0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Prc Test sonucu açıklanana kadar karantina zorunluluğu hala varmı? Yoksa pozitif çıkana kadar normal hayatıma devammı etmeliyim? Aşılarımı oldum.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sonuc cikana kadar cikabilirsin ama kendini hasta hissediyosan cikma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sonuc çıkana kadar izolasyonda kalın diyorlar geçen hafta Salı eşim test verdi çarşamba aksamina kadar çıkmayın dediler sonucu sonucu çarşamba aksami çıktı zaten pozitif ti işte bir hafta karantinadaydik bugün bitti şükür 
tarafından
geçmiş olsun. birkaç sorum var da acaba devlet size ilaç yolladı mı? ve koronalıyken atlatmak için özel karışımlar, vitaminler, bi şeyler yaptınız mı?
tarafından
Acile gittik test verdik ordaki doktor dediki eğer sonucunuz pozitif çıkarsa sadece dinlenin evinizde açıkçası ilaç kalmamış dedi vermediler ilaç ağrısı oldukça eşimë parol verdim inan odaları bile ayirmadik ben eşim 3 çocuğum aynı odada yedik içtik hiç özel bişey yapmadık bol meyve sarımsaklı yoğurt yedi eşim o kdar
tarafından
allah korumuş maşallah sarımsaklı yoğurtu not edicem. içim rahatladı açıkcası. benim arkadaşım da korona oldu, bi nane limon yapıyor o kadar. umarım sizin gibi atlatır
tarafından
Korona ilk çıktığında daha çok kötü etki ediyordu simdi gördüğüm herkes hemen anlatıyor korkmayın Allahın izniyle atlatirsiniz
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sonuç çıkana kadar evde olmalısın
0 oy
tarafından
cikabilirsin.. lakin hasta oldugunu biliyorsan baskasina bulastirmama adina cikma tabi
0 oy
(710 puan) tarafından
Karantina zorunluluğu yok aman tabiki yinede cikma dikkat et öyle bir şüphen varsa 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 315 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mamaboy (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 477 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elif000000 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 222 göst.
5 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,762 cevap

34,876 kullanıcı

...