0 oy
134 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar ek gıda sürecinde neler verdiniz tarif falan veren sayfalar var mı bildiğiniz instagramdan falan ilk bebeğim benim ne vereceğim nasıl yapayım bilemiyorum bazen 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
 canım 3 gün kuralına uymadim hiç ona özel yemekler çorbalar ekmekler bisküvi muhallebi ne ararsan yaptim yemedi hiç birini bizim yemeklerden yedi bu süreçte sadece patlican dokundu o da iki yaş altına uygun değilmiş:D 
(564 puan) tarafından
Bu sefer bebeğime Allah izin verirse ben de öyle yapacağım ilk bebeğime o kadar ince davrandım ki yok üç gün kuralı yok blw sonuç kızım hiç yemek yemiyor valla bunda hiç düşünmeyecem yediklerimden verecem çok çektim
-Reklam-
0 oy
(1,309 puan) tarafından
İnstagram deryasenaktas efsana hüzel bebek tarifleri veriyor 
0 oy
(701 puan) tarafından
Havuç patates kabak küçük küçük doğrayıp soğan sarımsakla çorba yapıp bilendir geçir. Mümkünse tavuk et kemik ılık suyuyla yaparsan muhteşem olur. 

Havuç brokoli güzelce haşlayıp blendir geçir suyunu süzme sonra içine yumurta bir yemek kaşığı un bir su bardağı yoğurt ile terbiye yapıp çorbaya ilave edip pişir güzelce.

Yoğurt mayala 

Cam rende al elma püresi muz püresi yap 

Avokado verebilirsin 

Karnabahar çorbası haşlaması yapıp çatalla edebilirsin 

Bezelye havuç patates püresi  yapabilirsin 

Yumurta sarısı yedir sabahlari pekmez tereyağı kat ceviz fındık iyice rondodan geçir toz halinde karıştır formül mama içine bunları ekleyebilirsin yada Kasık mama içine 

Aklıma bunlar geldi 
0 oy
(119,007 puan) tarafından
hic kurai bisi yapmadim herseyi verdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
27 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ebru0 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
16 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Gunesselin9 (549 puan) tarafından soruldu

377,345 soru

11,292,584 cevap

34,711 kullanıcı

...