0 oy
1,050 göst.
Aile kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar 9 aylık oğlum var çevremdeki herkes diyor ki senin kızın olmaz şimdi ben kıza çocuklarına çok düşkünüm sizlerde öylesinizdir büyük ihtimalle Raabin hayırlısını versin çok şükür oğlumu verdi bana ikinci çocugum olursa da kız olsn isterim Rabbim nasıl uygun görürse tabi ama sürekli böyle diyince üzülyrm daha önce evlenmeden öncede 1 kaç kişi senin hep oğlun olck dediler şuan da çevirme de diyor senin hep oğlun olur die moralim bozuluyor 

48 Cevaplar

0 oy
(49,831 puan) tarafından
Millet ultrason cihazi gibi analiz ediyo 
(743 puan) tarafından
Yaa Evt
-Reklam-
0 oy
(2,897 puan) tarafından
:)) banada hep oğlun olcak diyorlar ama neye dayanarak :)))
0 oy
tarafından
Allah mi onlar tovbe haşa 5 dk sonra basimiza ne gelcek kimse bilemez benimde 1 oglum var kizim olsun cokkkkkk istiyom ama hayirljsi olsun belki yine.oglum olur olsun saglikli hayirli uzun omru olsun yeter kizim olmasa olmasjn hic onemli degil.bosver sen 
(743 puan) tarafından
Aynen CANM Rabbim gönlüne göre versn
0 oy
(4,097 puan) tarafından
Ya neden insanlar boş konuşyo yda neden insanlar ı bu kdar ciddiye alıyoruz benm Bi kızım var herks ikncyi hemn yap erkk olck bnun arkası erkk dyolr nerden bliyolr ki bna saçma gelyo Bn insnlr göre hareket edemem çock büyük sorumluluk tamm kabl iksi bir büyüse güzl olr ama ekonomi bu durumdayken tek çocuğa zor bakuyrz ki ev kendimizin olmasına rağmen diyeceğim o ki aldırma he he de geç
(743 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
(416 puan) tarafından
Çok saçma  ya ben erkek çocuğunu kendimin olunca çok sevdim banada hep dediler kızı seviyorsun ya  senin kızın olmaz bide bizde dayımın 2 teyzemin 3er oğlu var annemin akrabalarında bı çoğunun 3er oğlu bizde genetik kızımız olmuyo dediler  benimde 2 oğlum vardı hamile kalınca teyzeleri ne çektin buda oğlan dediler pazartesi sezeryanim var ve Allah nasip ederse kızım olacak Rabbimden iy kimse bilmez 
(743 puan) tarafından
Sağlıcakla kucagına alırsn inş canm bz de 4 kız kardeşz babam tarfıda anne tarafda hepsinin oğlu var ama 2 sülalede tek 4 kızı olan biziz mesela
(416 puan) tarafından
Ya herşey nasip canim Mevla ne nasip ederse o bizim ki boşuna konuşmak dua ederiz dua ederken hayırlısını isteriz gerisi rabbimin takdiri
0 oy
(3,166 puan) tarafından
Sana ne diyelim canım şimdi. Gönlünce olsun inşallah 
(743 puan) tarafından
Amn inşallah canm
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Ne alakası var bu cahil insanlar ne zaman şu at gözlüklerini çıkaracak acaba 

Cinsiyet erkekle alakalı Bi şey 

Benim 3 tane oğlum var ve Bi umut belki 4.kiz olur diye avutuyorum kendimi sende hemen inanmışsın  
(743 puan) tarafından
Yok bn inanmadım umudum var çok şükür
0 oy
(204 puan) tarafından
Ya bende hamileligimi ogrenince daha cocugumun cinsiyeti bile belli degilde herkes erkek dedi ama herkes hic bi taneside kiz demedi ve gercekten oglum oldu ama daha ikincisine bisi demiyolar bakalm ikincide planda yok daha ama Rabbik hayirlisini versin sen ne takiyorsun onlari onlar anca konusurlar Rabbim ne derse o olur uzulme 
(743 puan) tarafından
Tabi öyle canm işte cahil insanlar ben hamileyken bana dondurma yeme çocuk üşür limon yeme erir diyorlardı çok saçma bunlar
0 oy
tarafından
Bana da sende oğlan anasi tipi var diyolar arkadaşlarım ahsjkdifkfk diyorum ben kiz çocuğu doğrucam ikincisini diyip dalga geçiyorum içten üzülüyorum biraz ama işte ajsjdkkdkf

