0 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba kizlar, ben en son 1 ağustosta  iliski yasadim ve 5 ağustosta regl olmam gerekiyordu cok stres yaptığım icin 15 ağustosta regl oldum iki günü yogun ped dolduracak sekilde sonraki günler lekelenme şeklinde ve ağrılı geçti daha sonra 14 eylülde regl olmam gerekiyordu 10 eylülde evde erken gebelik testi yaptım negatif sonuç cikti ve 16 eylülde 3 gun gecikmem oldugu icin ve gec dollenme olabilir mi sorusuna cevap bulabilmek icin iliskiden tam olarak 45 gun sonra kanda gebelik testi yaptirdim o da negatif cikti iki gun adet söktürücü kullanarak bitki cayi içerek iki gun gecikmeli 17 eylülde adet oldum, yani ilişkiden 45 gun sonraki kan testi kesin sonuc mudur gec döllenme olmuş ise 45 gun sonraki kan testinde cikar miydi ? Ve suan gribim sık sık küçük tuvalete gitme hissi oluyor gebelik mi yoksa hastalıktan mi bilemedim aydinlatirsaniz sevinirim  1 ağustosta disinda bir iliskim olmadi beni aydinlatirsaniz cok memnun kalirim

4 Cevaplar

0 oy
(13,610 puan) tarafından
En iy kanda çıkar cnm.  
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile degilsin . Kesin olarak soyleyebilirim 
0 oy
tarafından
1 agustostan sonra iki kez adet olmussun. Hicbir gebelik belirtisi de yok . Olsa 8 9 haftalik olmasi lazim yoktur. 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Yok ya ilişki olnadan nasil hamile olabilirsi 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,384 göst.
0 oy
3 cevap 359 göst.
0 oy
3 cevap 1,657 göst.

377,811 soru

11,308,062 cevap