste gidip ilaç alsın benim eşimde aynı.İlacla.biraz düzeldi şükür.Cok değil ama sürekli bağırmasından iyidir.
0 oy
(197 puan) tarafından
Acaba bu postu ben mi yazdım çünkü eşimle yaşadığımız sorun bu:/ bir kez tepem attı evi terk ettim boşanma kararı aldım yalvar yakar ikna ettiler boşanmamaya o günden sonra %90 azaldı hakaret etmez edemez de zaten ama normal ses tonu ne bilmiyor kalabalık ailede büyümüş ve ailesindeki herkes aynı bir keresinde ne yapayım o kadar kardeş arasında sesimi anneme duyurmak için hep yüksek sesle konuştum buna alıştım dedi ama gel gör ki ben alışkın değilim gözünü korkut canım seni kaybedebileceğini anlasın artık tiye alıyorum ben yüksek sesle konuşunca yavaş yavaş kıçın yırtılacak şimdi diyorum alay ediyorum bağırınca onu hiç takmadığımı anladığı için bırakıyor o huyunu yavaşça 
0 oy
(13,038 puan) tarafından
Farkında değildir belki kız 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ayni ben cok bagiriyorum yaa kotu bir huy gercekten bencede bazen kendimi bile cekemiyorum 
0 oy
(13,048 puan) tarafından
Dayım öyle küçük harfle başlarken yükseliyor birden yengemi çok kırmıştır 
0 oy
tarafından
Benim eşimi anlatmişsın resmen canm benim esimde öyle 2 gün önce o yüzden kavga cıktı konusmuyorum hâlâ

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 69 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kayram Bal (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 799 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sevdagogebakan (15 puan) tarafından soruldu

380,406 soru

11,389,862 cevap

34,897 kullanıcı

...