Oğlum söyle baktığında kıza da benziyor hatta geçen birisi ikincisi kesin kiz oğlun kıza benziyor dedi.ajsjkdkdkfk amin amin inşallah abla dediim
(743 puan) tarafından
Ahahah öyleyse bnm de kızın olur oğlum doğdugunda kız füzlei derlerdi
tarafından
Olur olur kuzum zaten erkeğin spremine ne öyle bireye duydum ona göre erkek kiz olurmuş. Aklıma bian kayınpederin geldi canı cikasica
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bende kendim icin erkek annesi olamam diyordum 2. Cocugum erkek olacak insallah bide korkum vardi ilgiden cok;)) ogrenince astim onu
(743 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı ömür nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Bu insanlar neden böyle. Benimde iki kızım var . Bebek arabasında oluyo küçük olan. Erkekmi diye soruyorlar yok kız diyorum olsun boşver üzülme diyen bile var. Ben iki kızım olsun diye allaha dua ediyodum hep. Allsh bana anne olmayı nasip etmiş çok şükür kız erkek ne fark eder. 
0 oy
(59 puan) tarafından
bnm de 1 oglum var kaynanam 3 tane oglun oluyodu ruyamda dıyo ben kız ısterken bosver takma Allahın verdıgı bırsey 
0 oy
(1,510 puan) tarafından
Benimde 3 oğlum var banada diyolar olmaz fln diye aşırı düşkünüm ben kız cocuklarina balakalim son hakkım var rabbim onda nasip ederse inşallah
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Aynısını  bi arkadaşım  bana  öyle  söyledi senin kızın olmaz dedi kızıma hamileyken  rüyamda gördüm  birkaç gün  sonrada hamile  olduğumu  gördüm  herkese kızım  olacak hissediyorum  dedim  eşim  bile  inanmıyordu yine  oğlumuz  olacak  diye  düşünüyordu  bi arkadaşımla  bir ay arayla  hamileydik benim  haftam  öndeydi  o benim  kızım  olduğu 12. Haftada  belliydi  ama  doktorum  inatla  söylemedi  ileriki  haftalarda  söylerim  dedi  özele  gittim  herşeyi  belli  ortası  boş  ama  o doktorda 16 17 de net  belli  olur dedi  yani  inatla  iki  doktorda  söylemedi  neyse  hamile  olan arkadaşıma 11. Haftada %80 kız  demişti  doktoru ama  ben  onun  oğlu  olduğunu  gördüm  rüyamda  hep  hatta  ben  bimden  pembe  tarak  almıştı  bana  şey  demişti  sen  onu  benim  kızıma verirsin bende  senin  oğlun olursa  ona  hediye  alırım dedi bnde birsey  demedim belli  olsun  ona  göre  veririm  dedim derken  benim 17. Haftada  Özelde kız  olacağı  belli  oldu  arkadaşımında 16. Haftada  oğlan  olacağı  belli  oldu  arkadaşım  bana kız diye diye sonunda  kız  oldu  dedi  evet  kızım olsun istedim ama  hep  hayırlısı hakkımızda  neyse  o dedim  annenin hissettiği çıkıyor  eşim  bile  herkes  erkek olacak  diye  düşündüğü için  o da  öyle düşünüyordu duyunca  inanamadı çok  sevindi o yüzden  kimsenin  dediğine  bakma hayırlısı sağlıklısi  olsun de geç ;)

(743 puan) tarafından
Ay çok değişik bir şey yaşamışsn sağlıcakla kucagına alırsn inş canm
(2,055 puan) tarafından
Aldım  canım ikimizde  doğurduk haftaya 17 aylık olacak kızım arkadaşımında 16 aylık oğlu  olacak 40 gün arayla doğurdum bunu diyen arkadaşımla benim  genelde  içime  doğuyor  kız dediğim arkadaşlarımın kız oğlan dediklerimin oğlu  oldu:))
0 oy
(5,296 puan) tarafından
Çünkü onlar cahil cuhala takımı canim bosver sen dua et Allaha
(743 puan) tarafından
Öyle yapıyrm canm tekrar oğlum olursa napym Allaha isyan mı edeyim bir bildiği var ki bu şekilde nasip etti
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Hayatımda duyduğum en saçma şey
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Kız amannn dert ettiğin şeye bak 
0 oy
tarafından
Bu bilgi onlara gökten mi inmiş yer dibinden mi gelmiş. Hangi ilahi güç ile bu kanıya varmışlar. Kaynakları neymiş. Rabbimin sözünün üzerine söz olmaz ! Hele kaldı ki iki mahalle karısının dediği hiç olmaz 
0 oy
(465 puan) tarafından
Yani onlar mal da tamam sende mi oylesin ne diye kulak asiyonuz alla alla kafanizi bi kaldirin etrafa bakin nelere neler oluyo. Tovbeeeestafurlah
(465 puan) tarafından
Puahahaha bence cevrendeki kizin olmiycal diyenlere de sen onu :)
(743 puan) tarafından
Onlar bana hakaret etmiyor farkındamsn saygısız
(465 puan) tarafından
Ama sen onlara ediyosum phshshsjdkdkkdkdkd saygisiz karı
(743 puan) tarafından
Karı ne ya hangi çagdasın sen dav devri felan mı
(465 puan) tarafından
hele get kızim su 3 gunluk dunyada kalbini kirmak istemiyorum hadi
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Niye ki onlar geleceği mi görüyorlarmis ki kafadan atıyorlar onu sadece allah bilir kimseyi takma buna canını sıkman bile yanlış 
(743 puan) tarafından
Kız sıkmıyrm sinr oluyrm sanki ben kız istyrm ya bilerek der gibiler mesela oğluma da aşığım o derece düşkünm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 232 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
0 oy
3 cevap 125 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
26 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (534 puan) tarafından soruldu

397,105 soru

11,877,173 cevap

35,993 kullanıcı

...