0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (319 puan) tarafından
Bütün gün ev işi çocuklar derken işime vakit ayıramıyorum evden çalıştığım halde...  çocukları uyuttuktan sonra ise koyuldum bu saat oldu daha yeni bitirdim üstelik yaptığım tek şey fırsat paketleri hazırladım ve paketler hakkında storyde bilgi verdim.. memnuniyetlerden paylaştım.. Gerçekten çok yorgunum sabah nasıl kalkacağım eşimi ise göndereceğim bilmiyorum:(

4 Cevaplar

0 oy
(661 puan) tarafından
Allah yardım etsin sana cnm benimkide yatarsa bende uyucam ikide bir kalkiyo biizm dert tasamiz bitmez cnm bitmez
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından

Esin de insansa empatiden anlıyorsa bi zahmet kendisi kalksın kahvaltını yesin çıksın gitsin.

Sen o halinle kalkıp onuda geçiriyorsan bn o adama saygı duymam.keyfe bak kadın eşşek mi kalk kendin ye iç  git...

Sinirlendim biraz:D

tarafından
Hahahaahah sakin ol :D
(319 puan) tarafından
Zaten kalkamadim üstüne bir ton kavga ettik.. Kendi yemiş çıkmış geri dönmüş bende 4ten sonra çocukların biri uyandı unuttum diğeri uyandı sabah evdekiler ise giderken uyudum.. Eşim gelmiş kapıya falan vurmuş duymamisim napiyim ölü sayılırım uyurken hahaa kavga ettikbi ton
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Kadının yükü ağır Allah bizlere güç kuvvet versin.
(319 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Esin yorgun olduğunu goruyorsa kalkmadigin da bir şey demez :)
(319 puan) tarafından
Bise demezmi snsjsj ağzıma etti

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 327 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.
0 oy
4 cevap 198 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bir prenses annesi (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 262 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Serifediebiri (27 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,233 cevap

34,888 kullanıcı

...