0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım için soruyorum bebeği 1 buçuk aylıkken bronşit oldu bebeği şuan 1 buçuk yaşında geçmedi hırıltısı var neler yapmalı neler vermeli mesela bronşit nasıl yenebilir tecrübeli annelerden bilgi almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim ☺️ 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terini üzerinde kurutmucak canım sık sık odasını havalandircak ağır kokulu şeyler kullanmicak 
(2,244 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah faydası olur söylerim
tarafından
İnşallah canım geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(7 puan) tarafından
Benim kızımda 10 aylık aşırı kötüydü doktora götürdük birkaç şurup bide buhar verin dedi hemen işe yaradı Allahtan 1 hafta olmadan rahatladı kızım bence cok ilerlemeden doktora göstermenizi tavsiye ederim bide buhar makinesi alın hemen 
(2,244 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benimde oğlum 11 aylık arkadaşın oğluna buhar da fayda etmiyor artık
(7 puan) tarafından
Öyleyse hastaneye yatırırlar diye düşünüyorum çünkü bizimki de çok ilerlemişti hastalığı ilaçlar geçirmezse hastaneye yatışını yaparız demişlerdi çok şükür gerek kalmadı oda iyileşir inşallah en kısa zamanda
(2,244 puan) tarafından
Kaç defa yattı yattı hastanede bir bilsen
(7 puan) tarafından
Baya ciddi ozaman durumu en kısa zamanda iyilesir inşallah
0 oy
tarafından
Bebek deterjanı kullanılacak kış ayında olduğumuz halde bile battaniye yün yorgan kullanmayacak silikon yorgan kullancak sürekli ev hava alacak şampuanı bile kokusuz olacak
(2,244 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
0 oy
4 cevap 85 göst.
0 oy
3 cevap 125 göst.
0 oy
8 cevap 106 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu