0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 aylık hamileyim sütüm kesildi. Kızım boş boş çekiyor ayırmak istiyorum dün azıcık süt içirdim inek sütü sabaha kafa r gazlandı uyumadı. Nasıl kesmeliyim gece yedirmek miyim yedirmemeli miyim? Süt içmiyor yatmadan önce çorba içiriyorum gecede su veriyorum kalkıp çok ağlıyor meme diye Anneliğin en zor anları bunlar galiba =( 14 aylık

5 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hiçbir fikrim yok canm valla benmki 6 aylıkken bıraktı emmreyi okadar uğraştım ağzına dahi almadi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay bir an 2 aaylik bebrgr corbami içirdn dicektim
tarafından
Yok canım =) 14 aylık
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bende kızım 1 yaşındayken  hamile kaldım ve şu şekilde ilerledim ilk önce gece beslenmesini kestim bir gece emzirip uyuttum ondan sonra uyansa da tekrar emzirmedim odanın isigini hic açmadan konuşmadan yanımıza aldık önceleri biraz ağladı sakinlesmesini bekledik arada pışpışladık birkaç dakika sonra sakinlesirdi her uyandığında bu şekilde yaptık ve bir haftada tamamen unutmuştu sadece bir defa aşırı ağladı oda kırılma noktası oldu sonrasında gündüzü de azaltarak kestim zaten gece boyunca emmedigi için gündüz daha güzel yemek yiyordu bu arada benim kızımda süt alerjisi de vardı süt iciremiyordum normal yemek yiyordu sormak istediğin birşey olursa yardımcı olabilirim 
tarafından
İlk bebeğim valla kıyamıyorum da süt içmiyor mama yemiyor bende şaştım kaldım dün uyku sersemi yarım çay bardağı kafa r süt içirdim ilk defa oda gaz yaptı içirdiğime pişman oldum sonra acıktı çok ağladı dayanamadım yine meme verdim annemgile geldim daha çabuk alışsın diye gündüzleri yine yemekle idare ediyorum ama gece çok ağlıyor kayınvalidem kızım gece bişey verme sabaha kadar uyumaya alışır diyor nasıl olacak bilmiyorum
(2,039 puan) tarafından
Zor kuzum gerçekten ama bana güven 2-3 gece dişini sık ağladığında yanına al oda karanlık olsun hiç konuşma ki uykusu dağılmasın dokun sarıl pışpışla birkaç dakika sonra uyuyacak her uyandığında böyle yap ben 2 kızımı da böyle alıştırdım
0 oy
(9,043 puan) tarafından
15 aylıkken aynı sebepten dolayı kestim önce gece emzirmeyi kestim sonra günde 2ye düşürdüm sonra kestim. Bir süre zorluyo 1 2 hafta sık dişini. Meme istediği zaman eline sevdiği bişey ver elma muz bisküvi çikolata çubuk kraker falan 
0 oy
(699 puan) tarafından
Benimde 18 aylık aynı durumdayım ben önce emmeden uyutmayi öğrettim yer hamağında sonra gündüzü azaltarak kestim şuan gece emiyor sadece Onuda 1 aya az az bırakmayı düşünüyorum acaba tersmi ilerledim 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 926 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 197 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bir.anne (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 408 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

382,119 soru

11,440,827 cevap

35,011 kullanıcı

...