0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
bir kaç gun önce annemlerin adına başvuru yaptım bugün sosyal yardimlasmada bir kutucuk cikmis bugunun tarihiyle diğer aile yardımı diye ama miktar bölümü boş kızlar bide bir miktari var mi bide bir kerelik mi yatıyor 

5 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor cnm bende ablama yapayım 
(2,011 puan) tarafından
e devlete sosyal yardım başvuru hizmeti yaz çıkar en üste tikla başvuru yap maddi durumu o,mafyan herkes doğalgaz dışında da başvuru yapinca hemen onaylanıyor benimki esimle ayriyiz yaptım hemen onaylandi ama o şahsın adın yatmış 500 tl ben alamadım cekemedim vermediler
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
bende başvuru yapmaya gittim kaymakamlık başvuru alıyor dediler her ilde farklı da olabilir tabi ama istanbuldan izmirden arkadaşlar alıyor 2 aydır 500 tl destek faturanı veriyorsun kanıt olarak falan sanırım 
(2,011 puan) tarafından
ya e devletten olmuyor mu oraya mi gitmek lazim
(196 puan) tarafından
kesin olsun  diye gidip yapicam ben
(2,011 puan) tarafından
hangi sehirdesin
0 oy
tarafından
Daha başvurular başlamadı şubat ortasında başlıcak
(2,011 puan) tarafından
ya bu yatacak olan ne canım bir kerelik mi yatacak şimdi bir daha basvuru yapamayacak miyim olmaz demi
tarafından
yeniden gösterildi
Benim doğalgaz normal geliyor ben eğitim için başvurmuştum o da reddedildi üzerimde araba var ama hacizli zaten..

https://www.google.com/amp/s/m.sabah.com.tr/galeri/yasam/dogalgaz-fatura-destegi-4-milyon-haneye-saglanacak-dogalgaz-yardimi-basvurulari-basladi-mi-nasil-yapilir-sartlari-neler-ve-kimler-alabilir/amp

Burayı oku cnm
(2,011 puan) tarafından
link e tiklayinca sadece kombi resmi cikiyo can
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Reddedilecek büyük ihtimal benimki reddedildi
(2,011 puan) tarafından
aa niye
(1,137 puan) tarafından
Bilm uygun görülmedi dedi
(2,011 puan) tarafından
benim on değerlendirme kabul edildi yazıyor sosyal yardım bilgilerine baktım da bugüne ait diğer aile yardımı kutusu açılmış ama miktar yok
(1,137 puan) tarafından
İşte sonra reddedildimdiyor.bir bucuk ay bekledim ben soniclansin diye oda olumsuz oldu
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Kızlar alan bilen yok mu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 347 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 480 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.