0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (2,016 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ssvd dusunenler sohbet edelim ben 36 haftadayim beklemedeyim ;)

Kizim 7 yasinda sezeryandan sonra normal dogum yapmak icin 3 4 sene gecmesi gerekiyor.. Benim ilk dogum doktorum benim herseyimi biliyor 2. Defa gebelik icin gidince normal olur mu dedim son aylarda belli olur demisti. Haftaya alttan muayene edecek bakalim normal olur mu diye bende cok heyecanliyim bekliyorum. Guvendiginiz doktorla bu yolu yurumeniz cok onemli. Ilk sezeryan bebek kanala girmedigi icin olmustu 41 haftada suyum geldi o zamana kadar hic sanci cekmedim ve suni verdiler o sanciylada bebek kanala girmedi ve sezeryan oldum genel anesteziyle cok zor bir gundu ve yorucuydu.. Simdi normal olsun diye cook dua ediyorum hayirlisiyla hurma yiyorum plates topuyla hareketler yapiyorum bebegim 26 dan beri bas asagi duruyor birazda iri bebek bakalim nasil olacak.. 

Ssvd yapanlar bizle tecrubelerini paylassa ne guzel olur.. Ssvd adaylari neler yapiyorsunuz normla olsun diye

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ssvd ne:))))))
tarafından
Bekliyorum bende :D
(1,186 puan) tarafından
Sezaryan sonrası normal doğum:)
(2,016 puan) tarafından
Sezeryan sonrasi normal dogum
tarafından
Aahaha sagolun kzlar peki aradan ne kdr gecnesi lzm norml dgm yapmak icin
(2,016 puan) tarafından
En az 3 4 yil gecmesi lazim
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Canım ilk bebegin  kaç aylıkken hamile kaldın bende ilki sezeryan ikincisini normal dogum istiyorum oglum 15 aylık simdi
(2,016 puan) tarafından
Benim kizim 7 yasinda simdi normap olmasi ic8n en az 3 4 sene olmasi lazim
0 oy
(1 puan) tarafından
Ben Ssvd yapalı 2 yıl olucak iyi ki dediğim bir dogumdu burada dizinde bilginiz ve bilinçli olmanız çok önemli ve sonrası doktor tabiki 
(2,016 puan) tarafından
Ay cook ozeniyorum insallah bana da nasip olur bende baya arastirdim doktorum tevrubeli bir doktor hastanem tam tesekkullu  sectim zaten bakalim nasipte varsa sen biseyler yaptinmi kacinci haftada dogurdun
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ssvd yapanlar insallah bubpostu görüp cevap verirler
(1,381 puan) tarafından
Yapabilirsin canım ben 4 yıl ara ile yaptım . Evet o risk var dikişlerin patlaması felan ama çok şükür benim öyle bir sorunum olmadı. Rabbim sana da nasip etsin . Teşekkür ederim ❤️
(2,016 puan) tarafından
Insallah yapariz doktorunuz takipte olursa oyle bir sikinti olmaz insallah
(9,589 puan) tarafından
İnşallah canlar sana da hayırlı doğumlar kuzum ❤️
(679 puan) tarafından
Ssvd yaptınız mı kekik
(1,381 puan) tarafından
Prenses . sezeryan doğum yapmış  arkadaş post paylaşmış o Zaman

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 175 göst.
0 oy