0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından

Esim instagram acip eski sevgilisini takip etmis demistim bir sürü kiz takip ediyor hala ve resimde atiyor bosanicaz ama davayi acmam icin para gerekli babam maaşını alinca açıcam diyorumki ben kendime instagram acsam eskisi gibi resimler atsam mahkemede bunu kullanırlar mi erkekleri takip ediyor felan diyesi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

gerçekten bosanmayi dusunuosan derim ki tekrar düşün ama bosanmadan kesinlikle sosyal medya hesabı acmaa

(111 puan) tarafından
Şimdi o acti ya bende acayim kiskansin demistim evet canim bosancaz
(751 puan) tarafından
Bak canım kıskansın dediğine göre aklın hala onda ve kolay değil boşanmak evet yaptığı hatalar varki sende böyle düşünüyorsun çok haklısın ama yine düşün inan yani bazen boşanmak çare olmuyor bide bebiş te gelcek biraz daha mantıklı düşünün elinizi vicdanınıza koyun git özür dile de demiyorum ama hiçbir yolu yokmu tekrardan Bi araya gelmenin?
tarafından
çocuk için en azından kimsenin evliliği 4 4luk değil ama bebege yazık simdideb
(111 puan) tarafından
Cocugum 48 gunluk canim doğdu ve bebek bende bi gun bile mesaj atip bebegi sormadi
-Reklam-
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Hayır şimdi açma ne olur ne olmaz arkadaş edinirsin foto atarsın bunu kullanırlar canm 

(111 puan) tarafından
Ama canim oda acti vede eski sevgilsni takip etmis
tarafından
Bunu sen nasil koz olarak kullanicaksan oda kullanmaya kalkar acma
0 oy
tarafından
Acma canim, kisasa kisas yapmis olursun, insallah bir mucize olur, barışınızınız;(
0 oy
tarafından

acma kullanir tabi hemen bosandiktan sonra acarsin ama insalah yuvaniz dagilmaz rabbim yardimciniz olsun

0 oy
(2,103 puan) tarafından

Eğer gerçekten boşanma olucaksa sakin Sen hesap açma. Senin hesabının ekran görüntülerini alır ve bunu delil olarak kullanır. Haklıyken haksız duruma düşersin ve bunu kullanırlar. Ailesi iftira atan biriydi hatırladığım kadarıyla. Evliyken de böyle yaptı yakaladık o yüzden oğlum boşanıyor derler. O hataya düşme derim yavrum. He ama kıskandırmak istiyorum dersen. Fake bi hesap aç yalandan yaz ki kardeşim fatma da ınstagram hesabi açmış haberin var mı de sonra engelle engelledikten sonra msj da kayboluyor ınstagram da. Düşünüp dursun acaba kimleri takip ediyor beni engellemiş demekki hesabı bulamıyorum diye yesin kendi kendini, açtın sansın ama gerçekten de açma bunu kullanır devir çok kötü yıllarca aynı evde yaşadığı eşleri mahkeme de bi çırpıda rezil edebiliyor erkekler. Allah yardımcın olsun inşallah 

(2,103 puan) tarafından
Ayyy adamlar bizden neler çekiyor vallahi bazen eşime hak veriyorum ben erkek olsaydım valla kendim gibi birini çekemezdim. Hamilelikten sonra adamın üstüne çok düşmeye başladım hormonlardan sanırım her dakika görüntülü arıyorum resim istiyorum. Sana noldu böyle hamilelik hiç yaramadı aşkım diyor. Uykumdan kalkıp kalk bakım kalk sen bugün naptın diye adama hesap soruyorum kıyamam ya:) benim çocukluktan belli bilgisayarım vardı facebook msn hesaplarını patlatirdım parayla bile yaptığım olmuştu vallahi :) ben bile kendi levelimi çözemedim şahsen :)
(9,652 puan) tarafından
Ejderha dövmeli kızı biliyomusun :)) aklima onu getirtir1din he.. su an bence sen nirvanasin.. hormonlar seni olabildiğince dizginlemeli işin sonu eşine çip  takmaya başına kameralı şapka takmaya kadar gidiyo hee
(2,103 puan) tarafından
Google geçmişimi gör. Ses dinleme cihazların fiyatlarına bile bakmışım böcek araştırdım baya :) napim yavru hamilelikten sonra böyle oldum önceden böyle değildim. Eşim de alışık değil bu duruma diyor ki beni kıskanman çok hoşuma gidiyor demekki bana deli gibi aşıksın.  Insan kızar felan bizimkinin hoşuna gidiyor bu halim :) yok kim ki o kız:)
(9,652 puan) tarafından
Senn baya baya uçmuşsun heee.. aman eşinle iyi olunsa kuzum hoşuna gidiyomuş ne güzel:)) kitap ejderha dövmeli kız ama filmide var sen bu ara izleyebilirsin hacker kizin hayatı gibi bisi :))
(2,103 puan) tarafından
Yarın ilk isim o filmi izlemek olcak kendimi görmüş olurum öğreneceğim şeyler vardır belki de aksiyon lazım bana :) çok şükür eşim anlayışlı yavrum hepimiz eşlerimizle iyi olalim inşallah:*
0 oy
(2,849 puan) tarafından

Evet kullanırlar hatta kocan yapıyorsa delil olarak al sende kullan 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 233 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 472 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.