0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (1,253 puan) tarafından
Ölüyorum ya bu nasıl ağrı. Doğumdan sonra ilk defa oldum çok kötüyüm agri kesici icmem çünkü kesilsin istemiyorum

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben hep agri kesici alirim hic kesilmez kuzum .Sen daha once aldin da kesildi mi ? 
(1,253 puan) tarafından
Valla ben parol bile yutsam keser hep beni kanamam cok azalir doğal yolla bişey ypiym dedm oda yok sanrm valla aglycam arrtik
tarafından
Agri kesici ic kuzum bence .ayaklarini belini sicak tut❤️ cok gecmis olsun .
(1,253 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
-Reklam-
+1 oy
(1,504 puan) tarafından
Kendimi sıcak tutup ağrıyı çekiyorum. Cok kotu olursam agri kesici alıyorum.. Ilk. Gun zor geviyir benimde
0 oy
tarafından
Ben her ay yaşıyorum cnm ayaklarıni üzerini kalın giyinip battaniye altına gir terle bende her ay çektiğim için ağrı kesici içmek istemiyorum bazen ağrısı çok şiddetli olunca mecbur içerim sıcak su torbası köy ayaklarınn altına tek çaresi sıcak tutmak internette muz tarçın iyi geldiğini söylüyor ben yaptım bir gram iyi geldi aman aman değil yinede dene istersen.

Birde ballı şerbet yap şifadır 

Sicak şeyler tüket vücudunu yerler cnm yaptıklarım genel olarak bunlar :)) Geçmiş olsun :))
(1,253 puan) tarafından
Muzla tarçını bi deneyim bkiyim teşekkür ederim valla aglicm artik
0 oy
tarafından
Benim sancım çok şiddetli ağrı kesici almadan rahatlayamiyirum 
(1,253 puan) tarafından
Oda anında kesiyor ama
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Civanpercemi veya adaçayı iç 2 3 gün ağrılara çok iyi geliyor çok güzel rahatlarsın ayaklarını sıcak tut bide hep.
(1,253 puan) tarafından
Adaçayı var iyi gelirmi dersin
(2,693 puan) tarafından
Adetten önce içince daha iyi oluyor bir hafta. Bende iyi gelmişti dene bence canm
(1,253 puan) tarafından
Ay yataktan kalkabilsem kosarak gidip icecemde kalkamiyom :D teşekkürler
tarafından
Yeni doğum yapmadinmi kız doğumdan snra demişsin emzirirken içilmez bunlar
(2,693 puan) tarafından
Ozaman bilemem :) süt yapmayı engelliyorsa icmesin ama genel olarak faydalı hamilelik harici.
0 oy
(44 puan) tarafından
Sıcak su torbası varsa ayaklarının altına kasıklarıa tut
(1,253 puan) tarafından
Ya sicak su torbasi daha beter etti beni sanki kanamam çoğaldı dunden beri kasiklarima koyuyorum sabaha kadar sıfır uyku gozumden uyku akiyor uyuyamiyorum.sinirleim bozuldu agri kesici icmemek icin direniyom resmen
0 oy
(5,541 puan) tarafından
2 gün yatardım yataktan WC hariç çıkmazdım kahve çikolata ve sıcak su torbası çok iyi geliyordu karnımı kalın kışlık omuz şalını sarardım ayağımın altına da su torbasını koyardım iyi gelirdi tamamen geçirmezdi ama şiddetini de azaltırdı :) 

Önce bir hacamat yaptırdım onunla biraz azaldı doğumdan sonra çok şükür bitti Rabbim düşman başına bile vermesin
(1,253 puan) tarafından
Doğumdan once ben daha beter dim. Cocuk olduktan sonra bu hafiflemis hali. Annem hep cocuk dogurunca azalir agrin falan derdi. Ama bu doğumdan sonraki ilk adetim olduğu icin sanirim beni boyle zorladi yok ya icmixem agri kesici . Ben yatakta yatamiyorumki oyle bi imkanda yok 2 yaşında kizim 5 aylık oglumla mecbur ayaktayım
(5,541 puan) tarafından
Evet çocuk olduktan sonra zor oluyo malesef yatmasi canım kahve içebilirsin otururken ayağının altına felan koyabilirsin veya beline bagla onu da yapmış biriyim inşallah bir daha olmaz çok zor oluyo
0 oy
(490 puan) tarafından
Dogumdan sonra bnm esksi gibi hic agrimadi 

İlk gunler agririrdi onceden agri kesici icerdm hic dayanamick gibi oluyosm 
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Canım benim arkadaşım böyle ağrısı oldu mu kekik kaynatıp içerdi çay olarak .... Dene sende istersen
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sıcak su torbası yap canım iyi gelir 
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ben de çok sancılı geçiriyordum ilaçla anca kesiliyor bazen ilaç iğne bile yedgm oldu ayağını sıcak tut
(1,253 puan) tarafından
Ay öluyorumm mmnn agri kesici içtim ay öldüm resmen agliyom artik cok kotu oldum
(2,886 puan) tarafından
Geçmiş olsun suanlik rahatım ama bende bı 7 ay sonra öyle olcm ya
(1,253 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ay korkutma beni bende bugün leke gördüm oldum olcam ilk defa doğum yapalk 3. Buçuk ay oldu
(1,253 puan) tarafından
Ay bilmiyomki belki sende ayni olamyablir benim acı esigim çok düşük tur bide
tarafından
Hadi bakalım neler olacak doğumdan öncede 6 ay olmamıştım öyle hamile kaldım doğum 9 ay 1 buçuk sene olmadım snra lohusalik inşallah ağır gecmez
(1,253 puan) tarafından
İnşallah cnm 2inci Bebek mi
tarafından
Yok kız ilk düzensiz adet oluyordum adet görmeden hamile kaldim
0 oy
tarafından
Ağrı kesici kesmez ama sende kesiyormus ekşi ye kani sulandırsn belki rahatlatır bide ayaklarını sıcak tut
(1,253 puan) tarafından
Valla beni kesiyor patik cektim ayaklarima
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Ben sıcak su torbası koyarım masaj yaparım geçmesi için
(1,253 puan) tarafından
Yok anm geçmiyor sabh bi agri kesici yuttum agrim kesildi adetimde kesildi.
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Canim sekerli ilik su yap ic 
(1,253 puan) tarafından
Onu icersem kusarim kiz :) yinede sağol
0 oy
(19 puan) tarafından
Kekik suyu ve şerbet için ben eskiden kekik suyu ile ayakta kalırdım ama kekik suyunu bir araştırın isterseniz vebale girmek istemem emzirirken içilir mi bilmiyorum yani. Ama fayda ediyor. Çok geçmiş olsun
(1,253 puan) tarafından
Kekik suyunu cok oneren vr ya bi denycem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 84 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,547 soru

11,422,782 cevap

34,981 kullanıcı