0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından

image

imagehangisi dah iyi kizlar kokusu ne dışı hangisini alsam ki 4 yaşındaki kziima alcam saçları çok seyrek ve hemen karışıyor

15 Cevaplar

+1 oy
(2,555 puan) tarafından
Butun markalarin sac spreyleri birbirinden zararli en iyisi bile zararli sacin ph dengesini bozuyor ve asiri zararli yaglar iceriyor argan yagi al hafif eline sur sonra saca uygulayip tara ama cok az miktarda
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim yeğenlerim bunlardan kullandı hep kepek yaptı bitirene kadar ablamın canı çıktı hepsini çöpe attı 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dalininkini al bence ben öğrencilerime hep onu kullanırdım çok güzel 
0 oy
(119,355 puan) tarafından
bunu degilde mustelaninkini al
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Frozenden almıştım beğenmedim kepek oldu bide saçlarını döktü kızımın saçları kıvırcık zor oluyor taranması bence arayıştayim

0 oy
(515 puan) tarafından
Bende ikisindende kullandım canım ilk kızımda saçları ince telli çok karisirdi ama sevmedim ya yağlı gibi yapıyordu.
0 oy
tarafından
Ben uni baby badem yağlı sprey kullanıyorum kızıma kokusu muhteşem ondan al
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bunlardan hiç kullanmadım ama kendim bişeyler yapıyorum tarama öncesi. Kızım kıvırcık saçlı, sprey şişesinin içine sadece su koyuyorum birde elimle saçına ovarak  nemlendirici krem sürüyorum suyu da sıkınca kolayca taranıyor. Güzel de kokuyor. Yıkama öncesi bebek yağı sürüyorum bazen. Yumuşacık oluyor. 
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Zeytinyağlı sulu bi karısım yapılabılır belki ama sac spreyi kullanmayın derim 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Avon sanırım sakın alma kizlarimin saçlarını rezil etti.....
0 oy
tarafından

image

bunu kullanıyorum çok memnunum hep kızıma hem kendime 
0 oy
(848 puan) tarafından
papatya suyu al kızına O daha sağlıklı hem yağlandırmaz kepek yapmaz. içine birazda badem yağı damlatın tamam
0 oy
(16,015 puan) tarafından
Kiz kardesime naturals yazan spreyi kullanmıştı güzeldi saci da yumuşacık yapardi kokusu bile hala burnumda
0 oy
tarafından
Uni beybi çok güzel açıyor kokusu güzel bazı çocuklarda kaşinti yapıyor ama bizde yapmadı
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Biz kızımla ortak saç kremi kullanıyoruz gliss inki

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 477 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,941 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
13 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
7 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu

380,326 soru

11,387,524 cevap

34,890 kullanıcı

...