0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (661 puan) tarafından
Grip olmuştum onada bulaştı herhalde ilk gün üşüme oldu bende ondada var saniurm ateş yok dolven verdim zaten ama hafif titredi ekini yuxunu yıkadım ateşi ölçtüm bilincide gayet açık napsam üstüne yorgan örtüşem ateşi çıkar mı yardım edin valla eşimde yok korktum bı kere daha titreme olmuştu enfeksiyon varfi ama bu sefer hemen geçti 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hastaneye goturmelisin canim
(661 puan) tarafından
Götürdüm sağlık ocagi biseyi yok dedi acile götürürüm ama damar yolu bulunmuyo mahfediyolar cocgumi
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Sabah sağlık ocağına götürdüm ilaç verdi bişey yok grip dedi onu yazmayı unutmusum
0 oy
tarafından
Ay bilmiyom ya doktora görürsen cnm
(661 puan) tarafından
Valla eşim evde değil çağırırım ama ısındı uyudu kucağımda simdi
tarafından
Canım ateşini sürekli kontrol et çocuğun başına gelmeid bilmiyom o yuzdn
(661 puan) tarafından
Bizim geldi doktor panik yapmamızı söyledi bişey olmaz üsüyo ateşi cikicagi için dedi bilmiyorum ya ateş cikrsa hemen götürürüm
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ortme ustunu ic atesi var demekki takip et 
(661 puan) tarafından
Ama öyle bı titremee değil üşüme gibi
(1,921 puan) tarafından
Benimkiler ateslenecek zaman oyle titrerler bjde gozelri sulanir sanki aglyacak gibi ustunu ince bisey ort takip et ateslenmezse sorun yok
(661 puan) tarafından
Doktorda öyle söylemişti
(1,921 puan) tarafından
Gecmis olsun
(661 puan) tarafından
Sağolun ama sabahtan beri gözleri yasariyodu size gıdım ki valla gidin derseniz eşimi ariycam
0 oy
tarafından
Ağızdan ölçüm yapsaydin. Bazen beden ile ağız farklı çıkıyor. Titreme varsa üstünü örtme.
(661 puan) tarafından
Evet gayet kendinde sadece çok uykusu var meme istiyo
(661 puan) tarafından
Ya çok sağol ağızdan çıkardı dimi iç ateşi olsaydı geçen bende öyle oldum ya ondanda doktora gitmek istemiyorum aynı böyle usuyodum
(661 puan) tarafından
Ağızdan şimdi 38 .7 çıktı ya varmı ates
tarafından
Memeyi bırakır bırakmaz mi ölçtün
(661 puan) tarafından
Evet ama normal ısıda yüksekti hastaneye gittik idrar testi istedi yapmadı ateş yok şuan çok şükür yarın izlese vericem idrarını hastene dolu dolu koronada var eve geldik mecburen
0 oy
tarafından
Bebek ne kadar bebeklerde titreme yok canım hele ateşten titremezleemia bak ben daha az önce okudum açlık dan şekeri falan dusersw titrermis
(661 puan) tarafından
Hemen götürüyorum sağol
tarafından
Hemen üzerini aç kıyafetleri çıkar bir temiz tülbent al ılık suyu islamkoy eklem yerlerine calpol ver  ver acil doktoea götür
tarafından
Hadi canım.lutfen acele et postta aç nolur merak ediyorum
(661 puan) tarafından
üsüyo gibiydi üstünü ortunce ateşi çıktı hemen hasteneye gittik idrar enfeksiyon olabilir dedi idrarını yapmadı tekrar Ece geldik üstü şuan ince ve ateş yok yarın özele goturucem şehir hastanesi tıklım tıklım kovitte var iyidi eve geldik ateş düştü zaten çok şükür ama bence kesin idrar enfeksiyon var çünkü elini hep altını değiştirince orasına atiyo ve kaka sayısı az geçen seferde böyle olmuştu günde bir 2 kez yapiyodu sonra böyle oldu enfeksiyon çıktı boşuna gitmiş olduk keşke korkmadan bı duş aldır saydım titreyince korktum malesef
(661 puan) tarafından
Düşündüğünüz için çok sağolun yarın testi yapınca yine yazarim doktor bide şey dedi ağızdan ateş olcukmez dedi ama zaten vücut ısısı da yükselmişti yani
0 oy
(5,399 puan) tarafından
Vala geçen ben grip oldum kızıma bulaştı ama sabah uyandgmda kızım aşırı titryordu ama ateşi vardı bnyo falan yaptrdım kan aldılar burudnan sürüntü aldılar temz çıktı da antıbıyotık verdi geçti snra cnm damar yolu bulamıyorlar maf olduk hastanedek. Çok ateşi vardı ama bide kusmuş tu ateşi ni takıp et cnm üstünü örtme eyer ateşi varsa
(661 puan) tarafından
Aynısı yani valla hasteneye boşuna gittik idrar tahlili verdi ama kızım yapmadı malesef yarın tekrar gidicez
(5,399 puan) tarafından
Evet bnm kızımda idrar vermedi kaç saat takılı kldı kan sonucu temız çıktı artık eve gttik kızım iiyi olunca idrar için bdaha gtmedik özele gtık devlet çok uğraştyro yıne sağlık olsun ama 600 tl gttı ne elimzde kaldı ne avucumızda
(661 puan) tarafından
Öyle valla zor çocuk bakmak çok zor şuan hicbiseyi yok bilmiyorum ki götürmekte de yana değilim napsam bilemedim
(5,399 puan) tarafından
İylştı se gotırme valla bız talili ypmadık hepsine ayrı ayrı para istyor sen grıpsen senden bulşmştr bnde geçen çok hstydm bulştı oylr
(661 puan) tarafından
Bencede bide bende gece kötü oluyodum bak şuan hicbiseyi yok sadece tek korkum enfeksiyon o yoksa zaten gecicek

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 358 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 222 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aysimanin-annesi (661 puan) tarafından soruldu

381,493 soru

11,421,684 cevap

34,977 kullanıcı

...