+1 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar buzdolabının camlarını çıkardım fosur fosur yıkadım kuruladim falan hepsini taktim son 1 tane kalmıştı elimden kaydi ve tuzla buz oldu acaba aynı camdan bulabilirmiyim :ermm:

image

15 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ayyy Allah korusun Iyiki sana bisi olmadı canim ya
tarafından
Aynen kuzum bana bisey olmadı ama tamda sebzelik üstündeki cam önemli yani bulmam lazım aynısından
(22,070 puan) tarafından
Servisini ara canim onlardan alirsin ücretli ancak
tarafından
Aksam eşim gelince arar ben sevmiyorum hiç müşteri hizmetleri ile telefonda konuşmayi
-Reklam-
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Gecmıs olsun cnm dıkkat et cok kotu olmus :(
tarafından
Sorma ya allahtan ayağımda ev botu vardı üstümde uzun biseyler vardı bana sıçramadi ama çok korktum valla bi anda güm yapınca
0 oy
(95 puan) tarafından
Benim kayinvalidemin aynısı başına geldi servisten aldılar 1ay sonra falan geldi ama çok bahali 400 TL falan di bide cam bildiğin yani git camcida kestir öle cam daha ucuza gelir
tarafından
Benimde aklıma o geldi servisten bulabilirmiyiz falan diye eşime kalsa sanki çok önemli bir parçasına zarar verdim bana diyor buzdolabı masrafı çıkardın dedim yakmadım ya cihazı bulunur bisey abartma
(95 puan) tarafından
Yani herkesin başına gelebilir servise sor hangi marka bilmiyorum bizimki arcelikti çok bahali derlerse elinde olan camla git bir camciya kestir derim
tarafından
Oyle yapcam canim bakalım bi ne kadar dicekler
0 oy
(119,075 puan) tarafından
kiz sana bisi olmadi dimi cami bulmasanda olur raf aralarini genislet aayy gecmis olsun
tarafından
Bana bisey olmadı canim çok şükür sebzelik üstündeki cam bu hani içindeki havayı içinde tutmaya falan yarıyor ya o cam almam lazım yani
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ayyyy dikkat et batmasın eline faln
tarafından
Balkon süpürgesi ile topladım sonra süpürge tutcam elimi sürmem kiz
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Aman canım eline ayağına dikkat et o gelir yerine
tarafından
Sagol kuzum bi anlık dalgınlık
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım dolabın yeni modelse servisi ara sor pahalı olabilir ama yapacak bişi yok
tarafından
Aynen öyle pahali ise camcidan cam kestiririm artık;)
0 oy
tarafından
Geçmiş.olsun canım bende bir tanesi fazla diye buzdolabının üstüme koymuştum üstüme düştü 
tarafından
Ayyy geçmiş olsun kuzum sanada
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbım beterinden korusun inşallah 
tarafından
Amin canım sagolasin
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Bende de aynısı oldu yıkıyordum elimde patladı hiç bi yere de vurmamıştım oysaki ama servisi aradım yeni getirip taktılar 
tarafından
Ücretli mi degistirmislerdi yoksa ücretsiz mi garantisi devam ediyor hala cihazın
(1,296 puan) tarafından
Garantisi vardı benimde 80 TL gibi biseydi sanırım
tarafından
Ayyy Bilmiyorum valla burdan bi arkadaş 400 tl dedi gözüm korktu şu kış günü
(1,296 puan) tarafından
Yok valla bizimki öyleydi 1 sene falan oldu Arçelik markası da o kadar yoktur yani
tarafından
Anladim canim tesekkur ederim
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Satiliyor canim bende yikarke elimde patladi 200 tl civari
tarafından
200 tl mi uygunmuş ama sen ne zaman almıştın
(2,016 puan) tarafından
Daha almadim 1 hafta once yeni oldu benimde internetten baktim bizim dolaba uygun olani 160 kusur filan yaziyordu ama guvenemem servisten isticem ben en az 200 filan tutar servis olunca
tarafından
Anladim canim
0 oy
tarafından
Ayy gözü olanın gozu çıksın nazar hep gerçekten hele bu şekil olsa canım tuzla buz olmuş  ins bulursun canım 
tarafından
Ahahhaha valla çıksın kuzum kimin gözü varsa
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ya servisi ara
tarafından
Aradimda ücret bilgisi vermediler
0 oy
tarafından
İkinci elcilere bak sansn varsa aynı marka bulursn belki trend yola baksana ordada vardr belki en kötü kendi yerinden alirsn 
tarafından
Kendi yerini aradım hiç fiyat bilgisi vermedi tam bi saçmalık bakalım ınternetten bulmam lazım artık
tarafından
1000 lira degildr ya canm getrrseydn
tarafından
Tabi orası öyle ama bi arkadaş 400 tl dedi burdan öyle biseyide fiyatını bilmeden sipariş veremem
tarafından
400 lira uygun canm en ucuz dolap 7-8 Zatn cam kestrrm demsnz o camlr olmz ki
tarafından
Bilmiyorum canim bakalim bi kac gün geçsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 579 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
20 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...