0 oy
607 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Benden rica etti bu gün trendyol flan kullanmıyor.. neyse termal.tayr istedi bende sipariş vermem icin kilonu bilmem lazm dedim beden icin oda tamam dedi 66 kg dedi ben sok oldum en son 71 flandi Allahim ya bende 1 haftadır dukan nirasi yapıorum kendimi yirtiyorum 68 kg dan dusmek icn kadin yiyor içiyor  kısmıyor 66 kg cidden sinirlerim bozuldu o kadar emek veriyorum derdim kiskanclik değil ama emeklerime yazik degil. Mi millette direnc kilosu yok hemen veriyorlar nerdeyse 1 aydir takili kaldm ya valla kim dediyse dukan birasi ise yarıyor inanmıyorum 5 gündür yapıyorum tartı yalan mi söylüyor ya bi anda 70 çıktım off yorumlarda da herkes yok dukanla su kadar verdik flan diyordu anlamdm bnami işlemiyor bu detoks uzun oldu kusuruma bakmayn 

17 Cevaplar

0 oy
(4,943 puan) tarafından
Tatlım bünye meselesi bnde 17gun mesela oruç tutuyorum kazalarını tutuyorum ekmek yemiyorum sadece iftar yapym oda iki loa ama zayiflamamiisim ;())) bnde sinir oldum amanartik takmıyorum ne yapayım daha 
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Verirsin cnm ya 5 gün olmuş daha 
0 oy
tarafından
Bende takıldım kaldım dur veririz inşallah
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Yanlış besleniyorsundur. 
0 oy
tarafından
Benim eltilerde bana diyo ne varsa su zayiflikta 
(14,428 puan) tarafından
Puhhahahahha sen dal gibisin anam,onlar tombişse ahahahahahaha kaç eltin var kanka eminimki senle baş edemiyolardır
tarafından
3eltim var asko 4eltiyiz :)
(14,428 puan) tarafından
Hııom elti candır,,,
tarafından
Severim 3unude ya iyi anlasiriz :)
0 oy
(850 puan) tarafından
O kiloları bir anda almadınız ve bir anda vermek istemeniz vücudunuza haksızlık..yiyecek kontrolüyle birlikte egzersiz, yürüyüş yapabilirsiniz..
0 oy
tarafından
bünye meselesi o canım bende aşırı yemek yerim ama almam kilo 
0 oy
tarafından
Kız en iyi zayflama ilacı gece yatmadan önce yoğurt yemek pul biberli limonlu eğer biber yiyemiyosan tarcn köy bak nasıl gidyo kilon
tarafından
Pul biberli de kız çok yryor dene bk ewet
(886 puan) tarafından
Ama pulbiber dokunuyor bna midem hassas benim
tarafından
Ozamn tarcn kulln
(886 puan) tarafından
Cidden tarcinli yoğurtda ise yarar mi
tarafından
Ewet  gece yetmadn once
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Demek ki onun metabolizması hızlı çalışıyor. Benimde hızlı o kadar yiyorum kilo alamıyorum. Aldıklarımda hemen gidiyor. Metabolizmanı hızlandıracak şeyler yiyebilirsin.
0 oy
tarafından
Dükkan birasini börekle icmycn :)) dikkat et yemne herkzn kilosu kende cekmmzlik yapma
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Metabolizma meselesi galiba sade kahve iç sabahları iyi çalışır 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Dukan birasıyla 1 haftada 2 buçuk kilo verdim ama sadece onunla değil spor ve diyetle destekledim 
(886 puan) tarafından
Bende 4 gündür yapıyorm
0 oy
(616 puan) tarafından
Ay güldürdün beni yaa inşallah sen de verirsin sıkıntı yapma zamanla olur ben şu an 85 im 5 ay oldu doğum yapalı emziriyorum diye ne bulsam yiyorum ek gıdaya geçelim bende diyete başlarım
0 oy
tarafından

51 kiloyla 6 aylık hamile olan ben neyse ben susayım en iyisi :ninja:

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız sitemin kime sabırlı ol verirsin inşallah ☺️
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Kız benim eltide naapsa veremiyor iri yapılı biraz bana göre ben istediğimde veriyorum hemen.dukan birası da hiç iyi değil ben bir hafta yaptım midemi alt üst etti.sadecw onunla kilo veremezsin ben hızlı veren biri olmama rağmen bir hafta denedim fos bir işe yaramıyor yapman gereken metabolizma ni hizlandirman
(886 puan) tarafından
Hadi ya bir işe yaramadı mi pekii

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 322 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 164 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde Birgundoguracam (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...