0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (3,530 puan) tarafından
Kızlar herkese merhabaaaa Ecem Lina'ya sanırım kardeş geliyor 3 gün gecikmem var hiç böyle olmazdı biraz daha beklesem mi sizce yoksa test versem mi? 

Ve beni korku sardı saçma sapan düşüncelere giriyorum Ecem Lina Mart'ta 3 yaş olacak yapabilir miyim bilmiyorum doğumum sezaryen olmuştu sonrakiler de mecburi sezaryen olacak ilk doğumda tek yardımcım Rabbim ve eşim olmuştu çok zordu benim için herşeye baştan başlamak doğum da ve doğum sonrası yine sorun yaşar mıyım kaygısı Allah büyük ama şeytanın vesvesesinden kurtulamıyorum . 

12 Cevaplar

0 oy
(119,231 puan) tarafından
vaay anaamm örtmenim sendemiii hayirlisi olsun❤❤❤
kan ver hemen belli olur
tarafından
Ben haric sevda
seninde suyun kayniyo dogum ani patlatcam dualari ☺
tarafından
Bana ellesmen anam iyi boyle son kararim :)
gorecez ☺❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(416 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun 3.5 yaş güzel bence Rabbim yardım ediyo darda koymuyo şükür ben pazartesi 3. Sezeryanimi olucam ilkle ikincinin arası 27 ay ikinciye bunun 4.5 yaş olacak zorluklarida var guzellikleride elbet ama bir gülüşleri dünyaya bedel 
(3,530 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kalp hastalığımdan ötürü ilk doğumum zor oldu normal doğum yasak ama doğum sonrası çok zorlandım ameliyat yerimi açtım bakan olmadığı için baya zorlandım 2 bebeyle yapabilir miyim bilmiyorum
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canim Rabbım yar ve yardımcın olsun 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eczaneden test al yap. Çıkar 3 gün geçtiyse. Ben olsam 10 defa test yapmıştım nasıl duruyorsun? 
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun insallah. Yaparsin canim. Benim oglum temmuzda 3 yaş dolduracak ama 4 aylık kizim var :D ve isteyerek oldu cok şükür. 
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Hayırlısı olsun bi test yap bakalım ama şunu söylemek isterim sana ben şu anda hastanedeyim yatisim yapılacak Allah izin verirse 2.5 sene önce sezeryan oldum normal dogum yapicam simdi 
tarafından
Hadi hayırlısı cânım ;))hangi hastane çünkü her yerde sezeryanla olunca normal yaptirmiyor yâ
0 oy
(12,968 puan) tarafından
İlkte tecrübesizlik var ikincide daha kolay olur herşey 
0 oy
tarafından
Bence önce test yap ondan sonra strese gir canım ya da hiç girme boş yere kendini üzme hepsi geçiyor sende biliyorsun biraz sabır 
0 oy
(182 puan) tarafından
Valla benimde neredeyse 1 ay olcak ogreneli oglum 1 bucuk yasinda bende dusunuyorum nasil olcak herseye sil bastan bidaha dogum dogum sonrasi hamilelik yorgunluk bulantilarrr bide oglum ama rabbim herseyin gucunu veriyor hakkinda hayirlisi olsun 
0 oy
tarafından
ecem doğuma kadar 3.5 olacak gayet iyi zaman bence Allah yardımcın olsun bekle Bi kaç gün daha sonra test yap 
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun nasıl düşünürsen öyle olur derler güzel düşün güzel olsun bide bir sezeryan hep sezeryan değildir normal doğum yapabilirsin tecrübeli bir doktorla iletişim kurarsan
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Üç gün gecikme nolmal ya arada aksar öyle regl.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 188 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 499 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...