0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar ozel günlerde sevgililer gununde esiniz hediye alirmi her sene benim esim hic almaz ozel gunlerde bile aldigini görmedim bazen burda goruyorum yada sosyal medyada kocalari eslerine hediye almis ozel günlerde degil sadece normal günlerde bile aliyolar bende esime aksam dedim bu sevgililer gununde al bari bi hediye dedim bana dedigi ne hediyesi nankörsün sen sana daha igne ucu almam dedi sanki simdie kadar cok almis gibi

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
KEŞKE: 

Herkes sosyal medya da ki gibi mutlu olsa; Oranin mutluluğu story atınca ve neti kapatınca bitiyor 

Mesele hediye değil sevgisini belli etsin yeter bence günlerin bi önemi yok....

İyi geceler ❤
(8,552 puan) tarafından
+++ kesinlikle
(2,352 puan) tarafından
Ama insan ufakta olsa bisey bekliyo bence
tarafından
Elbet bekler ama eşlerimizi en iyi biz tanırız bugüne kdr almamış diyorsun bugün niye alsin ki seninkinin içinden gelmiyor yada kalıbı böyle yada söylemen gerekiyor, onuda yaparsan zaten bi hevesi kalmaz

Semra ⚘
-Reklam-
0 oy
(335 puan) tarafından
Ya biz sevgiliyken bir özel günümüzü kacirmazdi ama evlendk adamda hiç tık yok valla o kadar bana hediye al diyom yok diyo oda 

Ben evlilik yıl dönümünmzde doğum yaptm adam hiçbir şekilde kutlamadi bile bende dedim insan bir şeyler yapar bana dediği şey kızımı hediye verdm sana sanki o doğurmuş gibi 
(566 puan) tarafından
Anam ayni benim koca sjajajaj
Ona kalsa oda almaz işte küserim diye kendicapında bişeler aliyo  
En buyuk hediye oglumuz iste diyo te Allam sanki ben dogurmadim kendi dogurup kucama verdi :D
(335 puan) tarafından
Yeminle aynen öyle
0 oy
tarafından
Alır sagolsun bende alırım bız özel gunlerı sevıyoruz ama bu demek degıl sadece özel günlerde Hedıye alıyoruz normalde de ıhtıyac olan seylerı ya da begendıgımız seylerı söylemeden alırız ama hayatımda hıc kocam bana şunu aldı dıye paylaşmam ınstagram da falan 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
benimki almam falan der ama alir sorun bende ben almam
0 oy
tarafından

Eşim her özel günde ve normal günlerde hediye alır sürprizler yapar maddi durum açısından sıkışık bile olsak asla aksatmaz bende ona hediyeler sürprizler yaparım☺️ 

Peki sen ona alıyomusun hediye filan? 
Bunlar için içtenlik lazım adamın içinden gelmesi lazım sana neden nankör dediki bi nankörlük filanmı yaptın? Ki yapsanda bu bi bahane olamaz onun için.
0 oy
(331 puan) tarafından
Aman takılmayın sevgiler gününe normal zamanda parası olunca alıyorsa o yeter 

Bnm ki nin parası olursa alır olmasa alamadım der bnde ona hiç almam zaten çocuğuma alırım

Evlendik eveleneli borç ödüyoruz ev almak için o yüzden çok özel günler de bşey yapamıyoruz birbirimize demem bile doğum günün de şunu al evlilik yıldönümğnde sevgiler gününde al diye 
0 oy
tarafından

Benim esim hep alır özel günlerde ufak bişeyde olsa gönlümü hoş eder mesela çok istediğim tarif defteri vardı onu bu akşam bana aldı çok mutlu oldum. Ben ondan aham şaham bişey istemiyorum zaten değer veriyor seviyor yeter 

0 oy
tarafından
Sadece ozel gunlerde degil baska günlerdede icinden gelir alir bende ayni sekilde ama boyle özel günlerdede özel hissettiririz birbirimize güzel söz ve hediyelerle. Eşim alir Allah razi olsun iyiki var 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Öyle özel günleri hediyelerle yda fto çeknp sosyal medyada kutlayan Bi aile değilz sdce doğm günlerinde Bi pasta alır geçerz gerçkten bu lra önem verilmesi beni şaşrtyo ya bilmiyorum bna çk saçma geliyor yok sevgililr gnü yok kadnlr gnü yok bilmm ne gnü ne yani gerçekten o gün alınan Bi hediye mutlu edyo mu gerçekten anlamıyorum Bn belkide kutlamdığmz içndr bilmiyorum ama Bn değr vermiyorm o gnlre norml zamnlr da beni mutlu etmiyorsa sdce o gnde mutlu ediyorsa sevgi bunn neresinde hedyedn bahsetmiyorum bak yanlş anlama sevgiden saygıdan bahsediyorm
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Onun gibi bir eş bana en büyük hediye ♥️Canım herşeyimizi dört dörtlük alır ne istersem parası olmasa bile param yok almayalım demez yazın 15 günde bir 3 saatlik yola annemlere götürür getirir ben hiç söylemeden benım için önemli olan da bu biz iyi olalım hediye vs başkalarının olsun ♥️♥️
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Sevgililer gunu kadinlar gunu anneler gunu asla almaz sadece evlilik yip donumu ve dogum gununde alir. Iki yildirda bni kirarsa haksiz olursa hediye getirr barismak icin o kaaadar. Oda bana yetiyo
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Para yok para yok diyip duruyo maas kartine bir baktim bir 50/100 lira harcasa dara girmez ** almiyicam diyo hemde valla almiyicam bekleme diyor 
0 oy
(142 puan) tarafından
benim eşim alır almasada cani sagolsun der geçerim ben en cok onun sevgisini ve merhametini çocuklarıma iyi bir baba olmasini isterim sosyal medyadaki onca abartiya da inanmiyorum zaten en güzel gösteriş kalpteki sevgi gözdeki perde
0 oy
tarafından
Ismarlama hediye olmazki canım. Öyle olunca ne değeri kalmiyorki bana saçma geliyor. Benim eşimde alır hediye ama almasada küsmem. Sevdiğini biliyorsan sıkıntı yok
0 oy
(86 puan) tarafından
Alır canim unutmaz beni

İlgili sorular

+3 oy
44 cevap 864 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 872 göst.