0 oy
798 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Eşimle 1 günlük ablamin evine gittik enistemle esim işleri vardı dışarı ciktilar ablamla evde oturuken alacaklı gibi kapı çaldı ben lavabodan ablam odasindan kapiya doğru koştuk ablam açtı bende arkadayim kadin su pisliklerinizi alın burdan dedi ablam onlar bizim değiller ne bicim konusuyosun dedi hehe değil evet evet dedi sonra ablam bağırınca kocası yukarı çıkmaya calisti ve ablama bagirma.lan dedi bende bi bayana bagirilmaz cingenemiisniz dedim kadin söylendi söylendi indi ablama boşver uyma gel dedim ablam çok bagirdi eniştem geldi ablam ona durumu anlattı eniştem hemen aşağı inmeye çalıştı bende enişte uyma onlar cingene sanirim konuşmayı bilmiyolar dedim tutamadım tabiki eşimde yangına körükle gidiyo oda vuruyo kapıya bende ablama ne vardı olay cikaracak insan mi onlar dedim ya bisey olursa dedim ablam pişman oldu sonra allahtan evde yoklardı yada bilerek açmadılar çok korktum 

12 Cevaplar

+1 oy
(834 puan) tarafından

Bir kere onların yaptıkları ne kadar yanlılsa sizin düşünce biçiminiz de o kadar yanlış. Irkçılık yapıyorsunuz 'çingene bunlar' ne demek? Size yakışmadı. Ama inşallah sorununuzu yine de halletmişsinizdir :)

(61 puan) tarafından
Çingenenin kelime anlamını iyi araştırın bence.
(15 puan) tarafından
Sanane ya sizene çıkın sayfamdan gidin lütfen rica ediyorum
(61 puan) tarafından
Burası herkese açık bir platform ırkçılık yapamazsınız şikayet edilseniz ceza bile alırsınız bunu hatırlatayım ben.
(15 puan) tarafından
Ben ırkçılık etmiyorum sokak karilari gibilerdi diyorum siz sanirim oylesinizki kendinizi savunuyosunuz valaha dünyanın huzurunu bozuyorsunuz bilin
(61 puan) tarafından
Hakaret ediyorsunuz ayrıca sokak karılarının anlamı çingene değil. Çok cahil olduğunuz o kadar belli ki umarım editör görüp müdahale eder size.  
Bizim savunduğumuz kimse yok arkadaşta bende demek istediğimiz şeyi size anlatamayız çünkü kapasiteniz yok anlayacak.
-Reklam-
+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Yani hele bu devirde boylelerw asla karsilik verilmez. Ablam daha sakin olmami. Bı anlık öfke herşeye sebep olur. Onunla geçmiş olsun canım
(15 puan) tarafından
Valaha ben kimsenin kapısına alın pisliklerinizi diye vuramam nekadar ayıp nekadar insanlık dışı b hareket
(1,329 puan) tarafından
Hayyvan dicemde onlara hakaret olur. Pislikler ayıbı bilse öyle yapmazlar
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Şimdi burda çingene bi arkadaşımız varsa bu lafından dolayı eminim sana hakkını helal etmez. Ne varmış çingenelerde, senin konuşma tarzında şuan bir çingene gibi senin tabirince. Sokak karıları gibi diyerek lafı çevirmişsinde çingeneler sokak karısı değildir, sokak karısı ne demek çingene ne demek onu bi öğren... 
(2,589 puan) tarafından
Çingeneler müzik ve  dans severler biraz gürültülü oldukları için kavga sırasında da biri bagırıp cagırıp gürültü yapınca onlara benzetiliyo kuzucum
(7,441 puan) tarafından
Olsun yine de böyle benzetme yapılması çok doğru değil arkadaşın dediği gibi burda birisi alınabilir zaten yorumlarında da kendisini açıklarken bile hala sizin gibile falan diye yükleniyor dünyanın huzurunu bozuyirsunuz diyor doğru söylemler değil
(25,224 puan) tarafından
Karadeniz insanında müzik sever horon sever trakyalı yım roman severiz oyun havası severiz farkımız yok
(2,589 puan) tarafından
Bu eskilerden gelen bişi alışkanlık yani o yüzden tepki vermek yerine arkadaşa açıklama yapsaydınız belki anlayış gösterirdi canlar
(7,441 puan) tarafından
Kuzum zaten yukarda birisi yanlış olduğunu gayet tatlı bir dille söylemiş ama kabullenmeyip kendisi sanane sizene gibi söylemler kullanıyor daha ne kadar güzel bir şekilde anlatılır ki yanlış oldugu.
0 oy
tarafından
Bilerek acmamislardir
0 oy
tarafından
Boyle seylere suslmz sıcacn agizlarna pislikler
(15 puan) tarafından
Ne gerek  var allah aşkına giderler bıçak falan çekerler
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Pislikten kastı ne peki 
(15 puan) tarafından
Diğer komşuları kapıya dolap basketbol topu bırakmışlar bizim kata tasinmislar onlar pislikmis
(8,081 puan) tarafından
Yanlış daireye gelmişler kavga için
0 oy
tarafından

Korkudan acmamislar ...

0 oy
tarafından
Korkudan altina sicmislardi o yuzden açmamışlardır 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum.bazi seyleri erkeklere yansitmamak gerekiyo onlar bizim gibi degiller ani parlamalar sonucu allah korusun is kotuye gidebilir allahtan bisiy olmamis 
(15 puan) tarafından
Valaha kapimiza alacaklı gibi vurdu ve alın pisliklerinizi diyo sor bi ya sizin mi diye
0 oy
(119,226 puan) tarafından
Ama sussaydinizda surekli ezerlerdi gozleri korkmustur iyi olmus bosver bi daha gelip çatamaz
(15 puan) tarafından
Ablam taşınicak zaten çok kötü insanlar bunlar
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bnde olsam bnde kızardım cnm kimene çöp kapımda olsa ne olmasa ne bnm olmasa bile kapıma karışma hakları bile yok cnm öyle komşum gelip kapıyı çalacak o kapıyı alır s.karm Bi yerine sabrım olmaz bnm kıyamet koparırım isterse sülale ile gelsin evde hasta olur benek olur düşünmezse o bn onu hiç düşünmem ki bn yapmasam eşim yapar 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Evet yaptıkları doğru değil ama sizin konuşma tarzınız onların yaptığından bin kat daha kotu çingene olunca insan olmuyorlar mi ? İnsanlık böyle birşeyle mi ölçülüyor yada 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 965 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 323 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 309 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kayram Bal (310 puan) tarafından soruldu

378,997 soru

11,344,538 cevap

34,808 kullanıcı

...