0 oy
141 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Sarip buzluğa aticam da yavaş yavaş gebeyim hem küçük çocuk var bugün haşladim iki üç gün durur mu 

7 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Bi bilgim yok canım Google den araştır istersen
tarafından
Baktım cnm dondurucu söylüyor da alti bisey yazmiyor
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
3 4 ay kalabilir canim tuzlu olduğu için 
tarafından
Tuzlu değil kız Taze aldım hasladim başka bisey yapmadim sarıp buzluğa atayim dedim ama bi günde bitiremem
(4,661 puan) tarafından
Canım yapacağın kadar yap kala mi buzluğa at o halde
0 oy
(895 puan) tarafından
Durur canim bisey olmaz da.oldu ki saramadin riske atma.buzluga at icini hazirlamadn cikar suya koy hemen cozulur zaten
tarafından
Tamam canim dedim iki gün dayanirsa kuflenme falan olmazsa iki güne biter inşallah diye düşündüm çünkü haşlayıp üst üste koydum bisey olmaz insallah
0 oy
(835 puan) tarafından
Durrur birşey olmaz
tarafından
Tamam canim
0 oy
tarafından
4 5 gün durüyor 
tarafından
Tamam canim
0 oy
(2,321 puan) tarafından
İki güne az az pişir yap koy 
tarafından
Hasladim zaten canim böyle altta bisey olurmu diye sordum iki güne sarıp buzluğa atmayi düşünüyorum
(2,321 puan) tarafından
İki günü geçirme
0 oy
(924 puan) tarafından
Durur canım 10 kiloyu dort günde sardık eşimle alt dolapta saracagimiznkadar poşetlere pay ettim alip alıp sardık hiç bişey olmadi
(7,939 puan) tarafından
Nasıl yani sardım derken içini mi koydun yani pirincini koyup sarıp bozluga mı atınız mrl ettim biz hiç öyle yapmıyoruz bana garip geldi:)
tarafından
Evet öyle yapcam şimdi sadece hasladim sarıp sarıp aticam nasipse imkanin varsa yap çok rahatlik:D
(7,939 puan) tarafından
Yok ya ben sevmem öyle taze  olmalı içi yaprak değilde içi.. bşz yaprakları bidonlara kpyarız tuzlu suyla kışın yiyeceğimiz kdr sarıp yeriz
tarafından
Kız sen 10 kiloyu sarıp naptin
(924 puan) tarafından
Buzluğa koydum canım 6 kiloda daha sarıp anneme verdim oda koydum diye 10 kilodan.18 poşet çıkıyor ama bir sene rahat çıkartıp pişiriyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 495 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
9 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
16 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
10 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...