0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Büyük kızım okula başladıktan sonra ve 2.kızım doğduktan sonra hayatım hır gür geçiyor. Günün nasıl geçtiğini bilmiyorum aynaya bakınca çok bitkin görünüyorum.

8 yıldır sosyal olarak hiç bir şey yapmadım tek başıma dışarı bile çıktığım nadir. Hele ikinci çocuktan sonra hayatım çok değişti 2 buçuk yaşında  ama hep ağlak inat evde hep bir ağlama sesi var ikna etmesi zor bir çocuk babası bile başedemiyo. sadece ben olacam daha birine bırakıp bir yere çıkmam mümkün değil. Ortalığı ayağa kaldırıyor ben olmasam ve bu beni artık bunaltıyor. Büyük kız nazlı çıt kırıldım ve çok yavaş. Hadi hadi demekten yoruldum. 
Kızlar benim tahammül seviyem azaldı, Bunları böyle anlatınca şikayet oluyo ama Rabbimin gücüne gitmesin sadece o kadar isterdim ki aileme yakın olsaydım çok değil 1 saat bile güzel bakıldıklarını biliyim kafam kalmadan bi nefes almayı. Bu bana lüks geliyor. Bağıran bir anne olmayı hiç istemezdim ilk çocuğumda asla sesimi bile yükseltmezdim şimdi sesim yükseliyor sonra bin pişman vicdan yapıyorum.

Eşimin de arkasını ben topluyorum kendi çapında bana yardım etmeye çalışsa da yok ya evde hizmetçi gibi hissediyorum kendimi evde 

4 Cevaplar

+1 oy
(424 puan) tarafından
basligi okudum onun da bi nimet oldugunu dusun kaynana gorumce her gun gelse esini doldurusa getise daha mi iyi bazen gurbet de velinigmet
(1,717 puan) tarafından
Gel alnını öpeyim
(48 puan) tarafından
Doğru diyosunuz o zaman da illaki başka şeyler olacak ama en daraldığım emanet edecek birini arıyo insan bir yıl 2 yıl değil ki 8 yıldır böyle olunca insan istiyo tabi ama hayırlısı neyse o olsun ne diyelim
(424 puan) tarafından
bana yapmadiklari kalmadi keske gurbette iki cocugumla yasasaydim
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından
Canım çok haklısın yazdıklarında.. Ama şöyle düşün yakın olup yardim etmeyenler de var kendini şanssız hissetme çoğu insan böyle erkekler zaten hep aynı onu söylememe gerek yok çok nadir eşine yardımcı olan.. Allah'tan hasta degiller sağlıklilar böyle düşün 
0 oy
(2,926 puan) tarafından
İkinci çocuktan daha fazla yoruluyoruz sinir sistemi çöküyo bende hiç bağırmazdım ama napalım insanız hepimiz aynı durumdayız canım, benim iki tarafta yanım da asla fayda yok yine tabi bı kaç saat gidip hava değişimi oluyo hepimize  yine ben bakıyorum bu süreç geçecek böyle motive et çok değil 1 yıl sonra anı olarak kalacak 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Sen bunları yazınca ablam akla geldi hatta deidm.bu ablammi yoksa diye kullanıcı adına baktım o kadar o sun ki kiyamam bizden 1400 km uzakta yaşıyor 2 çocuğu var ikinci cocuk 2.5 biriinci 6 yaşında o kadar zorlanıyor ki hatta bugün kayınvalidesini aramış yanıma gelmediniz torun büyüten kaynana görmedim tek başıma koydunuz beni burda diye resmen çocuklar kafayı yedirmiş çok kötü durumda

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 328 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ummuhanemir (749 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 583 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 256 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde Cananadiguzel (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 341 göst.